Naše MH fotky

Upíří monstrum a vyjížďka autem!

28. prosince 2015 v 10:45 | Clawdia a Honey
Čauky :) Jak už dávno víte, máme tedy sposty fotek ještě z léta kdy jsme měly tedy starý telefon a dnes vám ukážeme naší Draculauru s jejím cambrioletem na projížďce :) Fotky jsou v hrozné kvalitě, ale to doufáme nevadí :D zdá se nám, že od těhlech fotek jsme se hodně zlepšily , co myslíte? Líbí se vám fotky? :) Pak čekejte lepší fotky a to s bájděsnou Honey a duchové!

Draculaura a denní světlo

16. prosince 2015 v 14:05 | Clawdia a Honey
Ahojky :) Dneska tu pro vás máme opět fotky našich hrúžasných a krásných monsterek :) Jako další modelkou v létě se stala naše Draculaura z edice Basic - tyto fotky jsou focené ještě starším telefonem ne novějším , který máme teď takže prosím NEKOUKEJTE NA KVALITU fotek ! Draculaura si focení užívala a bylo to foceno ten den kdy jsme k Lagooně ztratily její ploutvičku a po půl hodině hledání jí našly malou náhodou (byla pod listem -.- koho by namapadlo se pod něj podívat?-.-) . Draculaura naštěstí nic neztratila a zůstala celá v pořádku.Každé focení monsterek si užíváme , takže to sem nemusíme ani dopisovat :) Doufáme , že se vám fotky budou líbit ! ♥ Fotky nejsou podepsané takže platí zase pravidlo nekopírovat :)

Růžovo vlasá kráska Howleen

13. prosince 2015 v 17:26 | Clawdia a Honey
Nazdárek ! Máme tu ty slíbené fotky s naší Howleen 13 Wishes ♥ Jsou trošku starší (na konci léta), ale snad to nevadí :) Některé fotky jsou trošku víc osvětlené a nějaké ne. Jsou zase nepodepsané, tak je prosím nekopírujte. Snad se vám fotky budou líbit ;)

-

Čínská dračice Jinafire Long !

10. prosince 2015 v 18:00 | Clawdia a Honey

!POZASTÁVKO POŘÁD PLATÍ! Ahoj, dneska tu máme slíbené fotky, které jsou s naší Čínskou dračicí Jinafire Logn :) Fotky nejsou podepsané, tak je prosím nekopírujte, nikdo ! Fotek je málo, ale snad to nevadí a i tak se vám budou líbit :) Pak vám sem dáme fotky s Howleen (těch už je o něco více). No tak pojďme na fotky !

-

Krásná modro-vlasá Ghoulie pózuje !

16. listopadu 2015 v 18:57 | Clawdia a Honey
Ahojky žáby ! Dneska tu máme další článek s fotkami na kterých je krásná Ghoulia Yelps :) Fotky jsou samozřejmě focené ze stejného dne jako Rochelle. Ghoulia si focení užila, ale pak jí byla zima a šla se vyměnit s Draculaurou, která nastoupila na focení místo ní. Snad se vám fotky budou líbit :) P.S. Jestli někdo chce, může si objednat grafiku.

Kamenní chrlička opět na scéně !

15. listopadu 2015 v 16:43 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska vám ukážeme naše fotky s Rochelle - kamenní chrličkou :) Roch jsme naposledy fotily když byl sníh.. Tyhle fotky jsou staré ani ne týden. Fotily jsme ještě několik panenek (5), které vám ukážeme někdy příště :) Jako první panenku vám chceme ukázat naší Rochelle Scaris city of Frights. Snad se vám fotky budou líbit !

-

Podzimní fotky Skelity Calaveras!:)

9. listopadu 2015 v 13:35 | Clawdia a Honey
Ahojky , dnes tu máme naše podzimní fotky Scelity Calaveras ze základní edice , tedy basic (neboli Scaris city of frights).Včera jsme byli na dlouhé procházce a měli jsme sebou plno monsterek , takže se můžete těšit na plno fotek našich panenek + jsme našly plno fotek ještě z prázdnin v počítači - byly v jedné složce ale my jsme jí pak někam přemístily a nemohly najít a teď jsme na ní narazily :D :) Fotky jsou pěkné a focené už v podzimu což je dobře , podzimní fotky tu dlouho nebyly :) Jinak teď čekejte hodně článků s fotkami a také grafikou - musíme dodělat ty ceny za Halloweenské bleskovky! :D Doufáme, že se vám fotky budou líbit a budete mít jen kladné názory! ♥

Duchařská ghoulka Spectra - 2.část

25. srpna 2015 v 15:58 | Clawdia a Honey
Ahojky :) Dneska tu pro vás máme 2.část fotek naší nejnovější duchařské panenky Spectry Vondergeist! Fotky jsou focené z 23.července , dřív jsme se k fotkám nedostaly :) Panenka je krásná a fotogenická , fotí se nám s ní velmi dobře! Fotek je docela dost a jsou v dobré kvalitě , takže doufáme , že se vám fotky budou líbit a budete mít jen kladné názory :) Jinak máme dotaz - naše menu - něco se s ním stalo a polovina se vymazala (nevíme proč) , tak jsme to včera doplňily ale nějak zmodralo a prostě to nějak nejde dát pryč - nevíte jak se toho zbavit? Popřípadě kdyby jste věděly děkujeme za pomoc :)

Bažinní příšerka Honey Swamp !

1. srpna 2015 v 10:09 | Clawdia a Honey
Ahoj ! :) Dneska tu máme fotky s naší Monster High panenkou Honey Swamp.Fotky jsme fotily včera když jsme šly s mamkou a taťkou na procházku :) Honey si focení užila, ale pochvíli už jí focení nebavilo a tak si šla zalíst do tašky. Zatím co si Honey šla zalíst do tašky a zdřímnout si, tak mi jsme se procházely :) Pak jsme se šly podívat do lesa, ale tam jsme Honey nefotily. Snad se vám fotky budou líbit :) Více v celém článku !

Duchařská ghoulka Spectra poprvé na scéně !

23. července 2015 v 15:43 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska tu máme fotky s naší nejnovější panenkou Spectrou.
Fotky budou na dvě části, protože jsme jich udělaly truchu více :)
Spectra si focení užívala, protože se byla fotit poprvé. Fotky jsou
focené jiným telefonem, tak je jiná kvalita - lepší. Snad se vám fotky
budou líbit :)
-
 
 

Reklama