Květen 2016

Co za články ?

7. května 2016 v 14:20 | Clawdia a Honey |  novinky na blogu
Ahoj, chceme se Vás zeptat co tu chcete za články. Protože nás už nic nenapadá :( Nejsou žádné novinky, a nechceme sem cpát samé fotky a grafiku. Napište nám do komentářů co sem máme dávat, aby vás náš blog bavil. Bavil by vás třeba deníček co jsme dělali v nějaký den ? Také jsme si všimli, že už sem moc nechodíte... Baví vás to tu vůbec ?! Kdyby jsme udělali nějakou fotosoutěž tak se bojíme že se nikdo nezapojí, protože skoro všechny blogerky mají na blogu FS a teď ve škole jsou samé písemky. Můžete nám napsat do komentářů jaké by jste chtěli soutěže. Ještě k té grafické soutěži, zapojilo se vás jen tři a na poslání ikonky máte jen do zítra, protože už je první kolo (zítra) ! Tak na to nezapomeňte prosím :) Zatím se mějte.

Do grafické soutěže se můžete zapsat ještě semka.

Design | Stella

5. května 2016 v 16:05 | Clawdia a Honey |  Volná grafika
(Prosím, jo už zase, hlasujte pro nás zde (TVD), dostali jsme se do 2.kola soutěže a byli bychom rádi, kdyby jsme se dostali do 3.kola 💕)

Ahojky, jelikož mají být v květnu (nebo alespoň doufáme) sluneční dny, máme tu pro některé fanoušky winx volný design a to se Stelou, vílou solární záře. Design je sladěný do krásného odstínu žluté a růžové, která se k ní skvěle hodní. Design je opět do projektu 9.design a víte, který je již tento? Sedmý! Takže je před vámi již pár designů (je jich 9 ale dodělali jsme nějaké s winx, protože jste si o ně často psali). Doufáme, že se vám design bude líbit, a prosím nepište, že je moc jednoduchý, to byl účel! ;) Kdo chce může ještě vyplnit bleskovku :)

Bleskovka - EAH & MH

4. května 2016 v 17:32 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky


Ahoj bubliňáci, nevěděli jsme co sem dát, tak tu máte aspoň Bleskovku. Bleskovka je spíže taková rychlovka a budeme rádi když se vás zapojí co nejvíc ! Nezapomeňte si napsat co na cenu :) Jinak, namáte nějakou představu, co by jste zde uvítali ?
1. Jakou mají barvu Briarininy očka ?
2. Má Skelita nějakého mazlíčka ?

TAG - Butterfly

3. května 2016 v 15:33 | Clawdia a Honey |  adminky

(Prosím, jo už zase, hlasujte pro nás zde (TVD), dostali jsme se do 2.kola soutěže a byli bychom rádi, kdyby jsme se dostali dále 💕)

Ahoj, před nějakou dobou nás Butterfly nominovala na tag, který je o tom, co máme radši :) A my takové TAGy máme moc rádi, protože se nemusí nějak zvlášť odpovídat ale jen vybírat z nějakých uvedených věcí :D Dneska to nebudeme moc prokecávat, máme hodně učení a vás by to stejně nezajímalo, takže jdeme na odpovědi :D Jinak nominujeme všechny, kteří chtějí tenhle supr tag vyplňit :) Dále jen kdo má ještě zájem o grafickou soutěž, může se přihlásit zde.

Grafická soutěž !

2. května 2016 v 14:33 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky
Nazdárek ! Máme tu menší soutěž na téma grafiky, spočívá to v tom že my vám dáme úkol co budete dělat za grafiku. Jako téma jsme si vybrali něco lehčího - ikonku. Můžete udělat maximálně dvě, a co na ní chcete dát je jen vaše věc. Budou asi tři kola, protože v každém kole budete dělat něco jiného než jen ikonky. Snad se Vám soutěž bude líbit a zapojí se aspoň 4-5 lidí, když ne tak se soutěž konat nebude. Téma na posílání je do 8.5. 2016 :) Budete na to mít šest dnů, to je docela dlouhá doba na výrobu a na poslání. Posílat budete na náš e-mail, který je v menu. Snad se vás zapojí co nejvíc ! :)

Chce se zúčastnit ? Vyplň tohle :

Ever After High + Monster High

1. května 2016 v 14:43 | Clawdia a Honey |  Novinky
(Happy May!)

Prosím, hlasujte pro nás zde (TVD), dostali jsme se do 2.kola soutěže a byli bychom rádi, kdyby jsme se dostali dále 💕

Ahojky, omlouváme se, že jsme tu dlouho nebyli, ale učili jsme se a v sobotu jsme byli na pouti v Zelenči s kamarádkami takže jsme neměli vůbec čas něco napsat a mrzí nás to, doufáme, že nám to odpustítě. Včera jsme přijeli domu v 23:00 a to jsme už byli úplně unavené a jen jsme se umyli a šli spát. Doufáme, že vám to v příštích článcích vynahradíme :) Dneska tu pro vás máme na ukázku nové ever after high a to z edice Ballet Dolls, neboli baletky. V této menší edicic najdeme jen Apple White, Briar Beauty a Holly Ohair. Panenky jsou hodně jednoduché a nějak nás nezaujaly. Jsou moc obyčejné a navíc mají úplně hrozné oblyčeje a to hlavně Apple :( Dále se objevili na interněte ještě Monster High panenky a to Frankie Stein a Draculaura jako roztleskávačky. Mají nehorázně hnusné obličeje - ty nové dětské takže prostě hrůza. A navíc stejně jako everky nemají trička, ale hrozně namalované korzety.