Prosinec 2015

Pozastavení našeho blogu

7. prosince 2015 v 18:52 | Clawdia a Honey |  novinky na blogu
Ahoj, po dlouhé době jsme zas tu.. Jen jsme vám chtěly oznámit, že dáváme na týden pozastavení. Asi víte proč (škola, není čas) :( Možná dáme pozítří článek a to bude FotoSoutěž. Moc aktivity nečekejte, jen něco malého. Byly by jsme rádi kdyby jste nás omluvila každá z Kontrol Affs a obíhání :) Také máme plno fotek Monsterek, tak je můžete čekat (doufejme co nejdřív). Když se najde nějaký čas, až už hodně nebo málo, budeme se snažit vydat článek. Tohle byl takový informační článek na naše Pozastavení na blogu ! Zatím ahoj, vaše adminky Clawdia a Honey :)

Info k Fotosoutěži

3. prosince 2015 v 20:03 | Clawdia a Honey |  novinky na blogu
Ahojky... Určitě jste si všichni museli všimnout že na blogu nejsme tak aktivní. Ale snad všichni to chápou, je škola a teď píšeme samé pololedky Křičící Dnes večer nám zbyla ještě malilinkatá hrstka času a chtěly jsme vám říct něco málo o té Fotosoutěži. Samozřejmě, že se čas prodlužuje, protože fotky ještě všichni neposlali. Na vyfocení jste (podle nás) měly dost času, nebo ne ? Soutěž čas prodlužujeme nejmíň do 8.12., takže na to máte pět dní. To je celkem dost času :) Ještě by jsme vám chtěly říct, že já (Clawdia) mám angínu a nebudu moc na blogu... Jen budu možná komentovat blogy (hlavně Affs), ale to se ještě uvidí. A já (Honey) se musím učit do školy, jak už jsme psaly ve třetí větě, že píšeme samé pololedky. Takže nějak velkou aktivitu od nás nečekejte :( (S)Mějte se pohádkově ♥Vyhodnocení kontroly affs - Listopad

1. prosince 2015 v 15:08 | Clawdia a Honey |  novinky na blogu

Ahojky , tak dnes tu máme konečně vyhodnocení Affiliates a myslely jsme že to dopadne lépe , ale co už.Do kontroly se zapsalo 7 našich affs a z toho vypadli dvě affs (Madeline ruší své Affs a nezepsala se, Creative Sparkle také ruší své affs a zapsala se. Ptáme se, jestli chceš být naše Affs ?).Affs , které se zapsaly jsme si tedy nechaly ale ještě se možná rozhodneme jestli někoho z nich ještě nevyhodíme (důvody : málo komentování,nízká aktivita,..) a affs , které se nezapsaly ihned mažeme , protože kontrola byla 14 dní , to je docela dlouho , ne ? Mrzí nás že se nezapsaly všichni , protože jsme to čekaly ale bohužel , a teď konečne k tomu kdo se nezapsal a vypadává z našich affs!