Březen 2016

Otázky a odpovědi, znovu?

31. března 2016 v 15:35 | Clawdia a Honey |  adminky
Čauky! Zítra konečne zase poslední den, že ? Jupí, pátek! U nás tedy školní pyžamový den >_< Ale to je jedno. Dnes, jelikož už jste si psali o nějaký článek o nás tak zde můžete psát otázky a návrhy co by jste se o nás ještě chtěli dozvědět a třeba vás zajímá :) Samožrejmě normální otázky (pro případ kdyby někoho napadlo něco jiného :D). Tenhle článek zde na blogu už byl uspořádaný a to 25.ledna a dnes je tu opět něco podobného. Někteří určitě ví o co se jedná, ale ti kteří zde článek neviděli nebo něco podobného, tak můžete sem do komentářů napsat otázky, ktetré směřují na nás a my na ně pak odpovíme v dalším článku :) Pak zde můžete také napsat co by jste si představovali pod pojmem "nějaký článek o vás", protože nás nic jiného nenapadlo a "deníček" z osobního života by vás asi nezajímal,nebavil a nebo by jsme ho nechtěli psát my :D Doufáme, že sem nějaké otázky tedy připadnou a prosím nepište, že se nás zeptáte na viberu :D Děkujeme! /koukejte jaký jsme našli obrázek v galerii, trochu starý, ale je to stejná fotka jako na designu/

Catty a zasněžené větvě

30. března 2016 v 15:54 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Ahojky, jak už víte, dnes zde máme opět fotky ve sněhu a to s úžasnou zpěvačkou Catty Noir basic/13 wishes. Fotky jsou focené ve stejný den jako ty s Frankie Stein zde. Catty si to pořádně užila a dokonce i zpívala, ale fotit se při tom nechtěla. Catty je fotogenická a krásná, jen jak je tmavá tak na některých fotkách vypadá ještě tmavší než je ve skutečnosti :) Fotek není moc, venku byla zima a nám mrzly ručičky :D Doufáme, že vám stačí i tyhle fotky a budou se vám líbit. Budeme rádi za každý váš názor. JINAK NECHÁPEME CO SE NÁM TO DĚJĚ S FOTKAMA. VŽDYCKY JE NAHRAJEME ROVNÝ A PAK SE TAKHLE PŘETOČEJ -.- DĚLÁ VÁM TO TAKY?

Grafika | Bloomy, Ettelwane

29. března 2016 v 14:31 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Ahojky, dnes jsme tu jen na rychlo a máme tu objednanou grafiku pro Bloomy a Ettelwane - obě dvě ghúlky si objednaly ikonky a to s winx a monster high. Ikonky jsou opět sladěné v barvách, které se k postavám hodí. Nám se ikonky líbí a doufáme, že se budou líbit i vám a použijete je :) Jinak jste si říkali v kontrole affs o článek kde bude něco o nás (tedy nějaký osobní článek) a tak zde bude opět uspořádán článek s otázkami. Někteří si ho určitě pamatují a můžete nám dát opět nějaké otázky, které zde zveřejníme (prosím nepiště, že se nás můžete zeptat na viberu, to ne).

Veselé velikonoce + info

28. března 2016 v 14:06 | Clawdia a Honey |  novinky na blogu
Ahojky, nejdříe vám chceme popřát krásné velikonoční pondělí. Jak jste si dnešek a velikonoční prázdniny užily? My celkem dobře. Hlavně jsme se docela přejedly, protože jsme měli udělané i chlebíčky a tak dále (důvod jsou i Clawdiininy narozeniny). Dále tu zde pro vás (nebo pro nás?) máme neohlášenou kontrolu a to pro Affs - důvod asi znáte. Spousta z vás nekomentuje a přitom je aktivní na blogu nebo prostě komentují jinde a u nás ne. A tak kdo se přihlásí/vyplňí kontrolu Affs tak nemá ještě vyhráno, protože si budeme affs vybírat (podle aktivity a jestli nás váš blog baví). Doufáme, že jste to pochopily a těšíme se na vaše zápisy! :)

Ikonky 2. | Karolí Kůrková

27. března 2016 v 15:53 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Ahoj, dnes bude článek o objednané grafice pro Karolí Kůrkovou, objednala si druhou část ikonek a to s monster high. Ikonky jsou stejné, jen s jinými postavami a barvami - nevěděli jsme jestli chceš úplně jiné a nebo stejné a jelikož jsme měli uložené tamty ikonky v psd tvaru tak jsme udělali stejné, doufáme, že to nevadí :) Pokuď by si chtěla ještě jiné, můžeš si objednat nové :) Z těchlech ikonek se nám nejvíce líbí ta meruňková s Vandalou D. a jsme zvědavé, která se bude nejvíce líbit vám! ♥ |Jako další grafiku čekejte ikonky pro Bloomy !|

Naše sbírka monster high

26. března 2016 v 16:47 | Clawdia a Honey |  Deníček
A jak vlastně vypadá naše sbírka monster high panenek, kolik jich máme a kde jsou vystavené? To se dozvíte v tomto článku kde vám vše ukážeme. Naše sbírka monster high panenek se skládá z 20 úžasných monsterek. Panenky jsme sbírali od roku 2010-2011 do roku 2015 cca. Poslední koupenou panenkou se stala naše Spectra Vondergeist basic, kterou jsme si koupily loňské léto. A to byla zatím naše poslední panenka, kterou jsme chtěly, zatím nás žádná neoslovila natolik aby si u nás našla místo. Vystavené je máme v pokojíčku (zatím, protože celý pokojíček budeme rekonstruovat a předělávat) kde mají svou skříň. Ve skříni je celkem pět poliček, ale z toho jsou zaplněné jen čtyři a pak další dvě poličky, ale v jiné skříni. Panenky vždy sundáme a skříně vymyjeme - od prachu a podobných nečistot. Jejich vystavená místa se vždy po nějaké době mění, podle toho kam je chceme rozmístit a podobně. Dále na fotkách můžete vidět i doplňky (deníčky) k monsterkám, které máme a taqké knihy EAH a MH. Článek je zde trochu pozdě, protože Clawdia slaví narozeniny :) Ale dost keců a pojďme si je ukázat.
Krásný oddělovač udělala Karolí Kůrková

Design | Tecna

25. března 2016 v 13:20 | Clawdia a Honey |  Volná grafika
Ahojky, jelikož vůbec nevíme co máme dát na blog a objednanou grafiku zrovna teď nechceme - dva dny za sebou je trochu divné a fotky by jste zrovna dneska asi také neuvítaly takže zde máme alespoň volný design s Tecnou z WINX - protože někteří psali že ty s monster high nevyužijí tak jsme jich pár udělali i z winx (někdo psal že by je chtěl, jenže si nemůžeme vzpomenout kdo). A když začíná jaro tak je samozřejmě růžový a ladí k Tecně. Tento design je opět do projektu "Devátý design" protože tu dlouho zase žádný nepřibyl. Design je jednoduchý což už asi víte, protože je opět na stejný styl těchto designů (v projektu jiné než tyhle momentálně nenajdete). Pokuď by měl o design někdo zájem může nám napsat buď sem nebo na email. Budeme rádi za každý komentář a názor ♥ Vaše aktivita taky docela klesla, jakto? :( A jinak, co by jste zde chtěli za další článek?

Ikonky | Karolí Kůrková

24. března 2016 v 19:15 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Ahojky, víme, že jsme zde poslední dobou nebyli a nekomentovali a za to se omlouváme. Je skoro konec školního roku a učitelky dávají opět testy aby jsme co nejvíce dohnaly známky a navíc máme týdně obě dvě odpoledky do 15:15 a to přijdeme domů uděláme si úkoly něco se naučíme na test a je 5 nebo 6 hodin. Potom už moc nemáme náladu na blog něco psát a jsme rádi když si odpočineme + Clawdia stále pracuje na absolventské práci a dodělává prezentace, které teď mají ve škole. A Honey se snaží si vylepšit ještě trochu známky. Ale konec keců o škole, to zná určitě každý. Dnes ikdyž trochu pozdě zde máme objednané ikonky pro Karolí Kůrkovou a omlouváme se, že musela chvilku počkat, ale hlavní je, že jsou hotové! Ikonek bylo celkem 5 a to s monster high a ever after high. A které to jsou to se dozvíte v celém článku. Nám se ikonky líbí a jsou zase o trochu jiné než děláme ♥ A pokuď by si někdo chtěl ještě něco objednat, tak zatím může, objednávku jsme otevřely ♥ Jako další článek čekejte volné nápisy a to "veselé velikonoce" a podobné věci :) Doufáme, že se vám ikonky budou líbit.

Frankie v zimní krajině

21. března 2016 v 13:58 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Ahoj, dnes vám představíme fotky naší Frankie Stein skull shoers a to v závanu sněhu, opět u nás trochu sněžilo. Frankie málem nastydla, protože má na sobě jen letní plavky a letní boty. Ale focení si i tak užila :) Sněhu bylo vážně jen trochu, tak nepočítejte s tím, že ho uvidíte hodně :D Ale alespoň něco. Na scéně se neobjevila jen Frankie, ale vzali jsme s sebou i Catty Noir, ale tu vám představíme jindy. Tak se pojďmě podívat na zmrzlou Frankie :) FOTKY SE OPĚT PŘEVRÁTILY! MUSÍ TO DĚLAT BLOG (MY JE MĚLY V MOBILU NORMÁLNĚ VYFOCENÉ I NA PC BYLY ROVNĚ)

Monster high - lego postavičky, doplňky

20. března 2016 v 10:22 | Clawdia a Honey |  Novinky
Ahoj, jak už někdo možná ví a viděl, objevily se opět nové lego postavičky a to zase s Monster high (díky bohu neudělali ještě s everkami). Panenky mají dokonce kloubové nohy.V tomto provedení je udělaná Skelita Calaveras, Rochele Goyle, Lorna McNessie ,Clawdeen Wolf, Lagoona Blue 2x, Cleo de Nile. Postavy jsou docela pěkné, hlavně se nám líbí Cleo a Lagoona, ostatní jsou taky moc pěkné (to je snad poprvé co se nám líbí lego postavičky, vždycky byly takový divný až na vyjímky). Dále se objevily i doplňky pro monsterky a to kabelky, které jsou vážně krásné! Kabelky jsou udělané pro Venus McFlytrap, Spectru Vondergeist, Cleo de Nile, Wydowny Spider ,Frankie Stein a Lagoonu Blue. Nejvíce se nám líbí kabelky pro Venus ♥ Tak se na ně pojďte podívat!