novinky na blogu

HAPPY-BIRTHDAY 🎁

11. února 2017 v 15:35 | Clawdia a Honey


Ahoj, nevíme jestli jste to zaznamenali, ale náš monstrózní blog oslavil 7.2.2017 již jeho kouzelné třetí narozeniny 🎁 , které jsme zde strávili všichni pohromadě ♥ Jsme za ty tři úžasné roky moc rádi a opravdu jsme si je užily, je to kousek našeho stráveného dětství s blogem, monster high, ever after high a s vámi ♥ Tímto chceme samozřejmě poděkovat i vám jakožto návštěvníkům a doufáme, že už můžeme říct přátelům ♥ Jsme rádi za každý den strávený na tomto blogu, za každý komentář a návštěvu, za každou pochvalu ♥ Jsme na tento blog pyšní, za to usílí, které jsme vynaložili do článků a do samotné stránky, a to hlavně kvůli vám, aby se vám zde líbilo ♥ Děkujeme ♥
s láskou, Clawdia a Honey ♥

Fotosoutěž, omluva, ...

16. listopadu 2016 v 13:25 | Clawdia a Honey
Ahoj, po delší době se hlásíme s omluvou a také špatnou zprávou. Stále nemáme přístup k počítači a tak jsme museli opět navštívit knihovnu. Máme alespoň nafocené fotky monsterky (neprozradíme jaké), ale nemáme je jak zveřejnit, mají tady porouchanou wifi -.- Takže se omlováme, že neobíháme a že nevydáváme články, prosím nemažte nás z affs a omluvt z kontrol, kdyby se nějaká konala. Teď k fotosoutěži, jelikož jsme tady dloho nebyli, tak jste měli více času na zaslání fotky, ale bohužel nám byli poslány jen dvě a to od Beccymonster a od Mh zuzky. Jedna učastnice fotku neposlala a to Kája K. Pokuď se ještě někdo nezapojí tak se soutěž neuskuteční. Dál zde máme ještě jednu zprávu a to pro Kitty Black Rose a Newyorklove, jsme moc rádi, že jste si od nás objednali design a hrozně se těšíme na jejich tvorbu, ale nejspíše to bude trvat dlouho, jelikož to teď prostě kvůli pc nejde :( Prosím vydržte, ale jestli čekat nechcete, tak to chápeme :) ♥

Vyhodnocení kontroly Affs

15. října 2016 v 12:26 | Clawdia a Honey
Ahoj, jsme tu zase po dlouhé době a uvažujeme po důležité věci (určitě už vás napadá asi co). Dneska tu máme konečně vyhodnocení Affs, která byla otevřena 3.10., tedy 3. října. Myslíme si že jste na to měli docela dlouhou dobu se zapsat (12dní) :) Tohle byla asi nejdé otevřená kontrola aby jste se zapsali. Bylo tam zase "kouzelné slovo" které jste tam měli napsat. Jestli chcete vidět výsledky tak se podívejte do celého článku.

Říjnová kontrola Affiliates

3. října 2016 v 14:05 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska zde máme kontrolu affiliates, která tu (alespoň myslíme) již dlouho nebyla. Dneska se nebudeme moc rozepisovat jelikož nemáme ani o ničem a jsme unavené, pondělí! :D :( Ať už jsou vánoční prázdniny, alespoň si odpočineme :D Tak zpátky ke kontrole, bude opět pár otázek, které vyplníte a to je vše, pravidla jsou opět stejná. Opět k první otázce dopište kouzelné slovo dýně. Kdo má hiatus/pozastavení tak to chápeme :)

Vyhodnocení Červnové kontroly affs

7. července 2016 v 9:28 | Clawdia a Honey
Ahoj, tak tu máme vyhodnocení červnové kontroly affs. Jak už jste zvyklé (nebo spíše my) tak kontrola na našem blogu trvá vždy jeden týden a ten už uplynul :) Kontrola nedopadla dobře, protože se zapsalo jen osm affsek a tři z toho nesouhlasili s pravidly - Kája K., Bunny a Karolí Kůrková. Affiliates máme 12 (Robelle se nepočítá, protože ta skončila a Twyla taky ne , protože ta affs zrušila). Holky co "nesouhlasily" s pravidly tak o tom vlastně ani neví, jelikož byl v pravidlech tahák. Teď vám dáme možnost najít ho a napsat nám ho do komentářů (je to kouzelné slůvko). Přejeme hodně štěstí, jestli najdete to slůvko a ostatní jestli se najdou ve výsledkách :)

lightlilooe: “ @source : site officiel .- everafterhigh.com ”

Červnová neočekávaná kontrola affs!

30. června 2016 v 12:11 | Clawdia a Honey
Čauky, dneska zde máme po dlouhé době kontrolu Affs jak už jste asi četli v nadpise, kdo je nečtě tak se to dozví zde :D Co vysvědčení? My jsme nad míru spokojené! :) Od nás k vysvědčení dostanete kontrolu affiliates :D No nemá cenu se u tohohle článku nějak rozepisovat, doufáme, že se vás zapíše co nejvíce! Jako další článek čekejte volnou grafiku pozastávko :P

Wishlist 2016

11. června 2016 v 12:11 | Clawdia a Honey
Čauky, po dlouhé době tu máme nový článek s názvem Wishlist - v tomhle článku vám ukážeme jaké panenky by jsme si chtěli časem koupit a snad se nám to podaří :) Panenek moc nechceme. Máte některou panenku z našeho Wishlisku doma nebo si ji přejete tak jako my ? P.S. Fotky jsme si půjčili od Terý furt Nile, tak snad to nevadí :) (uvedeme zdroj).

Honey si přeje -

Co za články ?

7. května 2016 v 14:20 | Clawdia a Honey
Ahoj, chceme se Vás zeptat co tu chcete za články. Protože nás už nic nenapadá :( Nejsou žádné novinky, a nechceme sem cpát samé fotky a grafiku. Napište nám do komentářů co sem máme dávat, aby vás náš blog bavil. Bavil by vás třeba deníček co jsme dělali v nějaký den ? Také jsme si všimli, že už sem moc nechodíte... Baví vás to tu vůbec ?! Kdyby jsme udělali nějakou fotosoutěž tak se bojíme že se nikdo nezapojí, protože skoro všechny blogerky mají na blogu FS a teď ve škole jsou samé písemky. Můžete nám napsat do komentářů jaké by jste chtěli soutěže. Ještě k té grafické soutěži, zapojilo se vás jen tři a na poslání ikonky máte jen do zítra, protože už je první kolo (zítra) ! Tak na to nezapomeňte prosím :) Zatím se mějte.

Do grafické soutěže se můžete zapsat ještě semka.

Nominace od Káji Kůrkové

19. dubna 2016 v 14:52 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska tu pro vám máme něco jiného než Monster High nebo Ever After High. Je to nominace od Káji Kůrkové, která nás tedy nominovala a my ji jdeme pro vás vyplnit. Nominace je spíše na způsob , aby jste se o nás něco zase nového dozvěděli. Tak pojďme na to ať nezdržujeme, dneska je to spíše taková rychlovka :)

Vyhodnocení kontroly Affs !

6. dubna 2016 v 12:43 | Clawdia a Honey
Ahoj, nedávno na nešem blogu byla kontrola Affs, kterou najdete zde :) Dali jsme na nadpis trochu jiný nadpis než měl být - Veselé velikonoce + info, udělali jsme to tak, aby jste se podívali a narazili na kontrolu, protože když do nadpisu dáme kontrola Affs, tak se zapíšete včechny. Zapsala se jen malá hrstka lidí... Dost nás to zklamalo :( Asi už náš blog nemáte rádi a nebo vás nebaví, jedno z toho. Ale překvapily nás dva komenty - dvě bájděsné ghúlmošky, které se chtějí zapsat do zápisu ♥ To nás na opak překvapilo ! A tak jim chceme oznámit, že je s radostí bereme, když skoro všechny Affska vypadla. Na kontrolu jste měli týden a dva dny, a to je doooost dlouhá doba na zapsání, nemyslíte ? ;) Chcete vědět kdo se zapsal a zůstává ? Tak se podívejte do celého článku ! :))
 
 

Reklama