Březen 2016

Příšerky přicházejí

6. března 2016 v 12:29 | Clawdia a Honey |  Naše názory na MH a EAH filmy !
Popis k filmu : film odhaluje dávný spor mezi příšerkami a těmi "normálními" lidmi. Po dlouhá léta žili studenti školy Monster High v přesvědčení, že se o halloweenské noci nevychází z domu, aby se předešlo všem možným problémům. Ale Frankie a její ghúlmošky mají pro strach uděláno, obzvláště poté co zjistí, že příšerky kdysi s oblibou slavily tuhle sváteční noc společně s lidmi! Proto se rozhodnou vrátit staré dobré časy a celou noc naplní oslavou své jedinečnosti pod heslem: "Buď svá. Buď jedinečná. I když jsi jiná

Názor k filmu : Film se nám líbil, ale né tolik jako ty předchozí. Ve filmu byli ghúlky opět krásné (ve svých kostýmech). Mattel měl dobrý nápad udělat takovýhle film. Ghúlky opět zasáhly a obnovily starou hallowenskou tradici, kterou slavily monstra a lidi po célá léta. Film byl opravdu podařený a jsme rádi že jsme ho viděly. A jaký je váš názor na tento film? Viděly jste ho?

Opožděná návštěvnost za měsíc únor

5. března 2016 v 12:40 | Clawdia a Honey |  návštěvnost
Ahojky, tak jsme tu dnes zase s návštěvností a to tedy za únor. Jak už víte, budeme jí dávat vždy na konci měsíce (takhle se nám to zdá lepší). Nejspíš už vás nudí jak vám stále za to děkujeme, ale my jsme opravdu rádi, že sem chodíte a komentujete náš blog a stále vás baví (alespoň doufáme) 💛 Máme vás rádi a děkujeme za vaši návštěvnosti, hlavně affs ale i těm kteří affs nejsou! 💛

Monster High - Filmy

4. března 2016 v 13:36 | Clawdia a Honey
Zde si můžeš rozkliknout všechny filmy co byly doposud vydány, najdeš zde popis filmu a náš názor.

Design | Nessie

3. března 2016 v 16:26 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Ahoj, dnes jsme se konečně dostaly k objednanému designu, který je pro Nessie. Design je s Bellou Thorne a Zendayou, které hrály v seriálu Shake it up - určitě každý zná a alespoň jeden díl viděl. Design je sladěný do broskvovo modrých odstínů jak si adminka přála + jsme ještě dodaly stříbrnou a černou. Takhle to možná nezní moc dobře, ale vypadá to lépe. Design jsme dělaly trochu jinak než jste zvyklí, avšak tento styl zde byl již 2x nastaven, takže nic nového :) Nám osobně se design líbí a chtěly by jsme slyšet váš názor.Při nastavění nás kontaktuj na email, Nessie.

Grafika | Hannie, Lucis

2. března 2016 v 13:46 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Čauky žáby! Dnes vám přinášíme opět objednanou grafiku a to pro Hannie (tvary do článků) a pro Lucis (avatar). Tvary pro Hannie jsou s Dove Cameron - můžete jí znát z descendants neboli následníci. U všech je napsané little duckling jak Hannie chtěla a barvy jsme zvolily tak, aby ladily vždy k fotce.Jenže dvě fotky nejsou v moc dobré kvalitě, co si nám poslala. Lucis chtěla avatar s koněm a to nejlépe s nějakou fotkou co má na blogu a tak jsme taky udělaly. Doufáme, že s grafikou budete spokojeni.

Lagoona Blue a skalní voda

1. března 2016 v 14:00 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Ahojky! Tak už je tu zase březen, že? ♥ Dnes tu máme již předposlední fotky které jsou focené na jaře a to s úžasnou mořskou příšerkou, která nese jméno Lagoona Blue z edice Roller Maze. Fotky jsou foceny v přírodě a jedna fotka je focena se "skalní" vodou v takové puklince v kameni :) Tohle je také druhá část fotek a první jste mohli vidět zde , tedy z dne kdy Lagoona ztratila jsvou ploutvičku, ale poté jsme ji našly, uff :D Lagoona si vypůjčila krásné boty od své ghúlmošky Cleo :) A pokuď se ptáte, jakto, že fotky sem dáváme až teď, tak důvod je takový, že buď zapomeneme nebo máme udělaný rozvrh co kdy dáme a tohle se tam prostě nevejde a zveřejníme to prostě někdy jindy :D Tak už dost kecání a k fotkám, doufáme, že se vám budou líbit :)