Prosinec 2015

Best blog 2016 !

21. prosince 2015 v 0:00 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky
Ahojte!
My, Hanninka a Farrah GodFairy jsme se rozhodli udělat soutěž která nese název Best blog 2016.

Ever After High - Epic Winter

20. prosince 2015 v 11:26 | Clawdia a Honey |  Novinky
Ahojky :) Dnes pro vás máme trochu starší novinku a to ze světa pohádkových postav ze školy ever after! Tato edice se jmenuje Epic Winter a můžeme v ní vidět Apple White,Madeline Hatter,Ashlynn Ellu,Blondie Lockes,Charming Daring a Rosabella Beauty a také Briar Beauty! Panenky jsou oblečené do zimních oblečků a všude mají krásný kožíšek , který je zahřaje :) Tato edice bude i jako film ! :)

New Monster High dolls Queens of the Empire !

19. prosince 2015 v 19:37 | Clawdia a Honey |  Novinky
Ahojky, dnes již po druhé ! Dneska jsme slídily na internetu a našly jsme nové monsterky. Edice se jmenuje Queens of the Empire, vypadá to že je to sběratelská edice :) Nachází se tu Robecca, Dralulaura, Cleo a Abbey. Tato edice se jim opravdu moc povedla ♥ Ta Robecca a ta Draculaura ! Jsou to strašně krásné panenky ! Abbey je taky moc krásná, ten účes ♥_♥ No co dodat ? Ty doplňky :O Všechny čtyři mají k sobě zvířátko, která má skoro každá panenka v edici Basic. Zvířátka jsou ozdobeny :) Zdá se nám to, nebo má Cleo růžový obličej ? :D

-

Objednávka grafiky | Farrah GodFairy, Terez

19. prosince 2015 v 12:44 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Čauky, máme tu objednanou grafiku pro Farrah Godfairy a Terez. Objednávka je v podobě ikonek :) Pro Farr jsou 4 ikonky a pro Terez 2. Terez chtěla aby jsme jí udělaly ikonky ve stejných barev jako její design, takže jsme vyřízly obrázky z designu který má a udělaly ikonky. Farrah chtěla s Frankie Stein :) Poslala si nám paletku barev, jaké máme udělat ikonky, ale žádná barva se tam nehodila. Snad se vám ikonky budou líbit ! :)
Terez
-

Vyhodnocení 2.kola Fotosoutěže !

18. prosince 2015 v 14:56 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky
Ahojky, máme tu vyhodnocení Fotosoutěže 2. kola :) V tomto kole vypadává Crystal, která měla jen 3 hlasy. Do dalšího kola postupuje Farrah GodFairy, Terez a Sunsetshy. Za úkol bude že musíte vyfotit MH/EAH/EG jak oslavují Štědrý den nebo-li Vánoce ♥ Pak bude jěště jedno kolo, které bude asi nejtěšší :) Ale jste všechny šikovné, takže to určitě zvládnete raz dva. To by mělo být asi vše k vyhodnocení 2. kola. Už se také těšíte na Vánoce ? My strašně ! Už zbývá jen 6 dní ♥ Máte nakoupené dárky pro rodinu ? My ano :) FOTKU POŠLETE DO 23.12 ! (mimo téma , do tohoto článku jsme přidaly další design)


Draculaura a denní světlo

16. prosince 2015 v 14:05 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Ahojky :) Dneska tu pro vás máme opět fotky našich hrúžasných a krásných monsterek :) Jako další modelkou v létě se stala naše Draculaura z edice Basic - tyto fotky jsou focené ještě starším telefonem ne novějším , který máme teď takže prosím NEKOUKEJTE NA KVALITU fotek ! Draculaura si focení užívala a bylo to foceno ten den kdy jsme k Lagooně ztratily její ploutvičku a po půl hodině hledání jí našly malou náhodou (byla pod listem -.- koho by namapadlo se pod něj podívat?-.-) . Draculaura naštěstí nic neztratila a zůstala celá v pořádku.Každé focení monsterek si užíváme , takže to sem nemusíme ani dopisovat :) Doufáme , že se vám fotky budou líbit ! ♥ Fotky nejsou podepsané takže platí zase pravidlo nekopírovat :)

Růžovo vlasá kráska Howleen

13. prosince 2015 v 17:26 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Nazdárek ! Máme tu ty slíbené fotky s naší Howleen 13 Wishes ♥ Jsou trošku starší (na konci léta), ale snad to nevadí :) Některé fotky jsou trošku víc osvětlené a nějaké ne. Jsou zase nepodepsané, tak je prosím nekopírujte. Snad se vám fotky budou líbit ;)

-

New design witch Apple White ! #40

12. prosince 2015 v 22:05 | Clawdia a Honey |  Vzhledy blogu
!POZASTAVENÍ POŘÁD PLATÍ! Ahoj, Vánoce jsou za dveřmi a my jsme si nastavily nový design který je s Apple White Thronecoming/korunovace :) Je sladěný do červené a takové vanilkové barvy. Na designu můžete vidět Appleino zvířátko - lišku. Na design jsme chtěly dát i ten padající sníh, který jsme měly i minulý rok, ale nějak nám to nejde nastavit, takže to musíme udělat zítra nebo až budeme mít čas. Tohle je náš čtyřicátý design ! Ten se Skelitou jsme měly dva měsíce, od října. Také musíme ještě udělat popisky, a nějak jsme omylem smazaly z designu news and updates... :( Takže to budeme muset udělat znovu. Také by jsme se vám chtěli omluvut za to, že je zavřená objednávka grafiky. Ale přece to chápete, sotva jsme si my dodělaly design a ještě budeme otevírat objednávku (stejně máme pozastávko) :) Jako další články čekejte fotky s Howleen, 3.kolo Fotosoutěže, objednávku pro Terez a plán na Vánoce :) To by mělo být vše. Mějte se ! ♥

Čínská dračice Jinafire Long !

10. prosince 2015 v 18:00 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky

!POZASTÁVKO POŘÁD PLATÍ! Ahoj, dneska tu máme slíbené fotky, které jsou s naší Čínskou dračicí Jinafire Logn :) Fotky nejsou podepsané, tak je prosím nekopírujte, nikdo ! Fotek je málo, ale snad to nevadí a i tak se vám budou líbit :) Pak vám sem dáme fotky s Howleen (těch už je o něco více). No tak pojďme na fotky !

-

2. kolo Fotosoutěže !

8. prosince 2015 v 17:01 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky
Ahoj, dneska vám sem dáme druhé kolo fotosoutěže, která měla už dávno být na blogu :) Trochu se to opozdilo ale to snad nevadí. Jediná Bunny neposlala fotku, což je škoda. Asi už vás napadlo že Farrah GodFairy, Terez, Crystal a Sunsetshy fotku poslali :) Jako téma na toto kolo bylo že máte vyfotit panenky jak relaxují. Podařilo se vám to ! Fotky se nám moc líbí :) Snad se budou líbit i vám, a zvolíte si nějakou fotku jako svého favorita ! (Ještě se chceme omluvit že jsou fotky tak velké, ale nejdou zmenšit)

Farrah GodFairy