Březen 2016

Design | Robelle

19. března 2016 v 13:57 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Ahojky, dnes tu máme pro Robelle objednaný design, idkyž trochu opožděně, ale nevadí :) Design je s Duchess Swan a Faybelle Thorne. Je sladěný do fialových,šedých a tyrkysovo zelených odstínů. Najdete na něm i brushe a nějaký uvítací text. Design je trošičku zase jiný než děláme, ale povedený (alespoň podle nás :D). Máme udělané dve verze, které se liší jen textem blogu - je jinde rozmístěný a ty si můžeš vybrat, který z těch dvou chceš nastavit :) A jinak je opět otevřená objednávka, kdyby někdo měl zájem a pak taky čekejte objednané ikonky pro Karolí Kůrkovou ♥ A to je asi dneska vše.

Qviz - je to pravda ?

18. března 2016 v 15:05 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky
Ahoj, vidíte že na blogu už moc nejsme aktivní, tak vám sem dáme aspoň qviz, který se jmenuje "Je to pravda ?" Spočívá to v tom, že my něco napíšeme (MH , EAH) a vy musíte uhodnout jestli je to pravda, takže budete psát jen ANO nebo NE :) Snad se vám bleskovka bude líbit, a nezapomeňte si napsat koho na cenu ! Komentáře budou moderované :)

13 přání

16. března 2016 v 14:01 | Clawdia a Honey
Popis k filmu : Na Monster High začal nový školní rok a Howleen, je odhodlaná být ještě úžasnější než kdy dřív a chce si splnit sen o své popularitě. To se jí také splní když potká džinku jménem Gigi Grant, která dokáže splnit ne tři, ale rovnou 13 přání! Ghúlky ale brzy zjistí, že musí být hodně opatrné, protože každé splněné přání má i svou stinnou stránku a celá Monster High je brzy vzhůru nohama díky Wishp - zlé sestře Gigi.

Názor na film : Na tenhle film jsme se strašně těšily a nesklamal nás. Film byl vážně dobrý a bavil nás. Nové postavy Gigi,Twyla a Catty Noir byly vážně nádherné, hlavně Twyla! Ghúlky se za všech cen snaží Howleen pomoct a při pomoci se musí nechat "zmizet" do Wishpiny lampy kde vládne ona. V lampě to bylo krásné a děj byl zajímavý, jen je škoda,že neukázaly všechny střípky zrcadla jak ghúlky našly, ale jen některé, ale to nevadí. I tak se nám film moc líbil a hodnotíme ho kladně :) A co vy, líbil se vám tento film? VZKAZ PRO ROBELLE - DESIGN BUDE CO NEJDŘÍVE!♥

Draculaura a skalní klíče

14. března 2016 v 15:05 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Ahojky, dnes vám ukážeme naší Draculauru, která pózovala ve stejný den s Operettou, ale na jiném místě. Draculaura objevila krásné skalní klíče - a co to tedy je? Našli jsme menší skalky ve kterých byli klíče. Je to krásné a asi půl hodiny jsme je prohlíželi :D A Draculaura také, dokonce je u nich i vyfocená, tak se můžeme podívat jak to Lale sluší. My si focení užily jako vždy a Draculaura určitě také. Doufáme, že se vám fotky budou líbit a těšímě se na váš názor ♥ Některé fotky se jen tak otočily !

Abbey Bominable a sluneční paprsky

13. března 2016 v 13:04 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Před nějakým týdnem byl krásně slunečný den a tak jsme čapli Abbey B. z edice basic a šli ji ven trochu nafotit. Abbey to moc slušelo a její vlasy hřály sluneční paprsky, které uvidíte na fotce. Tohle focení jsme si užily hodně a fotky se nám dokonce líbí. Fotky jsou foceny všude možně, takže jsou odlišné. Abbey je velmi fotogenická, ale jen v některém prostředí, tak dofáme, že jsme její krásu na fotkách zachytili! ♥ Přejeme příjemné koukání na fotky :) P.S. Tohle jsou už nové fotky !

Design | Skelita

12. března 2016 v 11:30 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Čauky mňauky! Dneska jsme dodělaly objednaný design pro Skelitu a hádejte s kým! Se Skelitou Calaveras ! :) Design je sladěný do béžových a fialových odstínů :) Takhle to sice nevypadá že by to ladilo ale fakt to k sobě ladí. Design je trošku prázdný, tak snad to nevadí, protože adminka na něj nic moc nechtěla a tak je aspoň takový... Snad se vám bude líbit ! :)

EAH - Epic Winter - Netflix

10. března 2016 v 13:33 | Clawdia a Honey |  Hodnocení
Ahojky bubliny, jak se máte? Dnes pro vás máme trochu starší novinky na které uděláme menší hodnocení :D Jak už jistě víte, bude nový film s Ever after high, který se jmenuje NETFLIX , ve kterém si zahrajou i nové charaktery a to Nina Thumbell, Meeshell Mermaid,Jillian Beanstalk a Crystal Winter! Podle přijmění vás už možná napadá koho to jsou dcery! Všechny jsou nádherné a v celém článku vám je i představíme podrobněji + náš menší názor na ně! :)

Volné oddělovače

9. března 2016 v 13:31 | Clawdia a Honey |  Volná grafika
Čauky, delší dobu tu nebyla žádná volná grafika až na design do projektu :) Dneska jsme pro vás udělali volné oddělovače s Monster High panenkami.Oddělovače jsou dělány k deníčkům.Jsou sladěny do barev které mají panenky na sobě aby to k sobě všechno hezky ladilo. Oddělovače jsou tří barevné aby nebyli mdlé :) Snad se vám budou líbit a někdo je využije.Při použití prosím uveďte zdroj, i když na nich je uveden.

Design | Sunsetshy

8. března 2016 v 13:28 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Čauky, jarní prázdniny už jsou skoro za námi, né! >_< Ale máme tu dneska něco veselejšího - objednaný design pro blogerku Sunsesthy z blogu sunsetshy :) Design je s Pinkie Pie (equestria girls) a je sladěný do sladkých barev a to růžová, fialová a světle modrá. Adminka si přála aby byl design hodně propracovaný a hodně půzných klikacích "okýnek", jenže vy víte že takový moc neděláme, tak jsme nevěděli co tam máme dát tak tam je aspoň tohle :) Pokud design budeš chtít tak nám napiš na email.

Zelenkavá masožravá květina se prochází venku

7. března 2016 v 16:14 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Čauky, možná jste už z nadpisu poznali, o koho se jedná - ano je to Venus McFlytrap! Nádherná zelená masožravá květina s růžovými prameny ve vlasech se vám dnes ukáže, ale bohužel jen na třech fotkách. Tohle jsou úplně poslední starší fotky, které jsou foceny opět někdy v květnu ♥ Venus je vážně nádherná panenka a my jsme moc rádi, že jí máme! :) Venus jsme si koupily když jsme byly v kině na Brave (neboli Rebelce) a cestou potkaly Bambuli, pamatujeme si že jsme byly strašně nadšené a šťastné, protože jsme v tu dobu něvěděly, že panenky se sem dovážejí úplně všechny a po Venus jsme toužily a nakonec ji takhle potkaly a hned si ji zakoupily, stála okolo sedmi stovek ♥