Novinky

Day To Night Fashions, Skulltimate science class + další

14. června 2016 v 13:59 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska tu máme další článek s novinkami. Máme tu novou edici, která nese název Day To Night Fashions. V edici jsou dvě panenky jménem Frankie a Draculaura :) Nám se edice docela líbí, ale je škoda, že jako každá druhá panenka jsou nekloubové a mají novější obličej. Každá panenka má k sobě náhradní botičky což je super. Dále tu máme dvě nové vinilky - Clawdeen a Spectra. Nám se Claw vůbec nelíbí, ba naopak Spectra se povedla :) Jako další a předposlední novinkou tu máme nový playset s Frankie, který se jmenuje Skulltimate science class. Tenhle playset se moc povedl a Frankie je parádní, ten plášť a to všechno (až na ty klouby, které nemá). Dále se objevila také nová Gooliope Jellington v edici Shriek Wrecked, ve které můžeme najít také Gilla nebo Catrine. To by bylo asi dnes vše. Co na to říkáte vy ?

Novinky - Monster High !

13. června 2016 v 14:01 | Clawdia a Honey
Ahojky, na internetě se objevily novinky monster high panenek :) A to je Deuce, Moanicy a Abbey. Abbey je krásná, ale už má zase ten novější obličej. Líbí se nám její šaty i obyčejný účes, je skvělá. Moanica je také pěkná, ale ne tak jako v edici basic, nelíbí se nám moc ten její účes ta "palmička" je celkem divná a šaty jsou taky nic moc, ale zato má krásné boty! Deuce je taky pěkný, takový legantní. Edice je maškarní takže tak i monsterky vypadají :) Dále se objevila znovu ještě jedna nová Abbey a také sladká Draculaura a krásná podmořská příšerka Lagoona.

monster high novinky !

5. června 2016 v 11:03 | Clawdia a Honey
Ahoj, máme tu nové figurky nebo-li vinilky. Nám se moc líbí, nejvíce Catrine (CG), Draculaura a Lagoona (PG), Také není špatná Venus (SM). Dále se objevily nové doplňkové oblečky, které se nám také moc líbí. Že by Draculaura měla konečně obleček s bruslemi ? K vinilkám se objevil ještě takový domeček ve kterém mají všichni bydlet. Co na tyto novinky říkáte vy ? :)

Draculaura Fashion Accessories Pack

Nová Ghoulia + krabice

30. května 2016 v 14:02 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska jsme tu s další novinkou :) Tou novinkou je nová Ghoulia Yelps s playsetem, který nese název Ughtastic Bookends. Novinka se nám líbí, a nejlepší na tom je, že se prodává s Ghouliou basic ! Jako doplněk má k sobě červený stojánek a červený hřebínek. Tento playset je od 7-10 let, ale myslíme si, že si ji koupí kdo chce a v kolika chce :D Tak nějak jsme nepobrali co to má vystihovat, asi nějakou Ghouliinu laboratoř... Dále tu máme Robeccu a Hexiciaha v krabici, kterou už jste možná viděli na jiném blogu. Nám se krabice moc líbí a je skvěle propracovaná. Pak se také objevila Frankie a v krabici a s jejíma doplňkama. Krabice se nám líbí, ale ne tak jakou u Rebecci a Hexiciaha. Co na to všechno říkáte vy ? :)

Novinky a promo fotky

27. května 2016 v 13:31 | Clawdia a Honey
Ahoj, na pátek třináctého se objevila nová Robecca s jejím tatínkem a nová Frankie, které jsou SDCC. Dneska se objevily jejich promo-fotky :) Robecca se nám začíná docela líbit i s Hexiciahem Steaem. Frankie se nám nelíbila a ani nás nějak neoslovila. Jak jsme si mohli všimnout tak Frankie už má ten novější obličej, natož Robecca ho má normální. Hexiciah má moc hezky udělanou ruku :) Fran má k sobě jako doplněk nějakou příšerku (nejspíše ducha), neví někdo z vás jak se jmenuje ? A teď k novinkám... Každý z nás už viděl vinilkové postavičky. Tyhle jsou ale takové ty maličké a budou se prodávat (dá se říct) ve skříňkách. Je to skvělý nápad, co si o tom myslíte vy ? A teď něco z Ever After High :) Objevily se nové panenky z edice Epic Winter. Jmenují se Veronicub a ta druhá Foxanne. Nám se obě panenky moc líbí ♥ Ale škoda, že nejsou kloubové. A jak se líbí vám novinky ?

Nová SDCC 2016 Cedar Wood !

24. května 2016 v 14:01 | Clawdia a Honey

Ahoj, na stránkách se objevila nová Cedar Wood, která je sběratelská. Cedar má být jako SDCC a vůbec se nepovedla :( Nechápeme, proč má vlčí uši jako Cerise Wolf. Na obrázku vypadá celkem dobře ale na fotkách od majitele (jestli je to její majitel) ne. Jediné co se povedlo je asi ten klobouček :) Její šaty vypadají jako Halloweenské. Jako další panenky SDCC možná budou Medeline H, Apple W a Raven Q, jako v provedení Cerad, ale jetě se to nevý protože jsou jen na obrázku. Cedar dostala jako doplněk nějakou hůlku nebo co to je :D Co se týče make-upu tak se vůbec nepovedl. Její pusinku udělali celkem šikovně - dá se otevírat a zavírat. I když, je Cedar dcera pinocchia tak v edice Basic má malinký nosík a v téhle sběratelské edici ho má dlouhý jako kdyby lhala. Jak se líbí vám nová SDCC panenka Cedar ? :)

Frankie a kolo

20. května 2016 v 14:50 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes jsme zde jen na skok, teď jsme přišli a musíme zase jít (se Snížkem k veterináři, je to zakrslý králíček). Máme pro vás novinku, kterou někteří z vás už možná viděli, je to Frankie Stein z monster high z nějaké sportovní edice - nejspíše. Frankie má opět nový obličej, který se nám vůbec nelíbí. Staré monsterky jsou prostě lepší ! Jinak se nám celkem líbí ten její overal a nemá špatnou ani helmu :) Boty jsou taky pěkné a co se týče kola, je skvělý :D Vypadá sice trochu jako "starší" typ ale je dobrý :D Jak se líbí tahle nová Frankie vám?

Nová SDCC 2016 Robecca s Hexicahem Steamem a Frankie Stein !

14. května 2016 v 9:58 | Clawdia a Honey
Čauky ! Na monster-lili se objevila nová Robecca Steam, která je SDCC 2016 (sběratelská) :) Robecca se bude prodávat v dvou packu s Hexicahem Steamem, neboli jejím tatínkem. Rob je celkem pěkná, ale nelíbí se nám její bronzově zbarvená pleť, která na nás působí neprakticky a moc uměle. Hexicah se povedl, ale připadá nám, že má velkou tělo hruď oproti nohám, protože je má takové hubené :D Vlasy Hex nemusel mít umělé, ale normálně z umělých vlasců. Robecca má moc hezky udělané šaty i obyčejně krásný účes. Nemá náhodou (Robecca) podobný klobouk jako v edici FCA ? A co říkáte na nový 2-pack vy ? :) + Také se objevila nová Frankie Stein, která je také SDCC 2016 - takže sběratelská. Všichni tři panenky mají být na pátek 13., což bylo včera. Nám se Frankie vůbec nelíbí... Co se nám na ní líbí jsou jen rukavičky a svázané vlasy do culíku. Nemyslíte, že má moc velké náušnice ? A ještě ke všemu jí odstávají.

Nina Thumbell - promo fotky

11. května 2016 v 15:46 | Clawdia a Honey
(Prosím, hlasujte pro nás v 3.kole soutěže zde, tohle je poslední kolo, do kterého jsme se dostali hlavně díky vám 💕)

Ahojky, dnes tu pro vás máme promo fotky panenky Niny Thumbell z ever after high. Nina je dcera Tambelíny, kterou určitě skoro všichni znají. Panenka je krásná, nejdříve se nám moc nelíbila, byla taková nic moc, ale na promo fotkách jí to vážně sluší, ještě aby takhle vypadala ve skutečnost! Má krásné zlatobílé (trochu plavé) vlasy a do toho tu shnědou pleť', vážně se povedla :O Líbí se nám na ní skoro vše, od doplňků až po obličej. Jinak se omlouváme, že design stále tak nějak nesedí (stránka), tohle se nám stalo poprvé co to nejde donastavit :D Musíme s tím ještě něco udělat, ale teď ne, v některých předmětech už píšeme (jo víme je to brzo ale co už) pololetky a je toho teď moc :(

Ever After High + Monster High

1. května 2016 v 14:43 | Clawdia a Honey
(Happy May!)

Prosím, hlasujte pro nás zde (TVD), dostali jsme se do 2.kola soutěže a byli bychom rádi, kdyby jsme se dostali dále 💕

Ahojky, omlouváme se, že jsme tu dlouho nebyli, ale učili jsme se a v sobotu jsme byli na pouti v Zelenči s kamarádkami takže jsme neměli vůbec čas něco napsat a mrzí nás to, doufáme, že nám to odpustítě. Včera jsme přijeli domu v 23:00 a to jsme už byli úplně unavené a jen jsme se umyli a šli spát. Doufáme, že vám to v příštích článcích vynahradíme :) Dneska tu pro vás máme na ukázku nové ever after high a to z edice Ballet Dolls, neboli baletky. V této menší edicic najdeme jen Apple White, Briar Beauty a Holly Ohair. Panenky jsou hodně jednoduché a nějak nás nezaujaly. Jsou moc obyčejné a navíc mají úplně hrozné oblyčeje a to hlavně Apple :( Dále se objevili na interněte ještě Monster High panenky a to Frankie Stein a Draculaura jako roztleskávačky. Mají nehorázně hnusné obličeje - ty nové dětské takže prostě hrůza. A navíc stejně jako everky nemají trička, ale hrozně namalované korzety.
 
 

Reklama