Květen 2016

Volné oddělovače

31. května 2016 v 14:31 | Clawdia a Honey |  Volná grafika
Ahojky, dnes jsme tu s opět novým článkem a hádejte s čím, ten kdo si přečetl nadpis to jistě ví, ale kdo ne tak jsme tu s volnými oddělovačemi, které tu naposledy byli v březnu a najdete je zde. Tyhle jste mohli vidět už v některých našich článkách, takže jsme je použily i my a vy můžete samozřejmě taky. Oddělovače jsou ve dvou verzích, první je tahle a druhou uvidíte příště. Oddělovačů je celkem osm a budeme jen rádi, když je použijete.
-

Nová Ghoulia + krabice

30. května 2016 v 14:02 | Clawdia a Honey |  Novinky
Ahoj, dneska jsme tu s další novinkou :) Tou novinkou je nová Ghoulia Yelps s playsetem, který nese název Ughtastic Bookends. Novinka se nám líbí, a nejlepší na tom je, že se prodává s Ghouliou basic ! Jako doplněk má k sobě červený stojánek a červený hřebínek. Tento playset je od 7-10 let, ale myslíme si, že si ji koupí kdo chce a v kolika chce :D Tak nějak jsme nepobrali co to má vystihovat, asi nějakou Ghouliinu laboratoř... Dále tu máme Robeccu a Hexiciaha v krabici, kterou už jste možná viděli na jiném blogu. Nám se krabice moc líbí a je skvěle propracovaná. Pak se také objevila Frankie a v krabici a s jejíma doplňkama. Krabice se nám líbí, ale ne tak jakou u Rebecci a Hexiciaha. Co na to všechno říkáte vy ? :)


Opožděná návštěvnost - Duben

29. května 2016 v 10:42 | Clawdia a Honey |  návštěvnost
Čau žáby! Dnes tu máme jako vždy na konci měsíce (ikdyž teď opožděne :D) naší blogovou návštěvnost od vás! Duben byl opět milých a krásných návštěvností a komentářů a my vám tímto chceme zas poděkovat za váš čas, který si na blog děláte a komentujete či už jen navševujete anebo se sem jen tak mrknete co je nového. Máme vás rádi a děkujeme! 💛

Design | Stella a Bloomy

28. května 2016 v 12:26 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Ahoj, dnes jsme tu s vyhraným designem za grafickou soutěž zde. Jak již víte, vyhrála Stella a Bloomy, takže vám znovu gratulujeme holky! Oba oddělovače byli krásné, ale hlasy rozhodly. Již zmiňovaný design měl být s postvami ze seriálu winx a ským jiným než s vílami Bloom a Stellou. Design jsme dělali cca 2h? Dal pořádně zabrat, předělávali jsme ho asi 2x :D Design je sladěný do žlutých, modrých a také oranžovo-růžových barev, které tam podle nás skvěle padnou! Png a tak jsme dali v edici enxantix, protože si to holky přály. Nám se design líbí a jsme zvědavé na vaše komentáře a názory. Pokuď design budete chtít holky, napište nám na náš email, který je uveden v menu.

Novinky a promo fotky

27. května 2016 v 13:31 | Clawdia a Honey |  Novinky
Ahoj, na pátek třináctého se objevila nová Robecca s jejím tatínkem a nová Frankie, které jsou SDCC. Dneska se objevily jejich promo-fotky :) Robecca se nám začíná docela líbit i s Hexiciahem Steaem. Frankie se nám nelíbila a ani nás nějak neoslovila. Jak jsme si mohli všimnout tak Frankie už má ten novější obličej, natož Robecca ho má normální. Hexiciah má moc hezky udělanou ruku :) Fran má k sobě jako doplněk nějakou příšerku (nejspíše ducha), neví někdo z vás jak se jmenuje ? A teď k novinkám... Každý z nás už viděl vinilkové postavičky. Tyhle jsou ale takové ty maličké a budou se prodávat (dá se říct) ve skříňkách. Je to skvělý nápad, co si o tom myslíte vy ? A teď něco z Ever After High :) Objevily se nové panenky z edice Epic Winter. Jmenují se Veronicub a ta druhá Foxanne. Nám se obě panenky moc líbí ♥ Ale škoda, že nejsou kloubové. A jak se líbí vám novinky ?

Vyhodnocení grafické soutěže - výherce

26. května 2016 v 14:47 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky
Ahoj, konečně je tu vyhlášení grafické soutěže, kterou najdete zde a rovnou se můžete podívat i na výsledky (které vám sem stejně dáme :D). Soutěž vyhrála Stella s Bloomy ! Gratulujeme Vám :) Jako výhru dostanete design (pokud ho chcete), takže si prosím, když tak napište do objednávky s kým by jste ho chtěli. Gratulujeme i Takunovi že se dostal do druhého kola . I ty si můžeš něco vybrat z grafiky jestli chceš. Objednávku grafiky najdete popřípadě tu.

Jinafire Long a jarní vánek

25. května 2016 v 16:59 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Čauky, dneska tu máme fotky naší Jinafire Long :) Všechny fotky jsou zase otočené, ale v telefonu je máme normálně jak mají být. Venku bylo krásné hezké počasí tak jsme ji vytáhli zároveň z našemi psíky a s dekou ♥ My jsme si focení celkem užily a doufáme, že i Jinafire :) Snad se vám fotky budou líbit. Omlouváme se vám za to, že jsou fotky otočené a velké.

Nová SDCC 2016 Cedar Wood !

24. května 2016 v 14:01 | Clawdia a Honey |  Novinky

Ahoj, na stránkách se objevila nová Cedar Wood, která je sběratelská. Cedar má být jako SDCC a vůbec se nepovedla :( Nechápeme, proč má vlčí uši jako Cerise Wolf. Na obrázku vypadá celkem dobře ale na fotkách od majitele (jestli je to její majitel) ne. Jediné co se povedlo je asi ten klobouček :) Její šaty vypadají jako Halloweenské. Jako další panenky SDCC možná budou Medeline H, Apple W a Raven Q, jako v provedení Cerad, ale jetě se to nevý protože jsou jen na obrázku. Cedar dostala jako doplněk nějakou hůlku nebo co to je :D Co se týče make-upu tak se vůbec nepovedl. Její pusinku udělali celkem šikovně - dá se otevírat a zavírat. I když, je Cedar dcera pinocchia tak v edice Basic má malinký nosík a v téhle sběratelské edici ho má dlouhý jako kdyby lhala. Jak se líbí vám nová SDCC panenka Cedar ? :)

Grafika | Karolí Kůrková

23. května 2016 v 17:42 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Ahojky, dneska tu jsme s objednanou grafikou a to pro Karolí Kůrkovou. Karolí si přála tři oddělovače, jenže se jí komentář hodil do spamu a my si toho vůbec nevšimly protože tu pak byli další a další komenty a ten Karolí se dal až na konec. Takže se ti Karolí omlouváme, že jsme je udělali až teď, moc nás to mrzí :( Oddělovače jsou s Venus, Isi a Briar. Jsou trochu jiné než jste zvyklé, ale nám se líbí a doufáme, že se budou líbit i vám :)

Design | Draculaura

21. května 2016 v 13:28 | Clawdia a Honey |  Vzhledy blogu
Ahojky, dnes jsme tu s naším novým designem, který je s vampírskou kráskou Draculaurou v edici basic. Design jsme dělali asi 3 dny a jsme s ním opravdu hodně spokojené a to více než s bývalým designem, tedy s Castou. Design je sladěný do růžových černých a stříbrných odstínů, které vystihují tuhle krásku :) Dále k němu máme udělané bonusky - ikonka, oddělovač, popisky a podobné věci. Jako k pozadí jsme zvolily monster high pozadá, které jste mohli ale vidět už zde. A jak se líbí tento design vám ? Objednávka grafiky je otevřená!