Červen 2016

Červnová neočekávaná kontrola affs!

30. června 2016 v 12:11 | Clawdia a Honey |  novinky na blogu
Čauky, dneska zde máme po dlouhé době kontrolu Affs jak už jste asi četli v nadpise, kdo je nečtě tak se to dozví zde :D Co vysvědčení? My jsme nad míru spokojené! :) Od nás k vysvědčení dostanete kontrolu affiliates :D No nemá cenu se u tohohle článku nějak rozepisovat, doufáme, že se vás zapíše co nejvíce! Jako další článek čekejte volnou grafiku pozastávko :P

Design | Posea Reef

29. června 2016 v 13:21 | Clawdia a Honey |  Vzhledy blogu
Ahojky, dnes vám představujeme náš nový letní design, který zdobí nádherná mořská bohyně neboli dcera Poseidona a to Posea Reef! Design je sladěný do letních barev, ale hlavně do těch, které se k Posee hodí a také na něm můžete vidět i bublinkyyy, které na letních designech používám docela často (toho jste si už museli určitě všimnout :D). Nám se design moc líbí, jen mu dáváme mínus za to, že nevychází (stránka na články), jelikož je useklá a nám se to nechce znovu rozřezávat .. :/ A taky je trochu menší než ty velké bývalé, ale to nevadí :) Moc se nám líbí nové menu a taky horní menu 💕 Pro zajímavost-> tohle je náš již 47. design!

Ikonky | Stella a Bloomy

28. června 2016 v 12:33 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Ahoj, původně tu dneska měl být náš nový letní design ale my jsme si nevšimly vaší objednávky tak to přehodíme aby jste nečekali dlouho. Máme tu tedy objednanou grafiku pro Stellu a Bloomy - ikonky. Ikonky jsou čtyři a s každou jinou postavou (Ever After High, Winx Club), snažili jsme se aby to všechno do sebe ladilo a snad se nám to povedlo :) Nám se ikonky líbí a snad se budou líbit i vám.

Promo fotky Gooliope Jellington Shriek Wrecked

27. června 2016 v 15:16 | Clawdia a Honey |  Novinky
Nazdárek :) Máme tu pro vás promo fotky Gooliope Jellington Shriek Wrecked. Nám se v téhle edici Jellington vůbec nelíbí! Má hezký jen make-pu, což je asi všechno co se nám na ní líbí. Je moc přeplácaná a modrá barva se k ní vůbec, ale vůbec nehodí, protože to není její styl (jsme zvyklé na tu růžovou a žlutou barvu)... Možná kdyby měla světlejší barvu valsů. Kabelka a čelenka mohla být více detailnější :) Co na ni říkáte vy ?

Jaká Howleen se nám líbí nejvíce?

26. června 2016 v 11:56 | Clawdia a Honey |  Hodnocení
Ahoj, po dlouhé době se hlásíme. Jak vidíte, naše aktivita dost klesla a to proto, že jsme neměli čas a tenhle týden jsme skoro každý den byli u vody se koupat a když byl čas tak nebyl žádný nápad na článek. Momentálně máme rozdělaný letní design na náš blog a doufáme, že by tu už mohl být zítra :) Dneska tady zatím máte článek s tématem "Jaká monsterka se nál líbí nejvíce?", takové články už jste zde mohli vidět, úplně první se Spectrou a druhý s Honey. Dnes ze je článek s Howleen Wolf, mladší sestrou Clawdeen Wolf. Doufáme, že vás článek bavil a budeme rádi za každý komentář :)

Volné oddělovače - 2.

23. června 2016 v 14:08 | Clawdia a Honey |  Volná grafika
Ahojky, dneska tu pro vás máme druhou várku již zmiňovaných volných oddělovačů. Jsou úplně stejné jako ty minule, ale s větším png. My obě máme rádi každá jiné oddělovače. Honey vetší a Clawdia menší a tak nás napadlo udělat i pro vás na výběr z menších a větších oddělovačů. Jak již víte, tak jsou oddělovače s monster high ale objevilo se tam i pár everek .. :) Užijte si a vybírejte, který použijete. // Nějaké nápady na články?//

Spectra a namrzlá země

21. června 2016 v 15:18 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Ahojky, dneska zde máme další fotky.Fotky jsou tentokrát s naší duchařskou ghúlkou a to Spectrou Vondergeist z edice basic. Spectra je krásná panenka a hlavně je fotogenická a tím pádem se s ní moc dobře fotí. Fotky jsou opět z března a jak vidíte tak byl u nás na začátku března ještě trochu sníh, takový zbytek, který se nestihl roztéct. Nám se fotky líbí a nemáme co k nim moc říct, tak doufáme, že se budou líbit i vám. Omlouváme se, jestli se fotky otočí.

Ceny za bleskovku

20. června 2016 v 14:08 | Clawdia a Honey |  ceny od nás
Nazdárek! Konečně tu máme po mega dlouhé ultra velké době ceny za bleskovku :D Ceny jsou velmi jednoduché a jsou to vaše přezdívky - popisek (kdyby někdo nevěděl). Popisky jsou sladěny v barvách, aby ladily k vašemu designu a všechny jsou ve stejném písmě, doufáme že vám to nevadí. Cen je osm podle počtu soutěžících. Snad se vám budou líbit a použijete je :)

Draculaura a zasněžená země

17. června 2016 v 14:05 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Ahojky, po nějaké době zde máme fotky a tentokrát s krásnou sladkou upírkou, která nese jméno Draculaura dcera Drákuly! Fotky jsou z března (ano i v březnu byl u nás sníh:/) a nějak se nám zatoulaly takže je sem dáváme až těd, ale to doufáme nevadí :) Pak máme ještě jedni "zimňojarní" fotky jedné monsterky, které ale uvidítě někdy příště. Jako další článek čekejte nejspíše ceny za soutěž :) Líbí se vám fotky? Omlouváme se, že jsou opět otočené, už fakt nevíme co s tím!

Day To Night Fashions, Skulltimate science class + další

14. června 2016 v 13:59 | Clawdia a Honey |  Novinky
Ahoj, dneska tu máme další článek s novinkami. Máme tu novou edici, která nese název Day To Night Fashions. V edici jsou dvě panenky jménem Frankie a Draculaura :) Nám se edice docela líbí, ale je škoda, že jako každá druhá panenka jsou nekloubové a mají novější obličej. Každá panenka má k sobě náhradní botičky což je super. Dále tu máme dvě nové vinilky - Clawdeen a Spectra. Nám se Claw vůbec nelíbí, ba naopak Spectra se povedla :) Jako další a předposlední novinkou tu máme nový playset s Frankie, který se jmenuje Skulltimate science class. Tenhle playset se moc povedl a Frankie je parádní, ten plášť a to všechno (až na ty klouby, které nemá). Dále se objevila také nová Gooliope Jellington v edici Shriek Wrecked, ve které můžeme najít také Gilla nebo Catrine. To by bylo asi dnes vše. Co na to říkáte vy ?