Novinky

News Monster High & Ever After HIgh !

27. prosince 2016 v 13:50 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes tu máme další novinky ze světa příšerek i princezen a princů (nebo pohádkových stvoření? to je jedno... :D). Objevila se nová kolence od Monster High a jmenuje se Garden Ghouls v téhle kolekci se objevila i jedna nová panenka která nese jméno Treesa Thornwillow, která není velká jako klasické panenky. Dále je v ní Cleo, Toralei a Twyla + nějaké tři malé příšerky :D Twyla a Toralei jsou celkem pěkné, ale i Cleo není ošklivá. Co říkáte na Treesu ? Dále je tu 2 pack který se jmenuje Monster Family Vampire Kitchen a je v něm Draculaura a asi její otec. Pakc je krásný, líbí se nám a je skvěle propracovaný, jen co ty panenky ? Jsou strašné.. Dále tu je ve stejné edici (Monster family) i Lagoona s její sestrou Kelpie , která byla i v poslednim filmu MH. Lagoo je celkem fajn ale Kelpie je divná. Pak je tu ještě Clawdeen , kde je u ní její bratr (alespoň se to tam tak píše). Nakonec tu máme novinky od Everek. Jsou to nějaké velké panenky. Ale nikde naní kolik měří. Je tu Apple a Maddie Nám se moc nelíbí :( Co na tyto novinky říkáte vy ? Líbí se vám nějaké ?

Monster High news !

21. prosince 2016 v 17:52 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska jsme tu po dlouhé době, ale i s novinkami objevili se nové fotky monster high panenek a to Venus, Rochelle a Cleo.Nám se celkem líbí. Hlavně Venus protože je koubová a má krásné dlouhé vlasy jako v edici basic, takže to je plus :) Cleo taky není ošklivá ale moc se nám nelíbí - není kloubová a ani si není podobná. Venus je z edice, která nese jméno Prety glouls, tak se jmenuje i Rochellina edice tudíž jsou ve stejné kolekci. Cleo je z edice Sweets Treas, nebo tak nějak by se to mělo jmenovat. Co se nám na Cleo líbí tak je možná čelenka a klasický účes. Na Venus se ty kytičky na čelence dají jakkoliv dát a to tak i na botech Rochelle to jdu udělat také na čelence i na botičkách. Dále se objevil obal na knihu jménem Electrified , nám se obal moc nelíbí, co na něj říkáte vy ?

Nové malé monsterky?!

4. listopadu 2016 v 14:05 | Clawdia a Honey
Ahojky, vítáme vás u dalšího přednatsaveného článku, ale musíme být rádi alespoň za ten :D Dnesk vám ukážeme nové malé monsterky, které možna již mnozí z vás viděli, ale my je vidíme teď poprvé. Monsterek je šest a najdeme zde Frankie, Lagoonu, Clawdeen, Cleo, Draculauru a Scelitu. Nám se teda moc nelíbí, kdo ujde je akorát tak trochu Scelita no možná... ne ani ta ne. Vypadají jako woodoo panenky či jak se to píše :D

EAH & MH NEWS - 2.Část

22. září 2016 v 14:02 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska tady pro vás máme druhou část slíbených novinek, které se za poslední dobu objevily a my je ještě nezveřejnily. Novinek bylo tedy spoustu a na většinu máme kladný názor, což je dobře :) Tak dneska to nebudeme nijak zdržovat a začneme ! :) V pátek čekete design pro Kitty Black Rose ♥

Novinky Ever After High & Monster High

20. září 2016 v 14:02 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska jsme tu jen tak narychlo, je toho teď moc (škola, doma, staraní se o mazlíčci,..) tak tu máme alespoň pár novinek, které se za poslední dobu objevily. Dále se omlouváme Kitty Black Rose, že jsme ještě nezveřejnily její objednaný design, ale jelikož nešel počítač, tak jsme ho neměli jak udělat, takže ho uděláme tento týden! ♥ Dále zítra nejspíš čekejte drobnou objednanou grafiku pro holky :) A nebojte, nezapoměly jsme ani na ceny, které mají být už dávno hotové :D Tak přejděme k novinkám. PROSÍME NEKOPÍROVAT, ČLÁNEK TRVAL PŘES HODINU.

News - Monster High !

18. srpna 2016 v 11:36 | Clawdia a Honey
Ahojky, konečně se objevily nějaké ty novinky a to nové panenky z Monster High světa které měří 70 centimetrů :) Panenky budou asi exclusivní a "edice" se jmenuje Voltageous Ghoul Friend a Beast Freaky Friends. Jako první panenku tu máme na kterou se dá zřejmě kreslit a mohou se měnit její oči a aby to nebylo vše tak nemá klasickou výšku panenky jako mají ostatní panenky. Dále tu máme panenku která je z edice Beast Freaky Friends a jmenuje se Pink :) Tato panenka nebude asi něčím zvláštní, jen že je velká. K Pink udělali ještě Skelitu, která se jim vůbec nepovedla a mohou se jí také měnit oči. Jako poslední novinku tu máme česací hlavu Peri a Perl. Ta se jim celkem povedla, ale tak nějak na takové věci nejsme a nekoupili bychom si je.

News 4 - pack Ice Scream Ghouls

6. srpna 2016 v 6:59 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska vám přinášíme novinky z Monster High světa. Objevila se nová edice která se jmenuje Ice Scream Ghouls a je to 4- pack. V této edici se nachází Draulaura, Frankie, Cleo a Clawdeen :) Nelíbí se nám jak má Clawdeen chlupaté končetiny a Cleo je má obvázané. Líbí se nám Draculaury oblečení až na límeček který je z umělé hmoty a culík se nám také moc nelíbí, jelikož jí pole nás nesluší. Jako doplňky mají zmrzliny a kabelky -> které se nám moc líbí :) Cleo i Claw mají hezké oblečení. Dále se objevily nové figurky, které jsou ovocné. Nám se líbí z figurek Venus, která představuje třešničku (Deuce -> ananas, Draculaura -> jahoda, Venus -> třešeň, Cleo -> jablko). Pak tu máme takovou podrobnou novinku a to že Kjersti a Batsy mají nové ošklivé krabice... Nechápeme proč na nich je novější Draculaura, Clawdeen a Frakie :/ A jako poslední novinku (kterou už jste asi všichni viděli) tu máme Twylu z edice Electrified. Twyla není špatná ale nekoupili by jsme si jí. Jak se líbí novinky vám ? :)

Nová Venu McFlytrap a nový MH film !

23. července 2016 v 7:04 | Clawdia a Honey
Ahoj :) Dnaska tu máme zase novinku - omlouváme se že tu není slíbená fotosoutěž, ale doufejme že už tu bude vážně zítra :D No, přejdeme tedy k novince a to k nové Venus McFlytrap, která bude vystupovat v novém filmu, který vyjde na Jaře 2017. Film se jmenuje Electrified. Nám se Venus moc nelíbí, jen make-pu a celkem vlasy. Jak bude vypadat titulová stránka nového filmu se ještě neví, ale snad se ukáže co nejdříve :) Teď jen doufat, že film bude ve staré dobré 3D kvalitě a né té nové. Jak se líbí vám nová Venus a těšíte se na nový film ?

Djinni Whisp Grant

22. července 2016 v 7:10 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes vám přinášíme alespoň novinku (po dlouhé době se nějaká objevila). Novinkou se stala nová Whisp Grant tedy džinka a to v edici (nejspíše, nikde nevidíme nápis) i ♥ fashion. Wishp to moc sluší, má hezký (sice jednoduchý) účes ale hrozně se k ní hodí, vypadá roztomile. Whisp se nám v této edici líbí více než v basic edici, má krásné černo zlaté šatičky a doplňky jsou taky skvělé!:) Jen má nejspíše stejné boty jako Gigi (?). Nemáme co k ní více dodat, posuďte sami. + se objevilo nové eah logo a to k filmu epic winter, které je taky pěkné. Zítra zde čekejte konečně fotosoutěž!! Fotky se konečně nahráli takže jí sem dáme zítra :)

Promo fotky Gooliope Jellington Shriek Wrecked

27. června 2016 v 15:16 | Clawdia a Honey
Nazdárek :) Máme tu pro vás promo fotky Gooliope Jellington Shriek Wrecked. Nám se v téhle edici Jellington vůbec nelíbí! Má hezký jen make-pu, což je asi všechno co se nám na ní líbí. Je moc přeplácaná a modrá barva se k ní vůbec, ale vůbec nehodí, protože to není její styl (jsme zvyklé na tu růžovou a žlutou barvu)... Možná kdyby měla světlejší barvu valsů. Kabelka a čelenka mohla být více detailnější :) Co na ni říkáte vy ?
 
 

Reklama
Reklama