Listopad 2016

Podzimní fotosutěž

25. listopadu 2016 v 14:02 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky
Ahojky, konečně se zase hlásíme a přinášíme novou zprávu! Již zítra bude náš počítač plně fuknčí a můžeme se zase našemu blogu a vám plně věnovat! Dnes jsme však ještě v knihovně, ale snad už naposledy :D Dneska vám narychlo přinášíme tři krásné fotografie do podzimní fotosoutěžě a soutěžnicemi jsou Mh Zuzka, Kája K, Beccymonster ! Děkujeme za vaší úast ghůlky! Jako vždy je hlasování povoleno v komentářích a první kolo bude trvat do příští středy ted do 30.11! Přejeme hodně štěstí!

Fotosoutěž, omluva, ...

16. listopadu 2016 v 13:25 | Clawdia a Honey |  novinky na blogu
Ahoj, po delší době se hlásíme s omluvou a také špatnou zprávou. Stále nemáme přístup k počítači a tak jsme museli opět navštívit knihovnu. Máme alespoň nafocené fotky monsterky (neprozradíme jaké), ale nemáme je jak zveřejnit, mají tady porouchanou wifi -.- Takže se omlováme, že neobíháme a že nevydáváme články, prosím nemažte nás z affs a omluvt z kontrol, kdyby se nějaká konala. Teď k fotosoutěži, jelikož jsme tady dloho nebyli, tak jste měli více času na zaslání fotky, ale bohužel nám byli poslány jen dvě a to od Beccymonster a od Mh zuzky. Jedna učastnice fotku neposlala a to Kája K. Pokuď se ještě někdo nezapojí tak se soutěž neuskuteční. Dál zde máme ještě jednu zprávu a to pro Kitty Black Rose a Newyorklove, jsme moc rádi, že jste si od nás objednali design a hrozně se těšíme na jejich tvorbu, ale nejspíše to bude trvat dlouho, jelikož to teď prostě kvůli pc nejde :( Prosím vydržte, ale jestli čekat nechcete, tak to chápeme :) ♥

Cleo si užívá podzimu

7. listopadu 2016 v 15:46 | clawdia a honey |  Naše MH fotky
Ahojky , máme tu fotky s Cleo a mají být na téma podzim. Fotek je přes deset a fotilo se nám s Cleo dobře :) Je velmi fotogenická a v tomto počasí se nám s ní fotí dobře. Fotili jsme jí poblíž menšího lesíku, chtěli jsme do něho jít, ale bylo to tam tmavé a divné. Fotky mají zase nějaké ty efekty tak snad to nevadí :) Snad budou v dobré kvalitě, protože jsou z telefonu poslané na email a tak.. Přejeme pěkné podívání a ještě se omlouváme že dvě fotky se otočily.

Nové malé monsterky?!

4. listopadu 2016 v 14:05 | Clawdia a Honey |  Novinky
Ahojky, vítáme vás u dalšího přednatsaveného článku, ale musíme být rádi alespoň za ten :D Dnesk vám ukážeme nové malé monsterky, které možna již mnozí z vás viděli, ale my je vidíme teď poprvé. Monsterek je šest a najdeme zde Frankie, Lagoonu, Clawdeen, Cleo, Draculauru a Scelitu. Nám se teda moc nelíbí, kdo ujde je akorát tak trochu Scelita no možná... ne ani ta ne. Vypadají jako woodoo panenky či jak se to píše :D

Vyhodnocení Halloweenských soutěží

2. listopadu 2016 v 17:10 | Clawdia a Honey |  Halloween

Ahojky, dneska již trochu pozdě, ale přece jen tu článek bude! Ve škole máme mnoho učení a testů a stále nemám funkční počítač, takže jsme museli opět do knihovny.. alespoň to, nebo ne? :) Jsme rádi, že jste se zapojily do všech soutěží, moc nás to potěšilo! Dneska zde máme tedy vyhlášení všech soutěží, pokuď se nám to vejde do jednoho článku :D Tak jdeme na to!