Květen 2016

Frankie a kolo

20. května 2016 v 14:50 | Clawdia a Honey |  Novinky
Ahojky, dnes jsme zde jen na skok, teď jsme přišli a musíme zase jít (se Snížkem k veterináři, je to zakrslý králíček). Máme pro vás novinku, kterou někteří z vás už možná viděli, je to Frankie Stein z monster high z nějaké sportovní edice - nejspíše. Frankie má opět nový obličej, který se nám vůbec nelíbí. Staré monsterky jsou prostě lepší ! Jinak se nám celkem líbí ten její overal a nemá špatnou ani helmu :) Boty jsou taky pěkné a co se týče kola, je skvělý :D Vypadá sice trochu jako "starší" typ ale je dobrý :D Jak se líbí tahle nová Frankie vám?

2. kolo grafické soutěže !

18. května 2016 v 14:37 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky
Ahoj, dne 20.5. mělo být druhé kolo grafické soutěže ale, jelikož všichni poslali tak tu máme druhé kolo dneska :) Je to sice druhé i poslední kolo, protože Bunny do prvního kola neposlala ikonku a jste jen dva soutěžící (Stella a Bloomy se počítá za jednoho, nebo jak to říct). Dali jsme vám za úkol udělat oddělovače a my si myslíme že se vám to povedlo ! Kdo chce náš hlas tak ať napáše do komentáře Já/My. Co na oddělovače říkáte vy ? :)

Ceny za EAH a MH bleskovku

17. května 2016 v 13:46 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky
Ahojky, máme tu ceny za bleskovku, která byla 4.5. publikována. Zapojilo se vás osm a my tu máme ceny :) Udělali jsme PNG srdíčka (takové už jsme dělali podobné kolečka) a postavami jaké jste tam chtěli. Snad se vám budou ceny líbit a někam si je dáte na blog.
Beccymonster & ElissabathM

Objednaná grafika | Bunny

16. května 2016 v 15:58 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Nazdárek ! Konečně tu máme objednané ikonky pro Bunny. Když tak dlouho čekala tak jsme jí udělali rovnou dvě navíc :) Bunny chtěla ikonky s postavou z Lolirock, konkrétně s Iris. Ikonky jsou sladěny do barev které postava má na sobě - žlutá, růžová a fialová :) Nám se ikonky líbí a co na ně říkáte vy ?Vyhodnocení 1.kola grafické soutěžě

15. května 2016 v 11:17 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky
Ahoj žáby! V neděli tu bylo první kolo grafické soutěže a dneska tu máme vyhlášení a úkol do druhého kola. V prvním kole vypadla Karolí Kůrková. Je nám to líto, ale byla jsi moc hodná že ses v naší soutěži zúčastnila a ikonka se ti moc povedla :) Do druhého kola samozřejmě postoupil Takuna a Stella s Bloomy. Do druhého kola za grafiku musíte udělat oddělovač. Může na něm být jakákoliv postava, kterou na ní chcete :) Podmínka ale je, že na něj musíte napsat Read More/více v celém článku ! Jestli chcete vidět výsledky tak se podívejte do celehé článku. Oddělovač musíte poslat do 20.5.2016 na náš email - clawdia@seznam.cz

Nová SDCC 2016 Robecca s Hexicahem Steamem a Frankie Stein !

14. května 2016 v 9:58 | Clawdia a Honey |  Novinky
Čauky ! Na monster-lili se objevila nová Robecca Steam, která je SDCC 2016 (sběratelská) :) Robecca se bude prodávat v dvou packu s Hexicahem Steamem, neboli jejím tatínkem. Rob je celkem pěkná, ale nelíbí se nám její bronzově zbarvená pleť, která na nás působí neprakticky a moc uměle. Hexicah se povedl, ale připadá nám, že má velkou tělo hruď oproti nohám, protože je má takové hubené :D Vlasy Hex nemusel mít umělé, ale normálně z umělých vlasců. Robecca má moc hezky udělané šaty i obyčejně krásný účes. Nemá náhodou (Robecca) podobný klobouk jako v edici FCA ? A co říkáte na nový 2-pack vy ? :) + Také se objevila nová Frankie Stein, která je také SDCC 2016 - takže sběratelská. Všichni tři panenky mají být na pátek 13., což bylo včera. Nám se Frankie vůbec nelíbí... Co se nám na ní líbí jsou jen rukavičky a svázané vlasy do culíku. Nemyslíte, že má moc velké náušnice ? A ještě ke všemu jí odstávají.

Která Spectra se nám líbí nejvíce ?

13. května 2016 v 13:48 | Clawdia a Honey |  Hodnocení
(Prosím, hlasujte pro nás v 3.kole soutěže zde, tohle je poslední kolo, do kterého jsme se dostali hlavně díky vám 💕)

Ahoj, dneska jsme tu jen na skok, protože jedeme pryč :) Máme tu takový článek, který tu ještě nebyl ! Jedná se o to, že my vám sem dáme obrázky Spectry, které všechny doposud byly vydány a my je budeme hodnodit, která se nám líbí nejvíce. Dále se omlouváme Bunny, která čeká na ikonku, ale momentálně máme problém s photoshopem, takže pokuď ti to nevadí, musíš ještě chvilku počkat, ale snažíme se to vyřešit a to samé s naším designem.Tak jdeme na hodnocení ! :)

1. Basic - 2011
Spectra se v této edici moc povedla, je to jedna z nějhezčích a proto se také stala naším krásným číslem (20) v naší sbírce :) Má moc hezký make-up a fretku - Rhuen. Doplňky a všech možné se povedlo. Úplně první co nás uchvátilo byli její průhledné ruce a taky bílá pleť s krásnými fialovými tóny vlasů. Oblečení je takové "vzdušné" což se k ní moc hodí. Boty jsou také úžasné.

Nina Thumbell - promo fotky

11. května 2016 v 15:46 | Clawdia a Honey |  Novinky
(Prosím, hlasujte pro nás v 3.kole soutěže zde, tohle je poslední kolo, do kterého jsme se dostali hlavně díky vám 💕)

Ahojky, dnes tu pro vás máme promo fotky panenky Niny Thumbell z ever after high. Nina je dcera Tambelíny, kterou určitě skoro všichni znají. Panenka je krásná, nejdříve se nám moc nelíbila, byla taková nic moc, ale na promo fotkách jí to vážně sluší, ještě aby takhle vypadala ve skutečnost! Má krásné zlatobílé (trochu plavé) vlasy a do toho tu shnědou pleť', vážně se povedla :O Líbí se nám na ní skoro vše, od doplňků až po obličej. Jinak se omlouváme, že design stále tak nějak nesedí (stránka), tohle se nám stalo poprvé co to nejde donastavit :D Musíme s tím ještě něco udělat, ale teď ne, v některých předmětech už píšeme (jo víme je to brzo ale co už) pololetky a je toho teď moc :(

Design | Casta Fierce #45

9. května 2016 v 13:20 | Clawdia a Honey |  Vzhledy blogu
(Prosím, hlasujte pro nás v 3.kole soutěže zde, tohle je poslední kolo, do kterého jsme se dostali hlavně díky vám 💕)

Grafická soutěž - 1.kolo !

8. května 2016 v 15:17 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky
Nazdárek ! Dnes tu máme očekávanou grafickou soutěž a to první kolo téhle soutěže. Celkem se zapojili 4 lidi a z toho poslali ikonku jen 3 lidi, takže je diskvalifikována Bunny, která ikonku neposlala.Hlasovat budete v anketě a dva, kteří budou mít vysoký počet hlasů postoupí do druhého kola, které také bude poslední, jelikož jste jen 3. Tak pojďme na to! Postupně dáme všem hlas, teď jsme dali Takuně :)