Která Spectra se nám líbí nejvíce ?

13. května 2016 v 13:48 | Clawdia a Honey |  Hodnocení
(Prosím, hlasujte pro nás v 3.kole soutěže zde, tohle je poslední kolo, do kterého jsme se dostali hlavně díky vám 💕)

Ahoj, dneska jsme tu jen na skok, protože jedeme pryč :) Máme tu takový článek, který tu ještě nebyl ! Jedná se o to, že my vám sem dáme obrázky Spectry, které všechny doposud byly vydány a my je budeme hodnodit, která se nám líbí nejvíce. Dále se omlouváme Bunny, která čeká na ikonku, ale momentálně máme problém s photoshopem, takže pokuď ti to nevadí, musíš ještě chvilku počkat, ale snažíme se to vyřešit a to samé s naším designem.Tak jdeme na hodnocení ! :)

1. Basic - 2011
Spectra se v této edici moc povedla, je to jedna z nějhezčích a proto se také stala naším krásným číslem (20) v naší sbírce :) Má moc hezký make-up a fretku - Rhuen. Doplňky a všech možné se povedlo. Úplně první co nás uchvátilo byli její průhledné ruce a taky bílá pleť s krásnými fialovými tóny vlasů. Oblečení je takové "vzdušné" což se k ní moc hodí. Boty jsou také úžasné.2. Dot dead gorgeous - 2012
Spectra v téhle edici je také moc krásná, podle nás jako druhá nejhezčí, která byla vyrobena. Má krásné dlouhé fialové vlasy svázané v culíku v originální "sponě". Šaty se bezpochybně také opět povedly a dodávají jí okouzlující nadnášející styl. Nad touhle Spectrou už jsme párkrát přemýšleli, ale místo ní u nás zabodovala Spectra Basic. V téhle edici má akorát Spectra možná moc tvrdý makeup - né tak jemný jako v edici basic.


3. Picture day - 2012
Spectra v edici picture day je taky moc pěkná, ale ne tolik jako předchozí panenky. Boty jsou úžasné, protože jdou vidět její průhledné nožky. Má moc pěkný účes - jednoduché rozpuštěné vlasy se seplou ofinou gumičkou. Makeup je moc hezký, ale trochu připomíná ten v edici basic a náušnice jsou skorostejné jako ty v edici dot dead gorgeous. Oblečení je dobré, zde má Spectra poprvé kalhoty/legíny, které jsou moc hezké!


4. Ghouls Alive - 2012
Zde můžeme vidět již čtvrtou Spectru, které vyšla jako třetí Spectra v roce 2012. Popravdě, tahle Spectra se nám vůbec nelíbí. Vypadá jako odfláklá napodobenina Spectry, nebo tak nějak. A k tomu, že svítí? Jak je to mohlo napadnout? Možná to byl dobrý nápad, ale je to hrozný. Kdyby se ještě o trochu více snažili, byla by mnohem hezčí. Nevíme, je taková nějaká.


5.Polterghoul - 2013
Tahle Spectra se nám ze začátku vůbec nelíbila, byla strašná. Dokonce se nám nelíbila až dotěď, ale na téhle a ještě pár fotek vypadá dokonale, až na ten růžový pruh, který má přes oči (má vyjadřovat masku). Kdyby jí udělali spíše masku umělou tak by to bylo o 100% lepší. Má ale úžasné oblečení a doplňky celkem taky jdou, ale moc se nám nelíbí boty. Jinak se skvělá :)


6. Ghoul´s night out - 2013
Další dokonalá Spectra, která vyšla v edici GNO je úžasná. Od doplňků až po makeup a oblečení je krásná. Nemáme jí co vytknout. Má jen trochu tmavší odstíň vlasů než jiné Spectry (možná trochu křiklavější než jsme zvyklé), ale to nevadí, itak je moc pěkná. Dokonce jsme se dříve rozhodovali jestli si jí nekoupíme :)

Spectra004 by PixelKitties

7. Dead tired - 2013
Obyčejně krásná spící Spectra je jedním slovem opět skvělá. Je sice docela obyčejná, ale to deadtiredky bývají, takže nemáme co vytknout, zatím :D Má jednoduchý účes, rozpuštěné vlasy a seplou ofinu do strany a šaty - neboli noční košilku ma taky jednoduchou, s jemnými vzory. Bačkůrky ve tvaru příšerky jsou taky pěkné. K této panence je jako doplňek I-rakev, která není bohužel na fotce (je vážně težké schánět fotky panenek).


8. Ghouls Spirit - 2013
Spectra jako roztleskávačka? Proč ne. Na fotce je sice se Slowmoem,ale to doufáme nevadí. I v téhle edici se Spectra povedla. Jen se nám nelíbí její růžové stíny. Oblečení nebo spíše sukně a tričko jsou taky pěkné, hodí se k tématu a boty jsou jak jinak než skvělé. Čelenka, která sepíná vlasy dozadu je obyčejná, ale i tak se nám líbí. Je to nejhezčí třetí Spectra, která byla vyrobena.9. 13 Wishes - playset - 2013
Spectra z této edice je vážně moc pěkná. Na promo fotkách se nám nelíbí vůbec, ale jakmile jsme ji viděli na fotkách od nějakého vlastníka, který jí má, ihned se nám zalíbila. Máte zde dvě fotky, jeden kde je s playsetem a jeden kde je sama abyste mohli vidět její oblečení + boty. Oblečení i boty jsou pěkné, zlaté se ke Spectře moc hodí, a je to první Spectra v edici, která má na sobě zlaté doplňky místo stříbrných ! Ten "přěhoz" přes šaty se dá v pohodě sundat, takže pak může Spectra mít jen fialové šatičky. Co nám na ní trochu vadí jsou ty žluté stíny v růžových stínech, jinak je pěkná.


10. Ghoul sports - 2014
Spectra v edici GS je celkem pěkná. Má hezký účes , sice je jednoduchý ale pěkný, má vlňatý culík. Šaty jsou moc hezké, takové jemné, ale moc nás neoslovila ta žlutá - nehodí se nám tam k ní. Černá v šatech je pěkná. Boty jsou super, ty se nám moc líbí a to samé si myslíme i o makeupu! K panence je jako doplňek basebolová (píše se to tak nebo ne?:D) pálka.


11. Swim Class - 2014
V téhle edici se Spectra moc nepovedla. Líbí se nám její oblečení a dokonce i doplňky s makeupem, ale něco nám na ní nesedí. Plavky jsou pěkné, takové jednoduché,ale přitom vzorové. Boty jsou jak jinak než skvělé a to samé platí i o brýlích a naušnicích. Lehátko (nebo co to je) je dobré, líbí se nám ta průhledná fialová barva. Vlasy mají skvělí odstíň, ale asi nám vadí že jsou semknuté v tak krátkém culíku. Kdyby byly vlasy dělší, líbila by se nám asi víc.


12. Haunted - 2014
A poslední Spectru, kterou zde máme (uff konečně :D) je Spectra v edici haunted - neboli i filmu škola duchů. Panenka je nic moc teda. Tohle je asi na posledním místě, která se nám líbí. Má divnou plěť a makeup. Co je na ní hezké je oblečení (šaty jsou krásné) a fantastické boty. Účes ujde, ale je takový divný. Celkově na nás panenka nepůsobí moc hezky.13. Ghouls Getaway - 2015
Tato Spectra je popravdě zvláštní. Má úplně jiný odstín vlasů, spíše narůžovělý než fialový. Světle růžové rty se nám moc nelíbí a to platí i na stíny, které se k outfitu nehodí. Nelíbí se nám ani šaty, ta prapodivná barva k ní vůbec nesedí. Co se nám líbí je střih vlasů, doplňky (které jsou opět zlaté!) a boty - které jsou jedním slovem fantastické. Spectra vypadá moc "vybledlě" tyhle barvy jí prostě nesedí.
14. Maul Monsteristas Doll 5-Pack - 2015

Na tuhle Spectru máme úplně jednoduchý názor, který nemusíme nijak zvlášť rozepisovat, protože se nám v téhle edici nijak nelíbí, jak se říká je "neslaná nemastná" a k tomu má hroznou barvu vlasů, a ty boty :D
Takže to jsme u poslední (nebo jme na nějakou zapoměli?) edice ve které vyšla Spectra. Článek nám dal celkem zabrat, ikdyž se to nezdá tak skoro dvě hodiny, bylo těžké si vzpomenout a najít všechny edice ve kterých se nacházela zrovna Spectra Vondergeist. Časem by tu mohl být ještě nějaký takový článek, pokuď by měl někdo zájem a líbí se mu tyhle články. Snažili jsme se udělat nějaký originální článek, který ještě nikdo (nebo alespoň doufáme) neměl. Jak vidíte, panenky neboli Spectru jsme skoro ve všech edicích ohodnotily kladně, tím vyplývá, že se nám tato panenka líbí a máme ji rádi. Jsme zvědavé na další edice ve kterých vyjde opět naše skvělá duchařská ghoulka Spectra! Jinak strašně děkujeme těm, kteří pro nás hlasovali ve soutěži, moc si toho vážímě, zítra je konec a jsme zvědavé jak to dopadně 💕 Pokuď budete někdo v soutěži a budete potřebovat náš hlas, napiště nám a my pro vás hlásneme 💕

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Butterfly Butterfly | Web | 13. května 2016 v 14:29 | Reagovat

Mě se nejvíc Spectra líbí v edicích: Dead tiret, Picture day, Dot dead gorgeous, ale i v ostatních edicích je pěkná.

2 Skelita Skelita | Web | 13. května 2016 v 14:47 | Reagovat

Nejvíc se mi líbí v edici Basic, Picture day a Haunted. :)

3 Kája K. Kája K. | Web | 13. května 2016 v 16:32 | Reagovat

Já  mám Spectru Deat Dot Gorgeous a je podle mě taky krásná, s Basičkou na 1. místě souhlasím, pak už se naše názory dost liší, třeba Spectra superhrdinka se mi upřímně nelíbí, a ani ta Ghouls Spirit :D.

4 Karolí Kůrková Karolí Kůrková | Web | 13. května 2016 v 18:05 | Reagovat

Yay, chybí vám Spectra Ghouls Getaway. :-D Mně se asi nejvíc líbí basic a Picture Day.

5 Beatricia Beatricia | Web | 13. května 2016 v 19:45 | Reagovat

Já to nemohu rozlišit. Mně se totiž líbí všechny a mám je všechny ráda. Drobné rozdíly v šatičkách a botičkách neřeším. Chtěla bych je všechny. :-)

6 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 13. května 2016 v 20:57 | Reagovat

Spectra je jako panenka krásná snad všude, kromě té oživlé verze, ta naživo vypadá fakt jako napodobenina. U mě nakonec zakotvila ta z Ghoul's Night Out, ale basičku si plánuji vynahradit ve formě vinylky. :-)

7 Farrah Godfairy Farrah Godfairy | 13. května 2016 v 22:37 | Reagovat

Mne sa najviac páči Basic ;) :D a najmenej Swim Class :-P

8 Miranda Blue Miranda Blue | 14. května 2016 v 9:42 | Reagovat

Mně se nejvíce líbí Basic, je to můj názor samozřejmě, že každý může mít jiný. :-)

9 Kitty Black Rose Kitty Black Rose | 16. května 2016 v 14:33 | Reagovat

Nejhezčí Spectra je podle mě Basic nebo Dead Dot Goregeous. Ale i Ghouls getaway je celkem hezká,jenom bych jí trošku ztmavila vlasy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama