Červen 2016

Novinky - Monster High !

13. června 2016 v 14:01 | Clawdia a Honey |  Novinky
Ahojky, na internetě se objevily novinky monster high panenek :) A to je Deuce, Moanicy a Abbey. Abbey je krásná, ale už má zase ten novější obličej. Líbí se nám její šaty i obyčejný účes, je skvělá. Moanica je také pěkná, ale ne tak jako v edici basic, nelíbí se nám moc ten její účes ta "palmička" je celkem divná a šaty jsou taky nic moc, ale zato má krásné boty! Deuce je taky pěkný, takový legantní. Edice je maškarní takže tak i monsterky vypadají :) Dále se objevila znovu ještě jedna nová Abbey a také sladká Draculaura a krásná podmořská příšerka Lagoona.

Wishlist 2016

11. června 2016 v 12:11 | Clawdia a Honey |  novinky na blogu
Čauky, po dlouhé době tu máme nový článek s názvem Wishlist - v tomhle článku vám ukážeme jaké panenky by jsme si chtěli časem koupit a snad se nám to podaří :) Panenek moc nechceme. Máte některou panenku z našeho Wishlisku doma nebo si ji přejete tak jako my ? P.S. Fotky jsme si půjčili od Terý furt Nile, tak snad to nevadí :) (uvedeme zdroj).

Honey si přeje -

Cedar Wood - 2016

9. června 2016 v 18:01 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes jsme tu trochu pozdě, jelikož toho je tenhle týden ve škole moc, testy a pololetky. Takže se furt jen učíme a učíme tak nás prosím omluvte tenhle týden z kontrol, obíhání apod. Dnes jsme tu jen na skok a přinášíme vám exclusivní fotky Cedar Wood 2016 SDC. Cedar se nám nelíbí ani po zkouknutí těhlech fotek, je prostě příšerná. Má je hezkou krabici, jinak se nám na ní nic nelíbí. No, podívejte se sami.
[cena od Skelity]

Názor na film GSR

8. června 2016 v 14:06 | Clawdia a Honey |  Naše názory na MH a EAH filmy !
Hi, dneska tu máme hodnocení filmu Great Scarrier Reef. Nebudeme to nějak zdržovat a hned začneme film hodnotit :)

Popis k filmu : Obyčejné koupání ve školním bazénu se příšerkám promění v tajemný výlet do děsukrásného podvodního světa Velké útesové bariéry. Lagoona ihned pochopí, že se ocitla doma, a uvědomuje si, že nastal čas konečně překonat vlastní obavy a nedostatky. Čeká ji setkání s nepřáteli z minulosti, účast na šílené taneční soutěži a hlavně souboj s hrozivým tvorem z hlubin! Naštěstí má po svém boku vždycky své věrné přátelé, i když trochu podivné kamarádky.

Názor k filmu : Film nás opět nesklamal. Byl skvělý a bavil nás už od samého začátku, hlavní hrdinka byla Lagoona Blue za což jsme byli rádi, konečně ji obsadili jako hlavní postavu! Nové monsterky byly také skvělé, líbila se nám hlavně Posea, Kala nás moc nezaujala. Ghůlky byli taky opravdu moc povedené. Tento film byl opět originální a bylo to zase něco jiného než jsme doposud viděli. Líbila se nám také záletka neboli že byl Kali otec kraken. To jsme nějak nečekali :D Ale na druhou stranu se nám nelíbilo, že opět vynechali Ghoulii, oni jí snad nevidí nebo co?!

Která Honey se nám líbí nejvíc ?

7. června 2016 v 14:02 | Clawdia a Honey |  Hodnocení
Ahoj, dneska tu máme již další hodnocení - Která Honey se nám líbí nejvíc ? Takové hodnocení už tu jednou bylo jestli si vzpomínáte, hodnotili jsme Spectru :) Tentokrát tu máme Honey, ale to už asi víte :D Dneska jdeme s kamarádkami pryč, tak kdyžtak čekejte zítra deníček. Tak jdeme na hodnocení!

monster high novinky !

5. června 2016 v 11:03 | Clawdia a Honey |  Novinky
Ahoj, máme tu nové figurky nebo-li vinilky. Nám se moc líbí, nejvíce Catrine (CG), Draculaura a Lagoona (PG), Také není špatná Venus (SM). Dále se objevily nové doplňkové oblečky, které se nám také moc líbí. Že by Draculaura měla konečně obleček s bruslemi ? K vinilkám se objevil ještě takový domeček ve kterém mají všichni bydlet. Co na tyto novinky říkáte vy ? :)

Draculaura Fashion Accessories Pack

Design | Batsy Claro

3. června 2016 v 17:26 | Clawdia a Honey |  Volná grafika
Ahojky, víme, že tu již dlouho nepřibyl nějaký design a tak tu dnes jeden máme. Popravdě jsme vůbec nevěděli co na blog dát a když jsme chtěli fotky tak se nenahráli opět na blog... Celkem často nám to blbne -_- Ale tak vraťme se k designu, design je s Batsy Claro a sladěný do zelených, černých a stříbrných odstínů. Design je celkem jednoduchý, ale je pěkný a nám se líbí :D Jak se vám líbí? Pokúď o něj bude mít někdo zájem, napište nám do komentářů, že si jej berete.

Competition - bleskovka

1. června 2016 v 13:54 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky
Hello! :) Přejeme všem krásný den dětí a užijte si ho, my tu pro vás máme Bleskovku, která je na téma MH i EAH. Snad se vám bude soutěž líbit a zapojíte se. Jinak dostali jste něco od rodičů ? :) Nezapomeňte si napsat co na cenu.