ceny od nás

Icons | Ceny

28. září 2016 v 13:17 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska tady máme trochu opožděné ceny za bleskovku, která se konala 11.července tedy v létě. Nějak jsme neměli čas a popravdě se nám ani nechtělo je dělat jelikož jsme neměli nápad jaké ceny udělat a nakonec tedy uděláme ikonky. Cen je jedenáct jako soutěžícich (logicky :D) Doufáme, že se vám ceny budou líbit :) //PAK MÁME JEŠTĚ JEDNY NEDODĚLANÉ CENY//

Ceny za bleskovku

20. června 2016 v 14:08 | Clawdia a Honey
Nazdárek! Konečně tu máme po mega dlouhé ultra velké době ceny za bleskovku :D Ceny jsou velmi jednoduché a jsou to vaše přezdívky - popisek (kdyby někdo nevěděl). Popisky jsou sladěny v barvách, aby ladily k vašemu designu a všechny jsou ve stejném písmě, doufáme že vám to nevadí. Cen je osm podle počtu soutěžících. Snad se vám budou líbit a použijete je :)

Ceny za qvíz

11. dubna 2016 v 13:29 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska tu pro vás máme ceny za qvíz, který se konal 18.března a kdo by se chtěl kouknout tak může zde. Zapojilo se vás celkem osm, tudíž cen je také osm. Sunsetshy poslala přímo odkaz co by chtěla na cenu a jelikož byli jako ceny oddělovače tak jsme ti jako jediné udělali z té fotky avatar, který můžeš využít třeba ke článku nebo jako profilový obrázek na blogu. Oddělovače jsou jednoduché a každý je sladěný do barev jako je na postavách. Doufáme, že se vám ceny budou líbit! :)

Opožděné ceny za Val. bleskovku

26. února 2016 v 15:51 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska tu máme opožděné ceny za Valentýnskou bleskovku :D Zapojilo se vás 12, takže je 12 cen. Jako ceny měly být PNG srdíčka, ale teprve teď jsme je dodělaly a bylo by blbé udělat srdíčka, takže nakonec to jsou takové "třapaté" kolečka. Nikto cenu nechtěl/a ale přece jenom máš také třapatku s Cleo :) Ella Queen chtěla s překvapení, a tak jsme ti udělali s Clawdeen Basic. Snad se vám ceny budou líbit a k nějakému článku nebo někam je využijete ! :)

Farrah G.

Ceny za bleskovku

8. února 2016 v 13:26 | Clawdia a Honey
Nazdárek ! :) Dneska tu pro vás máme ceny za bloskovku. Udělaly jsme vám avatary, protože nic jiného nás nenapadlo :D Bleskovka se počítala jako jedna, ale někteří (skoro všichni) si mysleli že to jsou dvě a dostanou dvě ceny, ne, není to tak, byla to jedna bleskovka za jednu cenu. Někteří z vás vyplnily jen jedno zadání a to buď Monster High nebo Ever After High, ale měly jste vyplnit obě. Crystal si nenapsala s kým chce cenu, tak máš s Twillight EG :) No, nebudeme to okecávat a pojďme se podívat jak ceny dopadly !
Crystal

Ceny | Vánoční Bleskovka

24. prosince 2015 v 16:59 | Clawdia a Honey
Tak a máme tu ceny za Vánoční Bleskovku :) Cen je sedm - podle počtu soutěžících. Ceny jsme udělali ve tvaru kroužků s vločky a je tam napsáno Merry Christmas. Snad se vám ceny budou líbit :) Ještě jednou vám přejeme krásné Vánoce, a ať pod stromečkem najdete to co jste chtěli ♥
Farrah GodFairy
-

Ceny | Halloween

18. listopadu 2015 v 13:45 | Clawdia a Honey
Ahoj. Dneska tu máme ceny za Halloweenské soutěže :) Ceny jsme dodělaly před chviličkou. U jedné soutěže (Co víš o Halloweenu), krom Nessie O´hair si nikdo neřekl koho na cenu. Tak jsme nějaké vybraly, a to podle toho jaký máte Design a téma na blogu :) Snad se vám ceny budou líbit ! Při použití vždy uveď zdroj !
Soutěž - Vyber si dýni
Farryh GodFairy

Ceny za bleskovku

14. srpna 2015 v 11:08 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska tu máme ceny za bleskovku :) Článek by tu dnes byl dříve, ale najednou se nám celý vymazal a nešlo to vrátit zpátky... Ani do rozepsaných se neuložil. No ale teď se vrátíme k tématnímu článku - ceny za bleskovku. Zapojilo se vás čtrnáct ale jasně tam bylo napsané že berem maximálně osm lidí :) Ceny jsme neudělaly všem jen osm cen za prvních osm blogerek. Bri♥ ty si si přála cenu se Sunset Shimmer Motocross style, ale nenašly jsme žádné png tak jsme ti udělaly cenu se Sunset Basic (asi) :) Nell, to samé jako u Bri♥ nenašly jsme žádné png s Lukem tak jsme ti udělaly s růžičkou :) Snad vám to nevadí a i tak se vám ceny budou líbit ! :) PROSÍM NEKOPÍRUJTE STYL CEN !

Twyla
-

Ceny | Bleskovka - květen

5. června 2015 v 14:08 | Clawdia a Honey
Ahoj :) Dnes tu pro vás máme ceny za bleskovku , poslední den v květnu.
Zapojilo se vás celkem 6 , jak jsme určily :) takže to možná někdo z vás nestihl.
Ceny jsme udělaly jako překvapení , tak doufáme že se vám budou líbit ! :)
Snažily jsme se je udělat s postavami které si myslíme že máte rádi :D
(Mimochodem , zítra čekejte objednaný design pro Evermonsterhigh a
poté grafiku pro Bunny :) )

Ceny za Bleskovku o vás !

25. dubna 2015 v 9:38 | Clawdia a Honey
Čauky (konečně víkend) ! Dneska pro vás máme ceny za
Bleskovku. Cen je osm, mělo by jich být doopravdy devět ale
Zita cenu nechtěla. Jsme rádi že jste se zůčastnili :) Snad se
vám ceny budou líbit a dáte si je na blog. A kdyby jsme chtěli
design, tak jsme pro vás otevřeli objednávku grafiky :) A ješte
prosím uveďte zdroj protože jsme ceny nepodepsali !

Bunny
 
 

Reklama