Duben 2016

Design | Miraculous Ladybug

14. dubna 2016 v 14:55 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Nazdárek :) Nedávno jsme dodělali design pro novou blogerku Miraculous Ladybug. Design je s postavou ze seriálu jménem Miraculous. Lay je sladěn do černé a červené barvy, některé doplňky jsme dali i modré, čmajzli jsme tu barvu z vlasů postavy :D Je celkem tmavý, ale k té panence se nehodily světlé barvy. Na googlu se objevil obrázek nějaké příšerky nebo co to je, tak jsme ji přidali na design , je to její mazlíček ? :) Jestli ne, tak se omlouváme. Ty jsi nechtěla horní menu, ale my jsme ti ho tam daly aby byl design aspoň trošku zaplněný a ne prázdný tak snad ti to nevadí :) Doufáme že se ti bude design líbit, a budeš ho chtít nastavit, jestli ano tak nám napiš na email, který je v menu.

Grafika | Kája Kůrková, Skelita

13. dubna 2016 v 14:20 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Ahoj, dnes jsme tu jen tak na skok a máme tu objednanou grafiku pro dvě ghúlky. Asi vás napadlo pro které, protože je to napsané v nadpisu, ale kdyby přece jen tak je to pro Káju Kůrkovou a Skelitu. Kája chtěla oddělovač a to s Elissabat z monster high a Skelita chtěla ikonku s Raven Queen z ever after high (sice jen jednu, ale my jsme ti udělaly dvě :D) . Oddělovač je sladěný ve fialových a šedých odstínech a ikonka je také v těchto barvách. Nám osobně se grafika celkem líbí a budeme rádi za váše komentáře a názory 💕

Novinky ze světa monster high, ale i ever after high

12. dubna 2016 v 16:09 | Clawdia a Honey |  Novinky

Čau žáby! (oblíbená Lagoonina hláška). Dneska tu pro vás máme několik novinek, které se za poslední dobu objevily ale u nás na blogu doposud nebyly zveřejněny! Jako první novinka, kterou už určitě všichni viděli je edice a to s Amanitou Nightshade a Neferou de nile. Edice se jmenuje Scream Sugar Doll. K panenkám jsou i doplňky v podobě koktejlů a dortíků/koláčků. Amanita je krásná, jen nám příde trochu více jednoduchá - šaty se nám moc nelíbí a ta květina v hlavě je taky nic moc. Neferu jsme si na první pohled spletli s Cleo :D Ale jinak je moc hezká, jen jí moc nesluší krátká ofina - není si tak moc podobná a obličej vypádá až moc plastově. Oblečení co má je v pohodě :) Jako další novinka je Playset s Cleo de Nile, její obličej je již zaměněn za nový. Vypadá teď až moc dětsky ale jinak je krásná. Doplňky jsou moc hezké a propracované. Jen ten stolek s dvoumi židlemi vypadá jako ten z edice Scaris city of frights, ale nevadí :D Další novinka je něco jako lego (opět), které se jmenuje Monsterrific Name Builder a je tentokrát s Frankie Stein. Z lega si můžete udělat něco jako jmenovku třeba nad postel na poličku. Vypadá to zajímavě a je to docela pěkné :) A poslední novinkou je z Ever after high, kterou už jste určitě také zaznamenaly je sestra Cerise Wolf a to Ramona Wolf. Ramona je docela pěkná, vypadá úplně jinak než Cerise, což je dobře :) Která z novinek vás oslovila nejvíce a naopak nejméně ?

Ceny za qvíz

11. dubna 2016 v 13:29 | Clawdia a Honey |  ceny od nás
Ahojky, dneska tu pro vás máme ceny za qvíz, který se konal 18.března a kdo by se chtěl kouknout tak může zde. Zapojilo se vás celkem osm, tudíž cen je také osm. Sunsetshy poslala přímo odkaz co by chtěla na cenu a jelikož byli jako ceny oddělovače tak jsme ti jako jediné udělali z té fotky avatar, který můžeš využít třeba ke článku nebo jako profilový obrázek na blogu. Oddělovače jsou jednoduché a každý je sladěný do barev jako je na postavách. Doufáme, že se vám ceny budou líbit! :)

Design | Venus Mcflytrap

10. dubna 2016 v 12:04 | Clawdia a Honey |  Vzhledy blogu
Ahojky, dneska tu máme nový design. Podle nadpisu již víte, že se jedná o design s krásnou masožravou rostlinou a to Venus McFlytrap v edici gloom and bloom. Tento design je zase úplně jiný než jsme zvyklé dělat, ale moc se nám líbí! Je úplně jednoduchý, což tu dlouho nebylo a jsme rádi, že jsme udělali zrovna tuhle změnu. Zmizelo vlastně celé horní menu a nějaké ty věci k tomu, které se tam teď vůbec nehodili a chtělo to prostě změnu. Původně jsme udělali broskvovo-modrý s Lornou McNessie, jenže jsme ho potom nechtěli nastavovat a tak je zde tento, který se celkem hodí k jaru, protože je vlastně s takovou jarní zelenou a Venus se k jaru také hodí. Dnes tu měl být úplně jiný článek, jenže se nám chtělo udělat nový design a tak ho tu máme. Je to vlastně jen záhlaví + jednoduchý text. Minulý design zde byl skoro sedm týdnů! :D Tohle je snad první design kterému jsme dali 100% :D Doufáme, že se vám tenhle jednoduchoučký design líbí a přívítal vás tak příjemně jako nás ! Vaše Clawdia a Honey 💕

Clawdia a Honey odpovídají

9. dubna 2016 v 11:27 | Clawdia a Honey |  adminky
Čauky ! Dneska tu máme naše odpovědi :) Otázek bylo jedenáct + jedna nová z dneška, což nás překvapilo, tolik jsme jich nečekali, ale jsme rádi ! Pokud by jste se chtěli ještě na něco zeptat, tak můžete, nemusíte se bát. Když by jste se teda chtěli na něco zeptat tak otázky piště do stejného článku jako předtím --> . Snad se vám naše odpovědi budou líbit a zeptáte se ještě na něco. Doufáme, že jste se o nás zase něco trochu dozvěděli.
1. Děláte nějaký sport?
Ano, cvičíme a občas běháme :)

Operreta Phantom a jehličnaté větve

8. dubna 2016 v 13:55 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Dnes vám představíme pár fotek naší krásné Operetty Phantom z edice Freaky Fusion. Operetta je krásná panenka a moc dobře se s ní fotí, její rudé vlasy dají fotkám vždy šmrnc ! :) Fotky jsou focené když trošku svítilo sluníčko a bylo celkem pěkné počasí, takže jsme neváhali a Operettu ihned vzaly ven na procházku. Po chvilce focení jsme se šli ještě projít a pak domu. Operetta ale nebyla jediná, která s námi šla, takže se můžete těšit ještě na jinou monsterku, která nám zapózovala! :) Doufáme, že se vám fotky budou líbit ♥ OMLOUVÁME SE, ŽE FOTKY JSOU OTOČENÉ.

Vyhodnocení kontroly Affs !

6. dubna 2016 v 12:43 | Clawdia a Honey |  novinky na blogu
Ahoj, nedávno na nešem blogu byla kontrola Affs, kterou najdete zde :) Dali jsme na nadpis trochu jiný nadpis než měl být - Veselé velikonoce + info, udělali jsme to tak, aby jste se podívali a narazili na kontrolu, protože když do nadpisu dáme kontrola Affs, tak se zapíšete včechny. Zapsala se jen malá hrstka lidí... Dost nás to zklamalo :( Asi už náš blog nemáte rádi a nebo vás nebaví, jedno z toho. Ale překvapily nás dva komenty - dvě bájděsné ghúlmošky, které se chtějí zapsat do zápisu ♥ To nás na opak překvapilo ! A tak jim chceme oznámit, že je s radostí bereme, když skoro všechny Affska vypadla. Na kontrolu jste měli týden a dva dny, a to je doooost dlouhá doba na zapsání, nemyslíte ? ;) Chcete vědět kdo se zapsal a zůstává ? Tak se podívejte do celého článku ! :))

Střet kultur | útěk z pobřeží lebek

4. dubna 2016 v 16:48 | Clawdia a Honey
Popis k filmu : V prvním příběhu střet kultur aneb tesáky proti kožichům se na školu chystají nový žáci a to upíři a vlkodlaci. Aby spolu všehna monstra vycházela, přijde na školu známí badatel, který ale vše tajně zhoršuje...jak to bude dál, zasáhnou ghúlky v čas?

Popis k filmu : V druhém příběhu útěk z pobřeží lebek se příšerky chystají na monstrózní zábavu během jarních prázdnin. Když ale ztroskotají na úplně neznámém ostrově, Frankie Stein je unesena tajemnou bestií… která sama možná bude potřebovat zachránit!


Názor na oba filmy : První film, který jsme viděly byl střet kultur. Byli jsme nadšené a film se nám líbil.Měl dobrou pointu a také pěkné zpracování.A ještě hezčí bylo to, že film nebyl ve 3D! :) Jako druhý film, který jsme viděly jsme našly na youtube když jsme ještě něměly ani blog.Film je krásný a ukazuje na to, že být odlišný je dobrý a nevadí to, správná monstra s vámi zůstanou vždy! Zde se objevuje již jedna nová postava a to Andy - pohledné ale pro většinu hrůzostrašné monstrum. Ghúlky měly vážně krásné ohozy a i jako panenky jsou skvělé!


Návštěvnost za měsíc březen

3. dubna 2016 v 18:39 | Clawdia a Honey |  návštěvnost
Ahoj, dnes tu pro vás opět máme návštěvní čísla neboli statisky za měsíc březen, který před včerejškem odešel a čeká nás duben - to už bude snad teplo, že jo? :) U nás poslední dobou jen pršelo akorát včera bylo teplo! 💛 A jak teplo? bylo krásných 20°C, takže jsme se celkem zahřáli. A co u vás? Bylo taky teplo jako u nás nebo tepleji? :) V pátek jsme si to ve škole celkem užili, byl pyžamový den což už jistě víte a hráli jsme samé hry a koukali na filmy, takže prííma. Ale teď tedy k návštěvnosti blogu, děkujeme vám za každý komentář a vaši podporu k článkům, kterou nám takto ukazujete 💛 Máme z každého komentáře radost a doufáme, že vy taky ! :) Nejvíce náš potěšilo když jsme uviděli ve statiskách návštěvnost za den a to 544 návštěv!!! 💛 💛 💛