Říjen 2015

Nová Holly !

13. října 2015 v 21:20 | Clawdia a Honey |  Novinky
Dobrý večer všem čtenářkám našeho blogu :) Dnes jsme rychle šly ještě na PC a na monster-lili, kde jsme našly novou edice, ve které se nachází Holly O´hair. Edice se jmenuje Hair style. Myslíme si že mattel tuto edici okopíroval, protože je i taková edice s Barbie, Bratz, EG,... Je jich opravdu hodně. Doufáme, že budou i jené panenky než Holly v téhle edici. Holly se nám moc líbí, hlavně když má kudrlinky :) Ale myslíme si že to nebude fungovat (ty natočené vlasy). Outfit má hezký, ale vršek by nemusel být umělí ale látkový. Makepu má podobný jako v edici Basic. Doplňky jsou pěkné, ale nemuseli dát každou jinou barvu gumových gumiček. Co si o Holly myslíte ? A myslíte si že Holly natočené vlasy budou držet ? :)

-

Grafika | Bunny

12. října 2015 v 17:03 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Ahojky :) Dneska tu máme objednanou grafiku pro Bunny , původně měla být pro Hanninku jenže jsme si všimly že její objednávka není hotová ještě celá - chybí už jen oddělovače :))) Bunny chtěla nadpisky a oddělovač - který je s vánočníma everkama.Popisky jsou i s brushem a sladěný do barev , kterých si chtěla a to samé s oddělovačem :) Doufáme , že se vám grafika bude líbit.A chceme se vás ještě zeptat jestli vám také blbne nahrávání obrázků na blog.cz? Jinak viděli jste už nový film od disneye Následníci? My ano a je skvělý!! :)

Náš názor na Boo York Boo York film

11. října 2015 v 12:29 | Clawdia a Honey |  Naše názory na MH a EAH filmy !
Ahojky ! :) dneska jsme si pro vás připravili náš názor na nový film Monster High Boo York Boo York.

Popis k filmu : Vzhůru do boo yorku! Ghúlky z Monster High mají namířeno do zářivého Boo Yorku! Cleo de Nile dostala pozvánku na slavnostní galavečer při příležitosti návratu magické komety a samozřejmě nejede sama, ale v doprovodu svých monstrózních ghúlmošek. Na výletě by je čekala jenom zábava, kdyby Cleo neměla sestru. Nefera se totiž chystá sílu komety využít ve svých děsuplných plánech. Dokáží ghúlky odhalit tajemství komety dřív, než Nefera udeří?

Názor k filmu : Film se nám moc líbil, měl dobrý nápad a i zpracování bylo dobré.Ale Draculauře nejpíš změnily dabéra a hlas nebyl moc pěkný.Písně , které v muzikálu zpívali byli krásné , nejvíce se nám líbila ta , kde zpívala Cleo s Deucem tedy "sbohem ti dávám" a pak také ta hned na začátku kde zpívala Catty Noir a ještě nejhezčí pro nás byla písnička kde zpívala Nefera s jejim tátou.Ghúlky byly krásné , Měly krásné outfity a i makeup byl pěkný , nejhezčí z ghůlek byla Cleo a Clawdeen.A z nových postav se nám hodně zalíbila Mauscedes - byla roztomilá ale ze začátku vypadala jako jedna ze záporných postav stejně jako Nefera ale pak byla milá a ghúlkám pomohla, dále byla krásná Astranova - která byla nádherná na konci filmu.Elle s Lunou byli taky pěkné ale nějak moc nás nezaujaly.Faraon tedy .... už vypadal jako z naší doby - tedy měl takzvané "posrávačky" :D (nebo tak to nazýváme my :D) jenže to nám nepřišlo moc originální :( Film byl ale moc hezký - jeden z nejlepších a určitě se k němu budeme vracet :) A jak se líbil film vám ? těm co ho samozřejmě viděly ! :))

PS : FILM SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE.

Nové promofotky !

10. října 2015 v 14:11 Novinky
Ahojky, omlouváme se že na blog dáváme samé novinky a novinky... Snad vám to nevadí :) Dneska vám ukážeme nové promofotky Monsterek - a to Peri a Pearl, Flaru Blaze, a Everky - Evil Queen a Apple White. Peri a Pearl jsou krásné panenky ♥ Moc se nám líbí oblečení a make-pu. Až na ty modré oči :/ Z těchto dvou krásek se nám líbí více ta s těmi modrýma vlasy, asi Peri :) Co na ně říkáte vy ? :)
-

Podzimní design - Skelita Calaveras

7. října 2015 v 16:18 | Clawdia a Honey |  Vzhledy blogu
Ahojky! Tak konečne se nám dneska podařilo nahrát design na blog.cz ! :) Jak vidíte , design už je v podzimních barvách a to oranžové a hnědé.Můžeme na něm vidět Skelitu a prvky lístků a není ani nijak složitý protože jsme chtěly jednoduchý :)) Design byl hotový už minulý týden jenže nešel nahrát na blog, protože to furt psalo že se tam obrázky nevejdou ikdyž jsme je pak zkoušely nahrávat po jednom -.- ale to je jedno hlavní je že teď už to jde :) Design je takový jednoduchý a doufáme že nám tady do konce října a možná začátkem listopadu vydrží, protože pak přijde na řadu už zimní design s našim oblíbenym sněžením které si asi všichni pamatujete :D A jak se vám tedy tenhle design líbí ? jste s ním spokojený ? :)) Jinak je design nastavený trochu blbě ale je rozřezaný správně tak nevíme v čem je chyba , zítra na to mrkneme! + doděláme to menu co se nějakým zázrakem smazalo -.- :) Hotovo!:)

Promofotky nové edice GSR !

5. října 2015 v 14:32 | Clawdia a Honey |  Novinky

Čauky, včera se objevili nové promofotky nové edice Great Scarrier Reef. Na fokách najdeme Toralei, Lagoonu, Kalu a Poseyu :) Lagoonka a Posea jsou nádherné, i co se týče mape-upu ale i outfitů. Také je dobrý nápad, že jim ploutev a křídla ve tvě svítí ♥ Všechny Monsterky se zatím neobjevili, ale jen čtyři :) Kala není moc hezká, ale líbí se nám barva vlasů a obleček. Jak se líbí vám nové monsterky ? P.S. Máme hotový již delší dobu vytvořený nový design, ale nejdou na blog.cz nahrát obrázky, takže to budeme muset nějak vyřešit :/
Kala

Nové promofotky panenek !

4. října 2015 v 12:17 | Clawdia a Honey |  Novinky
Ahojky žabky, před včerejškem jste tu mohli mít další článek, ale celý se nám vymazal a zbyla tam jedna věta a ani jeden obrázek. To nás naštvalo takže už jsme ho nechtěly psát znovu... :( Ale teď pojďme k dnešnímu článku, který je zaměřený na nové promofotky EAH a MH panenek :) Jako první panenku vám ukážeme Monster High panenku Isi Dawndancer. Isi se nám moc líbí, a strašně moc by jsme si ji přály ♥ Ale určitě bude stát dost peněz. Na této panence se nám líbí obleček, kabelka ve které má náramky a náušnice. Také má hezký make-pu a krásné modré dlouhé vlasy :3

-