Halloween

Vyhodnocení Halloweenských soutěží

2. listopadu 2016 v 17:10 | Clawdia a Honey

Ahojky, dneska již trochu pozdě, ale přece jen tu článek bude! Ve škole máme mnoho učení a testů a stále nemám funkční počítač, takže jsme museli opět do knihovny.. alespoň to, nebo ne? :) Jsme rádi, že jste se zapojily do všech soutěží, moc nás to potěšilo! Dneska zde máme tedy vyhlášení všech soutěží, pokuď se nám to vejde do jednoho článku :D Tak jdeme na to!

Čí je to bota?

30. října 2016 v 9:05 | Clawdia a Honey
Pro nás snad nejednoduší článek, který můžeme napsat :D Na obrázku jsou namalované boty (samozřejmě né od nás) a vy musíte uhodnout, která bota koho je. Lehké, že? Víc to okecávat nemusíme :) Tímto vám také chceme poděkovat za vaši účast v našem halloweenském programu a je nám líto, že my jsme se nemohli zúčastnit vašeho programu :( Doufáme, že příští rok snad ano! ♥ Vaše Clawdia a Honey.

Jak na barevné dýně!

29. října 2016 v 9:01 | Clawdia a Honey
Čauky! dneska zde pro vás máme návod na krásné barevné dýně. K článku jsme měli připravené i fotky, ale bohužel je máme v počítači doma, který nejde a nejsou nahrané zde v galerii, takže je nejspíše po tom co se pc rozjede dodáme, omlouváme se, že nebudete mít k dizpozici i fotografie.

Přihláška do podzimní fotosoutěže

28. října 2016 v 8:59 | Clawdia a Honey
OMLOUVÁME SE, ŽE NEKOMENTUJEME. STÁLE NEJDE PC A ČLÁNKY JSOU PŘEDNASTAVENÉ Z KNIHOVNY.
Ahojky, dneska zde máme pro vás přihlášku do podzimní fotosoutěže a budeme rádi když se zapojíte! Pravidla jsou jendoduchá, nebudete ponižovat či urážet fotku ostatních. Povoleny jsou tentokrát i efekty. Budeme rádi, když se vás zapojí co nejvíce! Aby byla soutěž uskutečněna, musí být zapojeni minimálně 4lidi. Přihláška v celém článku. Fotku zašlete do 6.11!

Poznej kdo jsem!

27. října 2016 v 9:02 | Clawdia a Honey
Tak a jsem již u třetí souteže! Jak se vám zatím líbí?:) Jako další soutěž tady máme poznej kdo jsem. Lehké. Spočívá to v tom, že vám vždycky popíšeme jednu postavu a vy musíte uhádnout kdo to asi je! Vždy bude někdo z ever after high, ale také z monster high. Tak neztrácejme čas a jdeme na to! :)

Dýňová polévka jak jí dělá Clawdia a Honey!

26. října 2016 v 9:00 | Clawdia a Honey
Dnes přinášíme již zmiňovaný recept na dýňovou polévku jak jí děláme my. Clawdia je na ní sice alergická, ale i tak si ji dala a to několikrát než se přišlo na to že dýně nesmí :D Nám polévka moc chutná a dáváme si jí s radostí- Tak se nebudeme rozkecávat a jdeme ihned k receptu! Dobrou chuť ♥ *jak si užíváte prázdniny?*

Bleskovka!

25. října 2016 v 15:23 | Clawdia a Honey
Ahojky! konečně začíná náš halloweenský program, ikdyž neseme špatnou zprávu. Včera večer se nám opět porouchal počítač a nejde, takže sedíme v knihovne kde díky bohu nikdo není a píšeme článek. Jenže zde není photoshop takže musíme udělat malou změnu v rozvrhu. Dneska tu místo poznej rozdíl bude bleskovka, doufáme, že to tolik nevadí :) Tak začínáme!

Plán na Halloween 2016

22. října 2016 v 15:02 | Clawdia a Honey
Ahojky, a je to tu!:) Je tu třetí plán či program na Halloween na našem blogu ♥ Tímto vám chceme poděkovat, protože už by jsme tu bez vás nebyli. Program platí od 25.10. do 30.10. Zapomněli jsme na program napsat v kolik hodin co bude. Každá soutěž bude na jeden den a v 9:00 hodin a pak už bude jen vyhlášení soutěží + co jste zístali :) Za první soutěž je poznej rozdíl, ale nám tam chybí z (napsali jsme tam poznej rodíl) tak se kdyžtak nelekněte. Budeme rádi když se zapojíte.

Vyhodnocení Halloweenských soutěží!

1. listopadu 2015 v 13:23 | Clawdia a Honey
Ahojky , dneska tu máme vyhodnocení včech soutěžích , které včera proběhly.U každé soutěže byl napsaný počet soutěžících a co máte udělat.Jsme moc rádi že jste se soutěží zúčastňovaly a nezapoměly jste na to ♥ A teď se na to jdeme podívat na vaše odpovědi!:)

Halloweenská soutěž - Co víš o Halloweenu?

31. října 2015 v 18:00 | Clawdia a Honey
Ahoj :) už tu máme poslední soutěž a to co víte o Halloweenu. Za úkol máte , že musíte uhádnou co do textu patří - tedy budete pouze vybírat správnou odpověď (a,b,c,..).Je to jednoduché , že ? tak dotoho! + Nezapoměňte opět koho chcete na cenu! BEREME PRVNÍCH 6 SOUTĚŽÍCÍCH !
 
 

Reklama