Naše MH fotky

Draculaura a zasněžená země

17. června 2016 v 14:05 | Clawdia a Honey
Ahojky, po nějaké době zde máme fotky a tentokrát s krásnou sladkou upírkou, která nese jméno Draculaura dcera Drákuly! Fotky jsou z března (ano i v březnu byl u nás sníh:/) a nějak se nám zatoulaly takže je sem dáváme až těd, ale to doufáme nevadí :) Pak máme ještě jedni "zimňojarní" fotky jedné monsterky, které ale uvidítě někdy příště. Jako další článek čekejte nejspíše ceny za soutěž :) Líbí se vám fotky? Omlouváme se, že jsou opět otočené, už fakt nevíme co s tím!

Jinafire Long a jarní vánek

25. května 2016 v 16:59 | Clawdia a Honey
Čauky, dneska tu máme fotky naší Jinafire Long :) Všechny fotky jsou zase otočené, ale v telefonu je máme normálně jak mají být. Venku bylo krásné hezké počasí tak jsme ji vytáhli zároveň z našemi psíky a s dekou ♥ My jsme si focení celkem užily a doufáme, že i Jinafire :) Snad se vám fotky budou líbit. Omlouváme se vám za to, že jsou fotky otočené a velké.

Živá rostlina v přírodě !

22. dubna 2016 v 13:49 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska tu máme fotky na kterých uvidíte masožravou rostlinu jménem Venus McFlytrap v edici basic, kterou máme moc rádi :) Fotky jsou foceny v né příliš pěkném počasí (tenhle duben je na nic až na pár slunečních dnů, furt jenom prší a je zataženo -.-) ale my jsme si focení i tak užily a o některé fotky se s vámi podělíme a doufáme, že vás alespoň některá zaujme. Na fotkách není náš zdroj, tak je prosím nekopírujte, nikdo. Přejeme pěkné podívání, Vaše Clawdia a Honey ♥

Princezna egypta Cleo

21. dubna 2016 v 13:46 | Clawdia a Honey
Nazdárek koblížkové (:D) ! Dneska jsme si pro vás připravili fotky naší egyptské princezny Cleo de Nile z edice upíří butik. Počasí bylo celkem hezké na focení a tak jsme neváhali a vydali se ven, kde zapózovala tedy již naše zmíněná Cleo. Fotek je okolo deseti a nejspíše budou některé opět otočené, takže za to se opět omlouváme >_< No nebudeme to tady rozkecávat a rovnou přejdemě k fotkám, doufáme, že se vám budou líbit :) FOTKY PROSÍM NEKOPÍROVAT!

Clawdeen a zlatavé odlesky !

15. dubna 2016 v 14:45 | Clawdia a Honey
Čauky Mňauky ! Máme tu fotky naší krásné vlkodlačí Clawdeen Wolf z edice Scaris city of frights. Fotky jsou foceny ve starém baráku divadle. Clawdeen nám zapózovala u zlatých věcí, takže byla ve svém živlu a užívala si to dokuď mohla. Jen některé fotky mají dobrou kvalitu, tak snad tu trochu horší omluvíte. Doufáme že se vám fotky budou líbit :)

Operreta Phantom a jehličnaté větve

8. dubna 2016 v 13:55 | Clawdia a Honey
Dnes vám představíme pár fotek naší krásné Operetty Phantom z edice Freaky Fusion. Operetta je krásná panenka a moc dobře se s ní fotí, její rudé vlasy dají fotkám vždy šmrnc ! :) Fotky jsou focené když trošku svítilo sluníčko a bylo celkem pěkné počasí, takže jsme neváhali a Operettu ihned vzaly ven na procházku. Po chvilce focení jsme se šli ještě projít a pak domu. Operetta ale nebyla jediná, která s námi šla, takže se můžete těšit ještě na jinou monsterku, která nám zapózovala! :) Doufáme, že se vám fotky budou líbit ♥ OMLOUVÁME SE, ŽE FOTKY JSOU OTOČENÉ.

Catty a zasněžené větvě

30. března 2016 v 15:54 | Clawdia a Honey
Ahojky, jak už víte, dnes zde máme opět fotky ve sněhu a to s úžasnou zpěvačkou Catty Noir basic/13 wishes. Fotky jsou focené ve stejný den jako ty s Frankie Stein zde. Catty si to pořádně užila a dokonce i zpívala, ale fotit se při tom nechtěla. Catty je fotogenická a krásná, jen jak je tmavá tak na některých fotkách vypadá ještě tmavší než je ve skutečnosti :) Fotek není moc, venku byla zima a nám mrzly ručičky :D Doufáme, že vám stačí i tyhle fotky a budou se vám líbit. Budeme rádi za každý váš názor. JINAK NECHÁPEME CO SE NÁM TO DĚJĚ S FOTKAMA. VŽDYCKY JE NAHRAJEME ROVNÝ A PAK SE TAKHLE PŘETOČEJ -.- DĚLÁ VÁM TO TAKY?

Frankie v zimní krajině

21. března 2016 v 13:58 | Clawdia a Honey
Ahoj, dnes vám představíme fotky naší Frankie Stein skull shoers a to v závanu sněhu, opět u nás trochu sněžilo. Frankie málem nastydla, protože má na sobě jen letní plavky a letní boty. Ale focení si i tak užila :) Sněhu bylo vážně jen trochu, tak nepočítejte s tím, že ho uvidíte hodně :D Ale alespoň něco. Na scéně se neobjevila jen Frankie, ale vzali jsme s sebou i Catty Noir, ale tu vám představíme jindy. Tak se pojďmě podívat na zmrzlou Frankie :) FOTKY SE OPĚT PŘEVRÁTILY! MUSÍ TO DĚLAT BLOG (MY JE MĚLY V MOBILU NORMÁLNĚ VYFOCENÉ I NA PC BYLY ROVNĚ)

Draculaura a skalní klíče

14. března 2016 v 15:05 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes vám ukážeme naší Draculauru, která pózovala ve stejný den s Operettou, ale na jiném místě. Draculaura objevila krásné skalní klíče - a co to tedy je? Našli jsme menší skalky ve kterých byli klíče. Je to krásné a asi půl hodiny jsme je prohlíželi :D A Draculaura také, dokonce je u nich i vyfocená, tak se můžeme podívat jak to Lale sluší. My si focení užily jako vždy a Draculaura určitě také. Doufáme, že se vám fotky budou líbit a těšímě se na váš názor ♥ Některé fotky se jen tak otočily !

Abbey Bominable a sluneční paprsky

13. března 2016 v 13:04 | Clawdia a Honey
Před nějakým týdnem byl krásně slunečný den a tak jsme čapli Abbey B. z edice basic a šli ji ven trochu nafotit. Abbey to moc slušelo a její vlasy hřály sluneční paprsky, které uvidíte na fotce. Tohle focení jsme si užily hodně a fotky se nám dokonce líbí. Fotky jsou foceny všude možně, takže jsou odlišné. Abbey je velmi fotogenická, ale jen v některém prostředí, tak dofáme, že jsme její krásu na fotkách zachytili! ♥ Přejeme příjemné koukání na fotky :) P.S. Tohle jsou už nové fotky !
 
 

Reklama