Naše MH fotky

Abbey Bominable ve světě křišťálů

12. dubna 2017 v 13:54 | Clawdia a Honey
FOCENO 4.12.2016

-

Námraza a kouzelná Isi

13. prosince 2016 v 15:06 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes tu máme článek s našimi fotky s Isi D. :) Fotky jsou když u nás byl sníh , který se hned roztekl a zbyla po něm jen námraza, která udělala mapy po rostlinách ♥ Fotek je okolo deseti a moc nás to bavilo, protože se do takového prostředí Isinka hodila. Snad se vám fotky budou líbit a pak čekejte ještě jedny s další okouzlující panenkou :)

Cleo si užívá podzimu

7. listopadu 2016 v 15:46 | clawdia a honey
Ahojky , máme tu fotky s Cleo a mají být na téma podzim. Fotek je přes deset a fotilo se nám s Cleo dobře :) Je velmi fotogenická a v tomto počasí se nám s ní fotí dobře. Fotili jsme jí poblíž menšího lesíku, chtěli jsme do něho jít, ale bylo to tam tmavé a divné. Fotky mají zase nějaké ty efekty tak snad to nevadí :) Snad budou v dobré kvalitě, protože jsou z telefonu poslané na email a tak.. Přejeme pěkné podívání a ještě se omlouváme že dvě fotky se otočily.

Růžovovlasá vlčice Howleen Wolf

5. října 2016 v 14:38 | Clawdia a Honey
Včera jsme byli venku, jelikož už jsou možná poslední teplé dny a tak jsme sebou vzali naší krásnou růžovovlásku a to Howleen Wolf, mladší sestru Clawdeen Wolf z edice 13 wishes. Howleen se nám líbí, je krásná a dobře se s ní fotí. Doufáme, že se vám fotky budou také líbit (fotky nejsou focené Iphonem ale tím co jsme měli dříve) :) Příští článek čekejte náš nový design.

Myší královna Mouscedes

2. října 2016 v 11:03 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska jsme fotili naší myšku Mouscedes King. Musíme říct, že se s ní fotí blbě, protože je nefotogenická a vůbec dobře se s ní nepracuje :( O mnoho líp se fotilo s Lunou M. Fotok je jen jedenáct, protože se nám vybil telefon jinak by jsme fotili samozřejmě dál :D Pak máme ještě jedny fotky s minulím telefonem (teď máme obě dvě iphona 5s, takže budeme fotit s nimi ♥♥). Dost keců a pojďme se podívat na fotky s naší královskou myškou Mouscedes :)

Luna Mothews, dcera molího muže poprvé na scéně

27. září 2016 v 13:34 | Clawdia a Honey

Ahojky, dneska zde máme první fotky naší nové panenky Luny Mothews, tedy dceru molího muže. Lunu jsme ze začátku plánovali prodat, ale hned jak jsme jí viděli jsme se do ní zamilovali ♥ Luna je krásná a moc se nám líbí, a docela dobře se s ní fotí, tudíž je dost fotogenická ♥ Je z edice Boo York Boo York City Ghouls. Fotky jsou focené novým telefonem (proto mají takové efekty) - Iphone 5s (Honey ho dostala k narozeninám a tak jsme šli hned fotit). Doufáme, že se vám fotky budou líbit! :)

Operetta Phantom na výletě

18. září 2016 v 9:58 | Clawdia a Honey
Dneska jsme se byli dopoledne projet na kole a vzali jsme sebou naší Operettu Phantom z edice Freaky Fushion. Tato operetta je vážně moc krásná.. líbí se nám na ní úplně všechno! A hlavně na fotkách vypadá vážně dobře, je skvělá :) Fotek je opět okolo deseti a doufáme, že se vám budou líbit :)

Ledová kráska Abbey Bominable

31. srpna 2016 v 13:57 | Clawdia a Honey
Ahoj sněhuláci! Dneska vám ukážeme fotky naší úžasné ledové krásky Abbey Bominable z edice basic! Tahle Abbey je snad ta nejhezčí, která byla vyrobena a my jsme s ní moc spokojené ♥ Fotky už tak ledové jako ona sama nejsou, ale určitě v zimě přijdou, takže se nebojte!:) Dneska tu měl být původně design pro Katherine Merbenovou, jenže se opět nenahrál na blog, takže tu bude snad pozítří, doufáme, že ti to nevadí! Ten samí problém je s nastavením designu pro Angel, doufáme, že ti no hastavíme také pozítří! Omlouváme se ghúlky!

Spectra Vondergeist a tajné kameny

25. srpna 2016 v 12:45 | Clawdia a Honey

Ahoj , jak se máte ? My docela dobře :) Máme tu fotky s naší zcela nesehnatelnou Spectrou Vondergeist. Fotili jsme jí když jsme byli u tety na návštěvě, tak jsme si vzali sebou panenku a začali ji fotit. Snad se vám fotky budou líbit a budete na ně mít dobré názory :)

Venus McFlytrap a záhadná hladina

20. srpna 2016 v 13:10 | Clawdia a Honey

Čau žáby! Dneska zde máme fotky naší hrůžasné monsterky, která miluje sluneční paprsky a čerstvou vodu! Venus je skvěle fotogenická a každé focení si ona i my užijeme. Venus jsme vzali do stejného prostřědí jako Marisol (pokuď si na fotky vzpomínáte) kam se Venus skvěle hodila, hlavně se jí líbilo u (sice né moc čisté, ale co chcete, byl to rybník) hladiny vody :) Dále vám přinášíme jednu fotku pejska, který nás navštívil i s jeho milou paničkou :) Zítra zde čekejte jednu várku objednané grafiky, byla by tu již dnes, jenže zase blbne nahrávání na blog, tak snad zítra.. tyhle fotky byli v rozepsaných takže je sem hodíme :)
 
 

Reklama