Naše názory na MH a EAH filmy !

Názor na film GSR

8. června 2016 v 14:06 | Clawdia a Honey
Hi, dneska tu máme hodnocení filmu Great Scarrier Reef. Nebudeme to nějak zdržovat a hned začneme film hodnotit :)

Popis k filmu : Obyčejné koupání ve školním bazénu se příšerkám promění v tajemný výlet do děsukrásného podvodního světa Velké útesové bariéry. Lagoona ihned pochopí, že se ocitla doma, a uvědomuje si, že nastal čas konečně překonat vlastní obavy a nedostatky. Čeká ji setkání s nepřáteli z minulosti, účast na šílené taneční soutěži a hlavně souboj s hrozivým tvorem z hlubin! Naštěstí má po svém boku vždycky své věrné přátelé, i když trochu podivné kamarádky.

Názor k filmu : Film nás opět nesklamal. Byl skvělý a bavil nás už od samého začátku, hlavní hrdinka byla Lagoona Blue za což jsme byli rádi, konečně ji obsadili jako hlavní postavu! Nové monsterky byly také skvělé, líbila se nám hlavně Posea, Kala nás moc nezaujala. Ghůlky byli taky opravdu moc povedené. Tento film byl opět originální a bylo to zase něco jiného než jsme doposud viděli. Líbila se nám také záletka neboli že byl Kali otec kraken. To jsme nějak nečekali :D Ale na druhou stranu se nám nelíbilo, že opět vynechali Ghoulii, oni jí snad nevidí nebo co?!

Příšerky přicházejí

6. března 2016 v 12:29 | Clawdia a Honey
Popis k filmu : film odhaluje dávný spor mezi příšerkami a těmi "normálními" lidmi. Po dlouhá léta žili studenti školy Monster High v přesvědčení, že se o halloweenské noci nevychází z domu, aby se předešlo všem možným problémům. Ale Frankie a její ghúlmošky mají pro strach uděláno, obzvláště poté co zjistí, že příšerky kdysi s oblibou slavily tuhle sváteční noc společně s lidmi! Proto se rozhodnou vrátit staré dobré časy a celou noc naplní oslavou své jedinečnosti pod heslem: "Buď svá. Buď jedinečná. I když jsi jiná

Názor k filmu : Film se nám líbil, ale né tolik jako ty předchozí. Ve filmu byli ghúlky opět krásné (ve svých kostýmech). Mattel měl dobrý nápad udělat takovýhle film. Ghúlky opět zasáhly a obnovily starou hallowenskou tradici, kterou slavily monstra a lidi po célá léta. Film byl opravdu podařený a jsme rádi že jsme ho viděly. A jaký je váš názor na tento film? Viděly jste ho?

Náš názor na Boo York Boo York film

11. října 2015 v 12:29 | Clawdia a Honey
Ahojky ! :) dneska jsme si pro vás připravili náš názor na nový film Monster High Boo York Boo York.

Popis k filmu : Vzhůru do boo yorku! Ghúlky z Monster High mají namířeno do zářivého Boo Yorku! Cleo de Nile dostala pozvánku na slavnostní galavečer při příležitosti návratu magické komety a samozřejmě nejede sama, ale v doprovodu svých monstrózních ghúlmošek. Na výletě by je čekala jenom zábava, kdyby Cleo neměla sestru. Nefera se totiž chystá sílu komety využít ve svých děsuplných plánech. Dokáží ghúlky odhalit tajemství komety dřív, než Nefera udeří?

Názor k filmu : Film se nám moc líbil, měl dobrý nápad a i zpracování bylo dobré.Ale Draculauře nejpíš změnily dabéra a hlas nebyl moc pěkný.Písně , které v muzikálu zpívali byli krásné , nejvíce se nám líbila ta , kde zpívala Cleo s Deucem tedy "sbohem ti dávám" a pak také ta hned na začátku kde zpívala Catty Noir a ještě nejhezčí pro nás byla písnička kde zpívala Nefera s jejim tátou.Ghúlky byly krásné , Měly krásné outfity a i makeup byl pěkný , nejhezčí z ghůlek byla Cleo a Clawdeen.A z nových postav se nám hodně zalíbila Mauscedes - byla roztomilá ale ze začátku vypadala jako jedna ze záporných postav stejně jako Nefera ale pak byla milá a ghúlkám pomohla, dále byla krásná Astranova - která byla nádherná na konci filmu.Elle s Lunou byli taky pěkné ale nějak moc nás nezaujaly.Faraon tedy .... už vypadal jako z naší doby - tedy měl takzvané "posrávačky" :D (nebo tak to nazýváme my :D) jenže to nám nepřišlo moc originální :( Film byl ale moc hezký - jeden z nejlepších a určitě se k němu budeme vracet :) A jak se líbil film vám ? těm co ho samozřejmě viděly ! :))

PS : FILM SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE.

Názor na MH film Freaky Fusion

16. července 2015 v 13:42 | Clawdia a Honey

Ahojky, po dlouhé době tu máme náš názor na MH film a to Freaky Fusion.Film každý z nás viděl, takže máte svůj vlastní názor. Někdo má záporný a někdo zas jiný :) Tento film byl vyroben v roce 2014. Snad se vám náš názor bude líbit a napíšete nám do komentářů váš ! :)

O filmu/pohádce :
Příšerky se vydávají zpátky v čase do počátků Monster High, aby Frankie seznámily s jejím prapodivným původem! Tady potkávají Sparky, dospívající studentku posedlou neobvyklými formami života. Když ale Sparky následuje příšerky zpátky do Monster High dnešních dnů, události se nečekaně zvrtnou. Osm z nich totiž splyne ve čtyři hrůzu nahánějící příšerky - křížence. Teď budou muset opravdu spojit své síly, aby svá nová těla dokázaly ovládat a zastavily jeden z experimentů Sparky dřív, než bude dokonale nedokonalá Monster High nadobro zničena!

Názor k filmu :
Pohádka se nám velice líbila. Byla celkem napínavá a poučná :) Ale možná by jsme změnily dabérku Bonity,její hlas zněl upištěně :D jako Spectry hlas ve filmu "Haunted".Líbily se nám nové postavy a jak se ghůlky spojily v jednu :) Nejvíce se nám líbila Frankie a to jak se zachovala aby zachránila své přátelé.
- Film můžete stáhnout zde -

Názor na MH film Škola duchů

20. března 2015 v 18:57 | Clawdia a Honey

Ahoj žáby, rozhodli jsme se, že napíšeme recenzi na MH film Škola duchů. :) Víme že ho na blog dává každý... Ale nevíme co předávat za články tak aspoň tohle. A také jsme si udělali rubriku, kde budeme dávat různé MH a EAH filmy/pohádky.

Popis k filmu : Spectra Vondergeist se chystá zjistit, proč na MonsterHigh straší. Ostatní ghúlky musí použít speciální písek na to, aby se i ony proměnily na duchy, a mohly Spectru následovat. Tam zjistí, že studenti se musí řídit přísnými pravidly a táhnout za sebou řetězy. Všechno je nyní v rukou ghúlek a jejich nových přátel, potomků duchů, aby odhalili tajemství školy.

Názor k filmu :
Film se nám moc líbil, líbili se nám nové charaktery např.: Vandala, River, Kyomi a dokonce i Porter. Také nás ohromil Twylin dům, ve kterém měli tolik dveří a spoustu lektvarů (písky aby se mohli přeměnit a tak). Co se nám na filmu nelíbilo, bylo že od první chvíle co šly Ghoulky na Školu duchů, tak jsme věděli že paní ředitelka na Škole duchů (teď si nemůžem vzpomenout na jméno...) je Rudá dáma.. U filmu jsme se vůbec nenudili. Spíše jsme byli překvapení a film byl napínavý co se bude dít dál. :D Také nás překvapilo, že tam není Frankie, která tam říká vždy celý příběh (např.: 13 Wishes, Freaky Fushion atd.). U Vandali se nám líbil její mazlíček Aye (Jo) a její pirátská loď. Možná by jsme tam pozmněnili aby byli duchové plní, ne průhlední. Ano, víme že duchové jsou průhlední, ale v pohádce přeci být nemuseli... Protože přes ně všechno šlo vidět. Pobavila nás Vandala, protože je pirátka a má mořskou nemoc.. :D No, u Spectri se nám nelíbil její hlásek, byl tak upískaný. :D Ale jinak byl dobrý. Některým Monsterkám to slušelo více než panenkám. Jako Porterovi to moc slušelo. :3 Ale jako panenka není moc hezký. Jak tam byla poprvé River, mysleli jsme že bude zlá. :D Protože měla takový divný hlas. Bylo nám líto Monster na Škole duchů, jak Rudá dáma rozdávala řetězy aby se jich zbavila, nebo spíše by se osvobodila. Ale naopak, Rudá dáma je rozdávala tak, že se jí řetězy spátky vraceli na sebe. Ale nakonec se Rudá dáma změnila na hodnou ředitelku. No, tak to by mělo být asi vše. A také, zítra nebo pozítří čekejte Kontrolu Affs a Náběr ! P.S. Pozítří bude finále ve fotosoutěži Ghoulky monstnously want to take picture. Tak prosím hlasujte zde !

 
 

Reklama