Září 2015

Monster high - lego

28. září 2015 v 11:16 | Clawdia a Honey |  Monster High
Ahojky ! :) Dnes se na internetě objěvily fotky Monster High lega - tedy školy na kterou ghúlky chodí.Lego je docela pěkné a i Lagoona nevypadá špatně , co myslíte? :) Nám se líbí jak škola tak i Lagoona a jsme zvědaví jak budou vypadat ostatní figurky.

Promo fotky Courtly Jester

26. září 2015 v 15:08 | Clawdia a Honey |  Novinky

Ahojky zlatíčka :) Ve čtvrtek jsme dávaly bleskovku, a zapojil se jen dvě blogerky, zapojíte se prosím ZDE ? :) No, dneska jsme koukaly na monster-lili a našli jsme tam Promo fotky úžasné everky Courtly Jester ! Courtly se nám moc líbí. Ale přece jsou to promo fotky a ty vždy lžou. Jsme zvědavý jak bude vypadat normálně až ji někdo bude vlastnit :) Líbí se nám účes a obličej. Není špatný i outfit, ale nelíbí se nám "plastová" sukně. Moc se nám líbí, a chtěly by jsme ji ! :) Co na novou everku Courtly říkát vy ? Chtěli by jste ji ?

Bleskovka !

24. září 2015 v 16:33 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky
Ahoj, jak vidíte moc sem nechodíme. Je to kvůli škole, už dávno píšeme testy a tak... :( A chceme vám to nějak vynahradit, tak jsme si pro vás připravyli bleskovku :) Snad se zůčastníte ! Bleskovka bude na téma Monster High, a jedn otázka je na EAH ! P.S. Komentáře jsou moderovány ! BEREME PRVNÍCH 5 !!

1. (Ve filmu FCA) Kdo byl pravou královnou a kdo nepravdivou ?

Pozastávko

20. září 2015 v 14:31 | Clawdia a Honey |  Volná grafika
Ahojky :) Už jsme vám tu jednou dávali první část editoriálů s textem pozastávko a teď vám se dáváme druhou část , kterou jsme sem ještě nestihli dát.Doufáme že tuhle část také využijete a bude se vám líbit.Na editoriálech jsou Monster High ale i Ever After High v různých edicích :) ...Teď trochu něco jiného , už připravujeme design na náš blog a bude tu menší rekonstrukce menu , které jsme ještě nedodělali - uděláme ho až bude design hotový a nastavený :) To je zatím vše! Mějte se voltážově! :)

Devátý design - Draculaura

16. září 2015 v 19:33 | Clawdia a Honey |  Volná grafika

Ahojky :) Aby to tu jen tak nestálo tak sem přidáváme volný design (k projektu devátý design).Design je s Draculaurou tedy v edici basic.Je jednoduchý jako ten předchozí a je sladěný do jemných růžových odstínů.Designy jsou dělané ještě když šel pc a nesmazali se všechny věci takže se neptejte jakto že je udělaný :) Jinak jste psaly že někdo třeba designy s Monster High nevyužije a tak je pár designů i s Winx - ty jsou těď na blogách také :) Pokuď by měl někdo o design zájem napište nám na email , který je uvedený v menu. Jako další informaci by jsme vám chtěli zdělit, že si opět stáhneme photoshop a bude zde nový design tak snad se máte na co těšit + se musí předělat to menu protože se půlka vymazala - nevíme proč :(
- Náhled je zatím takovýhle protože ho nemáme jak upravit , potom uděláme lepší :( hotovo design už má nový náhled!

Znovu?

13. září 2015 v 10:00 | Clawdia a Honey |  novinky na blogu
Tak , kde začít? Asi ahoj.Včera se nám vrátil počítač jenže ne tak jak jsme předpokládaly.Má sice nový windows atak ale něco je pryč.Všechno co jsme tady měli stáhlé a podobně.Například je pryč photoshop a i věci které do něj byli stáhlé - nejvíc nás mrzí písma - fakt jsem byla naštvaná a nemám ani chuť je dále stahovat a ani stahovat ps.Ani si neumíte představit jak mě to naštvalo když jsem zjistila že jsou pryč.Ale nejhorší na tom je že nevím jak se ta písma jmenovala a to jsem jich tam měla hodně oblíbených a i pěkných.No a dále jsou pryč fotky monsterek - které nebyli nahrány do galerie na blogu - měly jsme to sice udělat hned ale znáte to...Pak je pryč i design pro LunarDream který byl hotový ale taky se nenahrál na blog.Takže je prostě všechno důležité pryč :( Nemáme ani chuť tenhle článek psát protože vás to určitě bude nudit ale prostě je to takové info.Ale hlavní je nejspíš že jsme zpátky , nebo ne? Jinak by jsme se tedy chtěli omluvit že jsme nekomentovaly a nebyly na blogu aktivné ale jinak to nešlo.Prosím neznáte nějaké pěkné písma , které by jsme časem mohly pak stáhnout? my si žádné nepamatujeme jen la carte :( S grafikou budeme muset počkat - musí se stáhnout znovu i photoshop. Doufáme , že jste alespoň rádi že jsme zpět.Jinak jak jste se měly vy ?

Pozastávko do neurčita

3. září 2015 v 19:12 | Clawdia a Honey |  novinky na blogu
Čauko, jak se máte ? My fajn, dneska jsme byli se školou na cvičení v přírodě :) Zítra už se učíme normálně podle rozvrhu, a vy ? No, jak jsme mohli číst v minulém článku že máme rozbitý počítač, tak dáváme do neurčita pozastávko :( Teď zrovna píšeme z mobilu. Omluvíte nás prosím z kontrol Affs a obíhání ? Dneska bylo otevřené Mirakulum zadarmo, tak jsme tam šly s kámoškama ! :) Možná napísem deníček. Mějte se monstrózně ! S vyplazeným jazykem

TAG - jedno slovo

2. září 2015 v 15:19 | Clawdia a Honey |  novinky na blogu
Ahojky, před několika dny jsme si pro vás připravili TAG, který je na téma jedno slovo. Je trochu starší ale snad to nevadí , udělali jsme ho protože jste si o něm psaly dost v kontrole affs :) jinak máme rozbitý pc a dnes jsme ho odvezly do opravny :( takže tohle dopisujeme z mobilu. Prosím omluvte nás z obíhání a možná tu i 2-3dny nebudeme , podle toho kdy bude pc opraven :) zatím se mějte bájděsně !
-
(Honey - odpovědi)
-
1. Tvoje vlasy ?
Hnědé

2. Oblíbená věc ?
(Asi) všechno