Duben 2016

Hrůzy pátečních večerů | Proč se příšerky zamilovávají

28. dubna 2016 v 14:13 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska tu pro vás máme zatím poslední popis k filmu. Původně tu měl být článek s tagem od Butterfly, ale ten se nám neuložil, takže se bude muset udělat znovu, aproto je tu tenhle. Budeme rádi za váš názor na oba dva filmy. Hlasujte pro nás prosím ZDE (<-fotosoutěž) a (->soutěž | upíří deníky) ZDE , rádi oplatíme 💕 Víme, že už jste někteří za nás hlasovali a za to děkujeme, ale v anketě jde někdy dát hlas víckrát 💕


Popis k filmu : První příběh hrůzy pátečních večerů vypráví o statečných ghúlkách, které vezmou život monster high do vlastních rukou a pomohou vyhrát skřípotí závody na kolečkových bruslích! A kdo jinej než tvrdohlavá Frankie ghúlky povede! Při připravování se na závody objeví ghúlky něco co vůbec nečekaly!

Popis k filmu : V druhém příběhu se vše motá okolo krásné upírky Draculaury, která má právě oslavit své 1600 sladké narozeniny! Oslavu jí připravují ghúlmošky, ale vše se zvrtne když Toralei zavolá upíra Valentina, který chce Draculauřino srdce jen pro sebe a vše se tímto zvrtne. S tím Clawd a ghúlky nesouhlasí a snaží se Draculauře pomoct, ale čeká je spousta překážek!

Názor na oba filmy : Oba filmy jsme viděly ve stejný den, když jsme se dozvěděly, že naše kámoška tohle DVD vlastní a hned jsme si ho vypůjčily.První film se nám hned zalíbil a je to jeden z nejoblíbenějších, které si pouštíme. Film měl hezký děj a bavil nás, ghúlkám to strašně slušelo a Robecca Steam je nádherná. Druhý film se nám také líbil, hlavně jsme zde mohli vidět poprvé novou postavu C.A. Cupid, která je vážně krásná a laskavá. Film je spojený s láskou a je hezky propracovaný, možná trošku přeslazený, ale nám to nevadí! :) Oba filmy hodnotíme kladně.Objednaná grafika | Kitty Black Rose, Miraculous Ladybug

26. dubna 2016 v 14:02 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Ahojky, taky u vás je taková zima jako u nás ? U nás dokonce sněžilo ! Ale k tématu článku :) Máme tu objednávku , ikonky pro Miraculous Ladybug a pro Kitty Black Rose. Ikonek je dohromady šest. Čtyři pro Kitty a dvě pro Miraculous. Jsou sladěny do barev které mají postavy na sobě , nebo které se k nim hodí :) Jestli chcete, tak si můžete stále objednávat grafiku dokud ji neuzavřeme ! Snad se vám budou ikonky líbit , a využijete je na svůj blog.

Hlasujte pro nás prosím ZDE (<-fotosoutěž) a (->soutěž | upíří deníky) ZDE :)
♥ Děkujeme předem ♥

Monster High - Nové postavičky

24. dubna 2016 v 13:46 | Clawdia a Honey |  Novinky
Hlasujte prosím pro nás ZDE !
Ahojky, dnes tu máme jen jednu novinku, která vnikla na svět již prěd několika dny, ale sem ji zveřejňujeme teprve dnes :) Jde o několik monster high postaviček, které jsou vážně moc povedené! Najdeme zde Draculauru, Frankie, Clawdeen, Cleo, Lagoonu a mnoho dalších ghúlek!:) Nám se nejvíce líbí Venus, Frankie, Lagoona a Abbey! Ale všechny jsou krásné. Která z nich se líbí nejvíce vám?

Hodnocení - Gloom & Bloom

23. dubna 2016 v 12:26 | Clawdia a Honey |  Hodnocení
Čauky ! Přejeme krásnou sobotu :) Máme tu pro vás hodnocení panenek - Monster High z edice Gloom & Bloom. V této edici se nachází Venus, Amanita, Catrine, Cleo, Jane a Jinafire. Jako první panenkou začneme Catrine :) Snad se vám hodnocení bude líbit.


Catrine - Catrine je moc hezká panenka, líbí se nám dokonce i více než z edice basic, protože tahle nám přijde propracovanější. Má krásné šatičky a botičky :) Doplňky také nejsou špatné (čelenka, náramky a tak). Make-pu se povedl a fialové obočí jí sluší.

Živá rostlina v přírodě !

22. dubna 2016 v 13:49 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Ahojky, dneska tu máme fotky na kterých uvidíte masožravou rostlinu jménem Venus McFlytrap v edici basic, kterou máme moc rádi :) Fotky jsou foceny v né příliš pěkném počasí (tenhle duben je na nic až na pár slunečních dnů, furt jenom prší a je zataženo -.-) ale my jsme si focení i tak užily a o některé fotky se s vámi podělíme a doufáme, že vás alespoň některá zaujme. Na fotkách není náš zdroj, tak je prosím nekopírujte, nikdo. Přejeme pěkné podívání, Vaše Clawdia a Honey ♥

Princezna egypta Cleo

21. dubna 2016 v 13:46 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Nazdárek koblížkové (:D) ! Dneska jsme si pro vás připravili fotky naší egyptské princezny Cleo de Nile z edice upíří butik. Počasí bylo celkem hezké na focení a tak jsme neváhali a vydali se ven, kde zapózovala tedy již naše zmíněná Cleo. Fotek je okolo deseti a nejspíše budou některé opět otočené, takže za to se opět omlouváme >_< No nebudeme to tady rozkecávat a rovnou přejdemě k fotkám, doufáme, že se vám budou líbit :) FOTKY PROSÍM NEKOPÍROVAT!

Nominace od Káji Kůrkové

19. dubna 2016 v 14:52 | Clawdia a Honey |  novinky na blogu
Ahoj, dneska tu pro vám máme něco jiného než Monster High nebo Ever After High. Je to nominace od Káji Kůrkové, která nás tedy nominovala a my ji jdeme pro vás vyplnit. Nominace je spíše na způsob , aby jste se o nás něco zase nového dozvěděli. Tak pojďme na to ať nezdržujeme, dneska je to spíše taková rychlovka :)


Grafika | LPS Katshka, Butterfly

18. dubna 2016 v 14:02 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Ahoj, dnes tu jsme jen tak na rychlo a máme tu objednanou grafiku a to přesněji pro LPS Katshku a Butterfly. Katshka chtěla avatar,buttonky a ikonky. Butterfly chtěla buttonek s Poppy TTW, ale žádnej pěknej obrázek jsme nemohli najít a tak je to alespoň ten, který uvidíš. Katshka chtěla vše s lps zvířátky a tak jsme to také udělali :)) Grafika nám trvala cca 35-40min a jsme s ní spokojeni, doufáme, že se bude líbit i vám 💕 A jinak, co by jste zde chtěli za články? Třeba naše fotky monsterek ? :)

Volný design | Maddie Hatter

16. dubna 2016 v 12:36 | Clawdia a Honey |  Volná grafika
Ahojky, jelikož si ghúlky co mají blogspot řikaly o nějaký design (tedy záhlaví) tak jsme jeden udělali a to s Maddie Hatter z ever after high. Je to první volné záhlaví a doufáme, že dopadlo dobře :D Design je sladěný do vínové a stříbrné barvy - což se k Maddie celkem hodí, dále na designu najdete nějaké brushe a text. Nám se celkem design líbí a doufáme, že ho někdo použije. Jinak je celkem těžké dělat volné záhlaví, nikdy nevíte co na něj máte dát a tak :D Pokuď by jste chtěli i příště nějaké volné záhlaví, tak nám napište do komentářů :) Nějak víc se k němu rozepisovat asi nemusíme, takže se na něj pojďmě podívat.

Clawdeen a zlatavé odlesky !

15. dubna 2016 v 14:45 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Čauky Mňauky ! Máme tu fotky naší krásné vlkodlačí Clawdeen Wolf z edice Scaris city of frights. Fotky jsou foceny ve starém baráku divadle. Clawdeen nám zapózovala u zlatých věcí, takže byla ve svém živlu a užívala si to dokuď mohla. Jen některé fotky mají dobrou kvalitu, tak snad tu trochu horší omluvíte. Doufáme že se vám fotky budou líbit :)