Novinky

Monster High - Nové postavičky

24. dubna 2016 v 13:46 | Clawdia a Honey
Hlasujte prosím pro nás ZDE !
Ahojky, dnes tu máme jen jednu novinku, která vnikla na svět již prěd několika dny, ale sem ji zveřejňujeme teprve dnes :) Jde o několik monster high postaviček, které jsou vážně moc povedené! Najdeme zde Draculauru, Frankie, Clawdeen, Cleo, Lagoonu a mnoho dalších ghúlek!:) Nám se nejvíce líbí Venus, Frankie, Lagoona a Abbey! Ale všechny jsou krásné. Která z nich se líbí nejvíce vám?

Novinky ze světa monster high, ale i ever after high

12. dubna 2016 v 16:09 | Clawdia a Honey

Čau žáby! (oblíbená Lagoonina hláška). Dneska tu pro vás máme několik novinek, které se za poslední dobu objevily ale u nás na blogu doposud nebyly zveřejněny! Jako první novinka, kterou už určitě všichni viděli je edice a to s Amanitou Nightshade a Neferou de nile. Edice se jmenuje Scream Sugar Doll. K panenkám jsou i doplňky v podobě koktejlů a dortíků/koláčků. Amanita je krásná, jen nám příde trochu více jednoduchá - šaty se nám moc nelíbí a ta květina v hlavě je taky nic moc. Neferu jsme si na první pohled spletli s Cleo :D Ale jinak je moc hezká, jen jí moc nesluší krátká ofina - není si tak moc podobná a obličej vypádá až moc plastově. Oblečení co má je v pohodě :) Jako další novinka je Playset s Cleo de Nile, její obličej je již zaměněn za nový. Vypadá teď až moc dětsky ale jinak je krásná. Doplňky jsou moc hezké a propracované. Jen ten stolek s dvoumi židlemi vypadá jako ten z edice Scaris city of frights, ale nevadí :D Další novinka je něco jako lego (opět), které se jmenuje Monsterrific Name Builder a je tentokrát s Frankie Stein. Z lega si můžete udělat něco jako jmenovku třeba nad postel na poličku. Vypadá to zajímavě a je to docela pěkné :) A poslední novinkou je z Ever after high, kterou už jste určitě také zaznamenaly je sestra Cerise Wolf a to Ramona Wolf. Ramona je docela pěkná, vypadá úplně jinak než Cerise, což je dobře :) Která z novinek vás oslovila nejvíce a naopak nejméně ?

Monster high - lego postavičky, doplňky

20. března 2016 v 10:22 | Clawdia a Honey
Ahoj, jak už někdo možná ví a viděl, objevily se opět nové lego postavičky a to zase s Monster high (díky bohu neudělali ještě s everkami). Panenky mají dokonce kloubové nohy.V tomto provedení je udělaná Skelita Calaveras, Rochele Goyle, Lorna McNessie ,Clawdeen Wolf, Lagoona Blue 2x, Cleo de Nile. Postavy jsou docela pěkné, hlavně se nám líbí Cleo a Lagoona, ostatní jsou taky moc pěkné (to je snad poprvé co se nám líbí lego postavičky, vždycky byly takový divný až na vyjímky). Dále se objevily i doplňky pro monsterky a to kabelky, které jsou vážně krásné! Kabelky jsou udělané pro Venus McFlytrap, Spectru Vondergeist, Cleo de Nile, Wydowny Spider ,Frankie Stein a Lagoonu Blue. Nejvíce se nám líbí kabelky pro Venus ♥ Tak se na ně pojďte podívat!

Nová Skelita !

19. února 2016 v 16:29 | Clawdia a Honey
Ahoj, jako první věcí je naše jedna jediná otázečka na Vás, a je to ohledně našeho blogu... Poslední dobou nám strašně klesla aktivita, a žádné komentáře, jak je to možné ? :( Už vás náš blog nebaví, nebo se vám to tu už nelíbí ? Napiště nám pak do komentářů co by jsme tu měli změnit. Tak a těď zpět k dnešnímu tématu článku ! Objevila se na monster-lili nová Skelita Calaveras, je to sběratelská edice :) Skelita je celkem hezká, ale nelíbí se nám její obličej. Stojánek, botičky i vlasy má moc hezké, i čelenka celkem ujde. Můžete si všimnout, že má na obličeji namalované nějaké sněhové vločky, nebo co to je :D Kdyby neměla ty vločky a modrý obličej tak je to moc krásná panenka ! A jak se líbí vám nová sběratelská panenka či Skelita ? :)
[oddělovač by: Hannie, výhra]

Nové obrázky z filmu Great Scarrier Reef !

6. února 2016 v 13:39 | Clawdia a Honey
Ahoj :) Dneska jsme koukali na monster-lili a našli jsme nové obrázky z nového filmu Great Scarrier Reef. Na film se moc těšíme ♥ Monsterky vypadají ůžasně ! Hlavě Pery a Perl a Lagoonou :) U Frankie nás sklamala ploutev, vypadá jako úhoř :( Když je ve formě panenky, tak takovou ploutev nemá... A jak se líí vám mové obrázky z nového filmu ? :)

Ever after high dragon games!

4. února 2016 v 16:24 | Clawdia a Honey
Ahojky, jelikož nemáme co dát na blog (máme, buď fotky nebo další návštěvnost,alee...:D) a nejsou ani žádné novinky, které by jsme mohly zverějnit, tak zde máme pár nových obrázků které se objevily z nového filmu Ever After High Dragon games! Film vypadá vážně dobře a my se na něj už strašně moc těšíme ♥ Holkám to na nich moc sluší a ty jejich dráčci jsou roztomilý! :) Jaký máte na tyto fotky názor a těšíte se také už na tento filmík?

! NĚKTERÉ OBRÁZKY JSOU VELKÉ !
-
kara-realm: New music video with new footage and TONS OF SPOILERS!!!!

Nová edice MH - Fierce Rockers !

23. ledna 2016 v 8:34 | Clawdia a Honey
Ahoj :) Včera se objevila na internetu novinka ! A to nový dvou pack Catty a Toralei dohromady. Edice se jmenuje Fierce Rockers :) Panenky se opravdu moc povedly ♥ Je to jedna zmála novinka, která se nám tak líbí, že by jsme si ji i koupili :) Catty vypadá vážně skvěle, ale trochu nám připomíná dalmatína :D Edice se jmenuje Pop Star protože obě panenky mají mikrofon. Toralei je také moc krásná, ale trochu nám tam překáží ten černý pruh ve vasech a ten modrý "krunýř" nebo co to je... :D Jednu věc jsme ale nepochopili, proč je zrovna v téhle edici Toralei, když v filmu Boo York, Boo York neuměla vůbec zpívat, tochu divný ne... ? Tak jak se líbí vám nová edice Pop Star ? :) Myslíte si, že budou i nějaké jiné panenky než jen Toralei a Catty ? Omlouváme se, že dneska měla být objednaná grafika pro Tecnu a není tu.

Ever After High

8. ledna 2016 v 16:23 | Clawdia a Honey
Čauky, dnes jsme objevily novou edici s everkami, ve které najdeme Cedar Wood a Rosabelu Beauty.Panenky mají jiné barvy vlasů - z Cedar se nám stala růžovláska a z Rosabely je zářivá blondýna + mají ve vlasech třpytivé "vlásky" :D Edice se jmenuje Birthday Ball a zatím se objevily jen tyhle dvě panenky.Na Cedar se nám líbí sandálky a mašlička, kterou má ve vlasech a působí tak jemně :) Šaty jsou taky krásné ale ta sukně je jak od barbie panenky.Cedar se povedla, ale nejspíše by jsme ji nepoznaly + má krásné doplňky :) Rosabela je taky hezká - ta žlutá jí úplně vystihuje stejně jako krásku a zvíře.Líbí se nám její šaty a doplňky jsou taky moc pěkný ale už je na ní až přiliš žluté - vlasy by jsme jí nechaly asi hnědé se žlutými pramínky :)

News !

29. prosince 2015 v 12:56 | Clawdia a Honey
Ahoj, na internetu se objevily novinky, nové Monster High panenky které jsou strašné ! Co se nám líbí tak je jeden Play set který se jmenuje Coffin Bean Kiosk :) Některé panenky nejsou kloubové, což nás mrzí, mají kloubové jen nohy. Pak se nám líbí jedna jediná panenka z těhto novinek a to Lagoona Blue (Ghoul´s Pet Beastie) :) Ta se opravdu povedla. Pak se objevila nová figurka (nebo co to je) Frankie která svítí... Jedna edice se jmenuje Ari Huntington, ve které je Spectra, druhá edice ve které je Clawdeen se jmenuje Ghoul-La-La-Locker, další edice kde je Draculaura se křídly se jmenuje Ghoul to Bat, Ghoul´s Pet Beastie v téhle edice je Lagoona a Cleo, některé edice nevíme. Pak se objevila Ever After High novinka - jejich zvířátka jako figurky :) Zvířátka jsou zatím zveřejněné jen čtyři - Ravenino, Meddiino, Appleino a od Darling. Líbí se nám všechny zvířátka nejhezčí je asi pejsek od Darling :) Co na ně říkáte vy ? Jak se vám líbí novinky ? + se také objevila Lagoona Blue na skůrtu, jejíž jméno (edice) je Suft to Turf.

pinkytart: W A K E M E U P I N S I D E YASSSS
-

Ever After High - Epic Winter

20. prosince 2015 v 11:26 | Clawdia a Honey
Ahojky :) Dnes pro vás máme trochu starší novinku a to ze světa pohádkových postav ze školy ever after! Tato edice se jmenuje Epic Winter a můžeme v ní vidět Apple White,Madeline Hatter,Ashlynn Ellu,Blondie Lockes,Charming Daring a Rosabella Beauty a také Briar Beauty! Panenky jsou oblečené do zimních oblečků a všude mají krásný kožíšek , který je zahřaje :) Tato edice bude i jako film ! :)
 
 

Reklama