adminky

Clawdia a Honey ROZPRODÁVAJÍ SBÍRKU

1. ledna 2017 v 15:58 | Clawdia a Honey
Ahojky ghůlky, nebudeme to tady nějak rozkecávat, ale prostě prodáváme naše monster high panenky. Jsme na ně již dost staré a v pokoji jen leží na poličkách a práší se na ně atak je chceme prodat někomu kdo se o ně bude starat či si s nimi hrát. Také vám přejeme štastný nový rok :) Jdeme tedy k panenkám, které prodáváme. POKUĎ BUDETE MÍT ZÁJEM NAPIŠTĚ NÁM NA EMAIL! KDYŽ BUDETE MÍT OPRAVDU ZÁJEM MŮŽEME SE DOMLUVIT NA SLEVĚ.

TAG - Butterfly

3. května 2016 v 15:33 | Clawdia a Honey

(Prosím, jo už zase, hlasujte pro nás zde (TVD), dostali jsme se do 2.kola soutěže a byli bychom rádi, kdyby jsme se dostali dále 💕)

Ahoj, před nějakou dobou nás Butterfly nominovala na tag, který je o tom, co máme radši :) A my takové TAGy máme moc rádi, protože se nemusí nějak zvlášť odpovídat ale jen vybírat z nějakých uvedených věcí :D Dneska to nebudeme moc prokecávat, máme hodně učení a vás by to stejně nezajímalo, takže jdeme na odpovědi :D Jinak nominujeme všechny, kteří chtějí tenhle supr tag vyplňit :) Dále jen kdo má ještě zájem o grafickou soutěž, může se přihlásit zde.

Clawdia a Honey odpovídají

9. dubna 2016 v 11:27 | Clawdia a Honey
Čauky ! Dneska tu máme naše odpovědi :) Otázek bylo jedenáct + jedna nová z dneška, což nás překvapilo, tolik jsme jich nečekali, ale jsme rádi ! Pokud by jste se chtěli ještě na něco zeptat, tak můžete, nemusíte se bát. Když by jste se teda chtěli na něco zeptat tak otázky piště do stejného článku jako předtím --> . Snad se vám naše odpovědi budou líbit a zeptáte se ještě na něco. Doufáme, že jste se o nás zase něco trochu dozvěděli.
1. Děláte nějaký sport?
Ano, cvičíme a občas běháme :)

Otázky a odpovědi, znovu?

31. března 2016 v 15:35 | Clawdia a Honey
Čauky! Zítra konečne zase poslední den, že ? Jupí, pátek! U nás tedy školní pyžamový den >_< Ale to je jedno. Dnes, jelikož už jste si psali o nějaký článek o nás tak zde můžete psát otázky a návrhy co by jste se o nás ještě chtěli dozvědět a třeba vás zajímá :) Samožrejmě normální otázky (pro případ kdyby někoho napadlo něco jiného :D). Tenhle článek zde na blogu už byl uspořádaný a to 25.ledna a dnes je tu opět něco podobného. Někteří určitě ví o co se jedná, ale ti kteří zde článek neviděli nebo něco podobného, tak můžete sem do komentářů napsat otázky, ktetré směřují na nás a my na ně pak odpovíme v dalším článku :) Pak zde můžete také napsat co by jste si představovali pod pojmem "nějaký článek o vás", protože nás nic jiného nenapadlo a "deníček" z osobního života by vás asi nezajímal,nebavil a nebo by jsme ho nechtěli psát my :D Doufáme, že sem nějaké otázky tedy připadnou a prosím nepište, že se nás zeptáte na viberu :D Děkujeme! /koukejte jaký jsme našli obrázek v galerii, trochu starý, ale je to stejná fotka jako na designu/

Clawdia a Honey odpovídají 01

28. ledna 2016 v 14:35 | Clawdia a Honey
Ahojky :) Dnes zde je článek s našemi odpověďmi. Otázek je celkem dost, ale to nevadí, my jsme rádi! Další otázky můžete pak znovu dopsat k článku a my odpovíme v druhém kole, pokuď budete samozřejmě chtít :) Jsme rádi, že jste se ptaly a chtěly se o nás dozvedět trochu více. Doufáme, že s odpověďmi budete spokojeni a třeba budete chtít i další. Na předchozí článek se můžete kouknou zde.

Chceš se dozvedět víc o Clawdii a Honey?

25. ledna 2016 v 15:29 | Clawdia a Honey
Ahojky :) Už delší dobu máme takový nápad, ale ještě jsme ho nezveřejnily. Máme pro vás takový návrh a je jen na vás jestli by jste ho přivítali. Jde o to, že o nás vlastně nic moc nevíte a třeba by jste chtěli vedět víc a my bychom vám to takhle umožnily. Tak, že by jste k tomuto článku napsaly otázky, které vás zajímají a směřovaly by buď na Clawdiu nebo na Honey - tedy na nás dvě. Vždy by jste napsaly na koho otázka směřuje a my by jsme v dalším článku na ně odpověděly + kdyby jste chtěly by jsme mohly přidat i nějakou naší fotku jak vypadáme v realitě, ale je to jen na vás :) Doufáme, že se vám tento nápad líbí a pomohly nám ho uskutečnit! ♥

Wishlist - Honey

20. července 2015 v 9:57 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska jsem se rozhodla udělat můj Wishlist :)
Nebude tam moc věcí. Jen čtyři :) Můžeme jít na to !
---------------------------------------------------------
Jako první věc je Monsterka a to Twyla Basic.
Zalíbila se mi hned na první pohled, a tak bych
ji chtěla vlastnit i ve svojich rukou a v naší sbírce :)
-

Pár faktů o mě - Honey

1. dubna 2015 v 14:53 | Honey
Hello my monsters ! :) Dneska jsem se rozhodla vám sem dát
pár faktů o mě. Clawdia už je sem dávala, ale já ještě ne.
Doufám , že máme něco společného. Tak jdeme na ně. ♥♥

1) Mám ráda zvířátka. :3 Doma máme 3
2) Bojím se tmy, pavouků a hadů...
3) Nemám ráda matiku, tělocvik, angličtinu a troch i ČASP (máme hroznou učitelku...)
4) Mám problémy s pravou nohou

Slíbená fotky v pyžamu

2. ledna 2015 v 15:53 | Honey
Zdravím !
Dám vám sem moji fotky v pyžamu jak jsem vám slíbila.
Fotka je trošku nekvalitní, a taky to pyžamo moc nejde vidět, jdu tam vidět spíše já :D
A ještě jsem vám natočila slíbené video ohňostroje, které sem bohužel neumíme dát.
Víme jak se sem dávají videa, ale tohle sem prostě dát nejde.
Když klikneme na tohle Vložit video nebo Flash animaci, tak se tam oběví tahle

Pár faktů - Clawdia

10. listopadu 2014 v 15:02 | Clawdia
Ahoj :)
Uvědomila jsem si , že vlastně o mě nic nevíte :)
Takže jsem si pro vás připravila pár faktů , aby jste věděly kdo vlastně
na blog přidává články a podobně :) Doufám , že máme něco společného :))
tak jedem !
 
 

Reklama