Prosinec 2016

News Monster High & Ever After HIgh !

27. prosince 2016 v 13:50 | Clawdia a Honey |  Novinky
Ahojky, dnes tu máme další novinky ze světa příšerek i princezen a princů (nebo pohádkových stvoření? to je jedno... :D). Objevila se nová kolence od Monster High a jmenuje se Garden Ghouls v téhle kolekci se objevila i jedna nová panenka která nese jméno Treesa Thornwillow, která není velká jako klasické panenky. Dále je v ní Cleo, Toralei a Twyla + nějaké tři malé příšerky :D Twyla a Toralei jsou celkem pěkné, ale i Cleo není ošklivá. Co říkáte na Treesu ? Dále je tu 2 pack který se jmenuje Monster Family Vampire Kitchen a je v něm Draculaura a asi její otec. Pakc je krásný, líbí se nám a je skvěle propracovaný, jen co ty panenky ? Jsou strašné.. Dále tu je ve stejné edici (Monster family) i Lagoona s její sestrou Kelpie , která byla i v poslednim filmu MH. Lagoo je celkem fajn ale Kelpie je divná. Pak je tu ještě Clawdeen , kde je u ní její bratr (alespoň se to tam tak píše). Nakonec tu máme novinky od Everek. Jsou to nějaké velké panenky. Ale nikde naní kolik měří. Je tu Apple a Maddie Nám se moc nelíbí :( Co na tyto novinky říkáte vy ? Líbí se vám nějaké ?

Design | Kitty Black Rose

23. prosince 2016 v 15:15 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Ahojky, dneska jsme tu jen tak narychlo, protože už připravujeme věci na zítra. Vánoce jsou zase tady, nějak to rychle uteklo, že ? :) Tak co, těšíte se? My ano! Hlavně až si rodiče rozbalí dárky od nás! Přinášíme design pro Kitty a omlouváme se, že to tak trvalo, ale Clawdia má angínu a nemá náladu sedět u počítače a vytvářet nějaké zvhledy..:) Doufáme, že to chápete. Na design se už podívejte sami.

Monster High news !

21. prosince 2016 v 17:52 | Clawdia a Honey |  Novinky
Ahojky, dneska jsme tu po dlouhé době, ale i s novinkami objevili se nové fotky monster high panenek a to Venus, Rochelle a Cleo.Nám se celkem líbí. Hlavně Venus protože je koubová a má krásné dlouhé vlasy jako v edici basic, takže to je plus :) Cleo taky není ošklivá ale moc se nám nelíbí - není kloubová a ani si není podobná. Venus je z edice, která nese jméno Prety glouls, tak se jmenuje i Rochellina edice tudíž jsou ve stejné kolekci. Cleo je z edice Sweets Treas, nebo tak nějak by se to mělo jmenovat. Co se nám na Cleo líbí tak je možná čelenka a klasický účes. Na Venus se ty kytičky na čelence dají jakkoliv dát a to tak i na botech Rochelle to jdu udělat také na čelence i na botičkách. Dále se objevil obal na knihu jménem Electrified , nám se obal moc nelíbí, co na něj říkáte vy ?

Merry Christmas | signatures 02

16. prosince 2016 v 16:12 | Clawdia a Honey |  Volná grafika
Ahojky, máme tu druhou část Vánočních volných signatur. Je jich zase 15 a snad se vám budou líbit jako ty předchozí :) Za 8 dní konečně Vánoce co? Máte už koupené dárečky? My ano a snad se rodičům a prarodičům budou líbit ♥ Omlouváme se že ještě není hotová objednaná grafika ale vůbec nemáme čas a ještě si chvilku počkáte :( Dneska jedeme ještě pryč , takže si užijte zbytek dne. Jinak , nevíte proř nám nejdou vůbec komentovat blogspoty ?
Clawdia a Honey

Námraza a kouzelná Isi

13. prosince 2016 v 15:06 | Clawdia a Honey |  Naše MH fotky
Ahojky, dnes tu máme článek s našimi fotky s Isi D. :) Fotky jsou když u nás byl sníh , který se hned roztekl a zbyla po něm jen námraza, která udělala mapy po rostlinách ♥ Fotek je okolo deseti a moc nás to bavilo, protože se do takového prostředí Isinka hodila. Snad se vám fotky budou líbit a pak čekejte ještě jedny s další okouzlující panenkou :)


Design | Newyorklove

8. prosince 2016 v 14:09 | Clawdia a Honey |  Objednaná grafika
Ahojky, konečně se nám nahrál obrázek designu pro blogerku Newyourklove a hned se vrhneme na design pro Kitty black rose aby ho měla do Vánoc :) Tenhle design je sladěn do růzové a modré zimní barvy. Design jsi chtěla se zimní krajinou a nebo s Anime, nám se lépe pracovalo s zimní krajinou. Přidali jsme ti tam i světýlke (které dáváme každou zimu na všechny designy, jak objednané tak i na naše ♥). Snad se ti design líbí a budeš ho chtít nastavit :)

Druhé kolo fotosoutěže !

4. prosince 2016 v 15:41 | Clawdia a Honey |  soutěže,bleskovky
Ahojky, dnes tu máme již druhé kolo Podzimní fotosoutěže :) Mělo tu být 30.11. ale omlouváme se, vůbec nic nestíháme, protože pořád píšeme samé testy a hlavně jsme včera jeli do nemocnice odvézt naší čivavu Šmudlu (má už 4. týdny tři štěňákta), protože nemá vápník a má kapačky.. Tak už pojďme na druhé kolo fotosoutěže do kterého postopila Kája K. se šesti hlasy a BeccyMonster se čtyřmi hlasy :) Oběma vám moc gratulujeme že jste v druhém kole. Je nám líto že si nepostoupila i ty Zuzko, ale měla jsi jen dva hlasy. Všechny tři fotky jsou krásné! A teď pojďme hlasovat za vašeho favorita v druhém kole. A ještě se omlouváme, že tu ještě není design pro Newyorklove a pro Kitty Black Rose, jenže nám sem zase nejdou nahrát obrázky :(

Merry Christmas | Signatures

1. prosince 2016 v 13:59 | Clawdia a Honey |  Volná grafika
Ahojky sněhulky, blíží se Vánoce a my tu máme pro vás vlnou gafiku ve tvaru signatur. Jednou už tu takové signatury byly s nápisem Autmn :) Co si vůbec přejetek Vánocum ? Těšíte se na ně ? Kdo by ne, že ♥ Signatur je kolem 30 ale my vám se dáme na dvě části :D Snad se vám budou líbit a použijete je na svůj blog.