Červenec 2016

Jelení přízrak

31. července 2016 v 18:58 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Ahojky, dnes jsme tu trochu později než obvykle, ale nenecháme vám přece ujít naše slíbené fotky na dnešek s nádhernou dcerou jeleního přízraku a to Isi Dawndancer. Fotky jsou ze dne kdy jsme Isi rozbalily :) Je vážně hodně fotogenická a dobře se s ní fotí a jsme opravdu rádi, že ji vlastníme :) Doufáme, že se vám fotky budou líbit! Dalo nám práci je sem nahrát, jelikož to zase blblo :D Jinak se opět omlouváme, jestli nějaká fotka bude přetočená.. Hannie, ty zde objednávku čekej (možná) zítra ♥

Volné oddělovače

30. července 2016 v 13:15 | Clawdia a Honey |  Volná grafika
Ahoj, máme tu pro vás opět volné oddělovače, které byli na blogu nahrané zárověň s těmi na kterých byly monsterky. Oddělovačů je pět a každý je opět trochu jiný :) Nebudeme se nijak rozepisovat a rovnou vám je sem dáme. Jinak jako další článek by měli konečně být fotky s Isi nebo objednaná grafika.

Druhé kolo fotosoutěže

28. července 2016 v 12:28 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky
Ahoj zlatíčka, dneska tu máme druhé kolo fotosoutěže a postoupili jen tři lidi (dáme vám dolu výsledky). Myslíme si že čtyři dny stačí na hlasování v komentáří. My jsme daly hlas Karolí Kůrkové - její fotka se nám moc líbila :) Tohle bude asi poslední kolo fotosoutěže, když jste hlasovali jen na jeden den - byl ještě čas. Tak pojďme na výsledky !

Naše nové panenky ♥

27. července 2016 v 8:23 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Ahoj, v pondělí jsme byli na Černém mostě v Praze v kině na Dobu ledovou Mamutí drcnutí :) V kině jsme si to užili a pohádka se nám moc líbila ! Když pohádka skončila tak jsme se šli podívat do hračkářství a tam jsme se koukli co tam mají hezkého. Pak jsme pokukovali na knihy v knihkupectví ale tam nic neměli co by jsme chtěli - jen jenu knihu a to Říkej mi Tini (tu jsme si ale nekoupili). Když jsme byli v tom hračkářství tak jsme si tak koupili nové panenky ♥

Popisky | Kontrola Affiliates

25. července 2016 v 8:14 | Clawdia a Honey |  Volná grafika
Ahojky, dneska zde máme článek s volnou grafikou a to popisky "kontrola affiliates". Neměli jsme teď vůbec nápad co na blog dát a nechtěli jsme aby to tu jen tak stálo a tak jsme sedli k pc, otevřeli photoshop a něco málo vytvořili. Něco málo přesněji 20 popisků :D Ale dáme vám je sem na dvě části >_< Nám se popisky líbí a hned teď by jsme udělali znovu kontrolu jen kvůli nim :D Tak jsme zvědavé komu se budou také líbit a jestli je někdo použije na svůj blogík :D

Fotosoutěž - první kolo

24. července 2016 v 12:52 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky
Ahoj, máme tu první kolo fotosoutěže na téma léto :) Celkem se zapsalo osm lidí a z toho poslalo fotku sedm Všechny fotky jsou moc pěkné a každému (kdo se zapojil) přejeme vítězství :) Aby to bylo spravedlivé, tak hlasovat budete v komentářích!

Nová Venu McFlytrap a nový MH film !

23. července 2016 v 7:04 | Clawdia a Honey |  Novinky
Ahoj :) Dnaska tu máme zase novinku - omlouváme se že tu není slíbená fotosoutěž, ale doufejme že už tu bude vážně zítra :D No, přejdeme tedy k novince a to k nové Venus McFlytrap, která bude vystupovat v novém filmu, který vyjde na Jaře 2017. Film se jmenuje Electrified. Nám se Venus moc nelíbí, jen make-pu a celkem vlasy. Jak bude vypadat titulová stránka nového filmu se ještě neví, ale snad se ukáže co nejdříve :) Teď jen doufat, že film bude ve staré dobré 3D kvalitě a né té nové. Jak se líbí vám nová Venus a těšíte se na nový film ?

Djinni Whisp Grant

22. července 2016 v 7:10 | Clawdia a Honey |  Novinky
Ahojky, dnes vám přinášíme alespoň novinku (po dlouhé době se nějaká objevila). Novinkou se stala nová Whisp Grant tedy džinka a to v edici (nejspíše, nikde nevidíme nápis) i ♥ fashion. Wishp to moc sluší, má hezký (sice jednoduchý) účes ale hrozně se k ní hodí, vypadá roztomile. Whisp se nám v této edici líbí více než v basic edici, má krásné černo zlaté šatičky a doplňky jsou taky skvělé!:) Jen má nejspíše stejné boty jako Gigi (?). Nemáme co k ní více dodat, posuďte sami. + se objevilo nové eah logo a to k filmu epic winter, které je taky pěkné. Zítra zde čekejte konečně fotosoutěž!! Fotky se konečně nahráli takže jí sem dáme zítra :)


Monstrózní panenka, která k nám opět spadla!

20. července 2016 v 11:56 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Ahojky! Ani nevěříte jak jsme teď štastné! Máme opět novou ghúlku tedy monsterku a je překrásná! Určitě teď myslíte na to, kdo ta záhadná panenka může asi tak být? To se hned dozvíte, nebojte.. Je to úžasná modrovláska s jeleními parohy, teď už jistě víte kdo! Je to nádherná Isi Dawndancer! Hned když jsme ji uvděli jsme si jí moc oblíbili! Je překrásná, má úžasné doplňky a taky skvělé dlouhééé modré vlasy, které jsou strašně jemné! Rozbalili jsme jí asi tak před deseti minutami a úplně uaa! Byl to nečekaný a překvapující dárek od rodičů - překvápko! ♥ Večer nebo zítra sem dáme fotky a něco jako review! Užijte si zbytek dne a čekejte mnoooho fotek!

S láskou, vaše Clawdia a Honey ♥
Design | Marisol Coxi 48.

19. července 2016 v 10:18 | Clawdia a Honey |  Vzhledy blogu
Ahojky, dneska jsme si nastavili nový design, který zdobí úžasná ghúlka jménem Marisol Coxi z monster high! Design jsme sice dělaly asi před týdnem, ale nastavili jsme ho až teď :) Barvy jak vidíte jsou sladěné hlavně do staro-růžové a dále modré a oranžové + se někde objevuje zelenkavá. Design je zase jiný než děláme a to zaplněný, nebo jsme se o to alespoň snažili :D To by bylo k designu snad vše.. líbí se vám? Dále k fotosoutěži, na blogu do galerie se už nahrály fotky od Sunsetshy (ale pouze jedna a né dvě jak jsi chtěla) pak také od Bloomy a dále od Skelity. Ostatní ještě bohužel ne, ale budeme to dále zkoušet a snad by tu mohla být už zítra :) + zpráva pro Hazel -> pošli nám přihl. údaje od tvého blogu na email, který je uveden v menu abychom ti mohli design nastavit.