Novinky

New Monster High dolls Queens of the Empire !

19. prosince 2015 v 19:37 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes již po druhé ! Dneska jsme slídily na internetu a našly jsme nové monsterky. Edice se jmenuje Queens of the Empire, vypadá to že je to sběratelská edice :) Nachází se tu Robecca, Dralulaura, Cleo a Abbey. Tato edice se jim opravdu moc povedla ♥ Ta Robecca a ta Draculaura ! Jsou to strašně krásné panenky ! Abbey je taky moc krásná, ten účes ♥_♥ No co dodat ? Ty doplňky :O Všechny čtyři mají k sobě zvířátko, která má skoro každá panenka v edici Basic. Zvířátka jsou ozdobeny :) Zdá se nám to, nebo má Cleo růžový obličej ? :D

-

Nová Holly !

13. října 2015 v 21:20 | Clawdia a Honey
Dobrý večer všem čtenářkám našeho blogu :) Dnes jsme rychle šly ještě na PC a na monster-lili, kde jsme našly novou edice, ve které se nachází Holly O´hair. Edice se jmenuje Hair style. Myslíme si že mattel tuto edici okopíroval, protože je i taková edice s Barbie, Bratz, EG,... Je jich opravdu hodně. Doufáme, že budou i jené panenky než Holly v téhle edici. Holly se nám moc líbí, hlavně když má kudrlinky :) Ale myslíme si že to nebude fungovat (ty natočené vlasy). Outfit má hezký, ale vršek by nemusel být umělí ale látkový. Makepu má podobný jako v edici Basic. Doplňky jsou pěkné, ale nemuseli dát každou jinou barvu gumových gumiček. Co si o Holly myslíte ? A myslíte si že Holly natočené vlasy budou držet ? :)

-

Nové promofotky !

10. října 2015 v 14:11
Ahojky, omlouváme se že na blog dáváme samé novinky a novinky... Snad vám to nevadí :) Dneska vám ukážeme nové promofotky Monsterek - a to Peri a Pearl, Flaru Blaze, a Everky - Evil Queen a Apple White. Peri a Pearl jsou krásné panenky ♥ Moc se nám líbí oblečení a make-pu. Až na ty modré oči :/ Z těchto dvou krásek se nám líbí více ta s těmi modrýma vlasy, asi Peri :) Co na ně říkáte vy ? :)
-

Promofotky nové edice GSR !

5. října 2015 v 14:32 | Clawdia a Honey

Čauky, včera se objevili nové promofotky nové edice Great Scarrier Reef. Na fokách najdeme Toralei, Lagoonu, Kalu a Poseyu :) Lagoonka a Posea jsou nádherné, i co se týče mape-upu ale i outfitů. Také je dobrý nápad, že jim ploutev a křídla ve tvě svítí ♥ Všechny Monsterky se zatím neobjevili, ale jen čtyři :) Kala není moc hezká, ale líbí se nám barva vlasů a obleček. Jak se líbí vám nové monsterky ? P.S. Máme hotový již delší dobu vytvořený nový design, ale nejdou na blog.cz nahrát obrázky, takže to budeme muset nějak vyřešit :/
Kala

Nové promofotky panenek !

4. října 2015 v 12:17 | Clawdia a Honey
Ahojky žabky, před včerejškem jste tu mohli mít další článek, ale celý se nám vymazal a zbyla tam jedna věta a ani jeden obrázek. To nás naštvalo takže už jsme ho nechtěly psát znovu... :( Ale teď pojďme k dnešnímu článku, který je zaměřený na nové promofotky EAH a MH panenek :) Jako první panenku vám ukážeme Monster High panenku Isi Dawndancer. Isi se nám moc líbí, a strašně moc by jsme si ji přály ♥ Ale určitě bude stát dost peněz. Na této panence se nám líbí obleček, kabelka ve které má náramky a náušnice. Také má hezký make-pu a krásné modré dlouhé vlasy :3

-

Promo fotky Courtly Jester

26. září 2015 v 15:08 | Clawdia a Honey

Ahojky zlatíčka :) Ve čtvrtek jsme dávaly bleskovku, a zapojil se jen dvě blogerky, zapojíte se prosím ZDE ? :) No, dneska jsme koukaly na monster-lili a našli jsme tam Promo fotky úžasné everky Courtly Jester ! Courtly se nám moc líbí. Ale přece jsou to promo fotky a ty vždy lžou. Jsme zvědavý jak bude vypadat normálně až ji někdo bude vlastnit :) Líbí se nám účes a obličej. Není špatný i outfit, ale nelíbí se nám "plastová" sukně. Moc se nám líbí, a chtěly by jsme ji ! :) Co na novou everku Courtly říkát vy ? Chtěli by jste ji ?

Frankie Stein Dress and Design !

9. srpna 2015 v 11:13 | Clawdia a Honey
Konečně se nám včera večer objevila nějaká novinka a to nová Frankie Stein a to z edice Dress and Design.Panenka je v celku jednoduchá , nění nijak přeplácaná ale ani propracovaná.Účesem působí jako basic panenka ale líčení ma jiné.Outfit je moc hezký , takový jednoduchý :) Dále má panenka k sobě pár oblečků a doplňky k tomu aby jste si je mohly vyzdobit ! Nám se panenka líbí a to i oblečky , které k ní jsou.Jaký máte na ni názor vy? (Jinak se omlouváme že jsme tu nebyli ale je léto a posledních 20 dní si chceme ještě užít, ale objednávku určitě doděláme , tak se nebojte :) )

Nové vinilky?

3. srpna 2015 v 9:54 | Clawdia a Honey

Ahojky dneska se objevily nové vinilky.V obrázku jsou všechny , některé jsme již viděli a některé jsou tam nové , takže se máme na co dívat ! :) Podle nás jsou tam nové ty černé se vzorečky.Tedy Draculaura , Venus , Frankie a Ghoulia s Clawdeen.Teď se vůbec neobjevují žádné novinky , což je škoda :( Tak máme alespoň tuhle...Která z vinilek se vám líbí nejvíce? Pak čekejte ještě 2 objednané designy a nakonec projekt :)

Nová Jane z edice 28” Voltageous Ghoulfriend !

19. července 2015 v 21:02 | Clawdia a Honey
Ahoj :) Dneska jsme na monster-lili našly novou Monster High panenku,
a to Jane Boolittle, je z edice 28" Voltageous Ghoulfriend . Tato panenka se
objevila i na anglickém e-shopu k zakoupení :) A cena je zaokrouhlená na $50.
Pravděpodobně se jí dá nandat i maska a vyměnit jiné ruce, + nandat nějaké
kraviny na nohy a nandat brýle nebo takovou (dá se říct) škrabošku na
jedno oko :) Osobně se nám tato Jane moc líbí Má krásné šaty.
Líbí se vám tato Jane ? Chcete ji ?

Nové fotky !

12. července 2015 v 12:56 | Clawdia a Honey
Ahoj :) Dnes jsme našly nové viniové panenky a to Rochelle a Twylu.
Tyhle se nám moc líbí , asi protože mají ty sladké věci na hlavě a
třpytivé vlásky :) Jaký na ně máte názor vy?
 
 

Reklama