Objednaná grafika

Design | Kitty Black Rose

23. září 2016 v 17:10 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska zde máme konečně objednaný design pro Kitty Black Rose. Strašně se omlouváme, že si na design musela čekat tak dlouho kvůli nám (respektivě my kvůli nehybnému (:D) počítači). Design jsme sladily do barev, které sis přála a přidaly jsme černou :) Nám se design líbí a snažily jsme se ho udělat alespoň trochu odlišný než ten s Kitty, tak snad se nám to podařilo :) Další článek bude nejspíše grafika pro ghůlky!:)

Design | Katherine Merbnová

14. září 2016 v 14:02 | Clawdia a Honey
Ahojky, nejdříve se chceme omluvit za naší neaktivituj, moc jsme zde chtěli být jenže nám nefungoval pc a ještě teď je to s ním blbé a trochu blbne, ale snad už to bude teď lepší :( Také se omlouváme holkám, co měli objednaný design či ho potřebují nastavit - všechno to snad tenhle týden zařídíme (pokuď bude čas a půjde pc). A teď už k článku, konečně tu máme design pro Katherine Merbnovou. Design je sladěný do modré a fialové barvy. Adminka chtěla design s víly a tak, takže jsme jí udělali takovýhle :) Dále tam je horní menu a něco o kouzelných bytostech (hlavně o vílách). Snad se ti design bude líbit a budeš ho chtít nastavit. Mějte se krásně! 💕

Design | Angel :)

29. srpna 2016 v 11:27 | Clawdia a Honey
Ahoj, konečně tu máme objednaný design pro Angel který je s Emmou Watson. Lay je tu až dnes, protože se nám zase nechtějí nahrát obrázky na blog -_- No, takže, design je sladěný do takových podzimních barev - béžová, hnědá a oranžová. Černá, modrá ani červená se k ní moc nehodí tak snad ti nevadí že je v takových barvičkách :) Nám se design moc líbí a klidně bychom si ho nastavili. Jestli design budeš chtít nastavit tak nám napiš na email, který je v menu.

Grafika | Kitty Black Rose

23. srpna 2016 v 12:45 | Clawdia a Honey
Čauky, dneska tu máme zase objdnanou grafiku pro Kitty Black Rose. Kitty si objednala jeden oddělovač s Bunny a popisek svého jména v tyrkysové barvě. Udělal jsme ti dva popisky na víc, ale ne v tyrkysové barvě (nemusíš je použít, jen kdyby si chtěla). Nám se grafika líbí a snad se bude líbit i tobě :) Užijte si zbytek dne pohádkově!

Design | Terynka

22. srpna 2016 v 11:22 | Clawdia a Honey
Čauky, opět tu máme objenanou grafiku a to design pro Terynku z blogu mikesacert.blog.cz. Design je s W.I.T.C.H. , konkrétně s hlavní postavou Haylin a v zadu jsou ostatní holky :) Design je trochu jednodušší, jelikož tam adminka nechtěla nic napsat tak jsme přidali alespoň horní menu a doufáme že ti to nevadí. Lay je sladěný do zelenkavé, takové fialové, šedé a stříbrné. Snad se ti design bude líbit a jestli ho chceš nastavit tak nám napiš na e-mail př. údaje a my ti ho s radostí nasavíme :)

Grafika | Kája K., MH Zuzka

21. srpna 2016 v 13:58 | Clawdia a Honey
Ahoj, konečně se včera večer nahrály obrázky na blog, tak tu máme konečně grafiku pro Káju K. a MH Zuzku :) Obě dvě chtěli oddělovače + Kája PNG srdíčko, které chtěla s Howleen a Clawdeen ale nikde nebyla fotka tak jsme ho udělali s Howleen a na oddělovač jsme také nenašli žádné PNG obou sester tak je na něm Clawdeen Basic. MH Zuzka chtěla dva oddělovače - jeden s Blondie Epic Winter a druhý s Cerise Wolf, ale my jsme si toho nevšimly a daly jsme ti tam Cerise Hood tak jestli chceš tak my ti uděláme nový :) Snad se vám grafika bude líbit ♥ 1. Září čekejte volné sigatury Autmn a Merry Christmas , které máme připravené asi už 2 měsíce ?! :D

Design | Miraculous

16. srpna 2016 v 12:25 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska jsme tu jen tak narychlo a máme tu opožděný slíbený design, který tu měl být včera, ale jelikož jsme byli celý den pryč tak je tu dnes. Design je pro blogeru Miraculious Ladybug, která svůj blog obnovila a hádejte s kým design je, ano také s Miraculious. Design je sladěný do modrých, černýc, červených a také stříbrných odstínů a my jsme s ním spokojené takže doufáme že i Miraculous :)

Grafika | Miraculous LadyBug & Butterfly

12. srpna 2016 v 9:45 | Clawdia a Honey
Čauky, teď jsme dodělali objednanou grafiku pro Miraculous LadyBug a také pro Butterfly. Miraculous si přála popisek s její přezdívkou a my jsme udělali tři v červeném odstínu. Butterfly si přála naopak něco jiného a to signaturu - pozastávko s Raven Queen v edici basic, takže jsme jí tak i udělali. Doufáme, že se vám grafika bude líbit a ghůlky budou spokojené :) A děkujeme za 50.000 návštěv! ♥

Design | Katka

10. srpna 2016 v 9:05 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska zde máme pro Katku objednaný design. Design je opět s Alicii Banit (děláme s ní už po druhé design) a tentokrát jsme si museli png udělat sami a teda, je to fuška a navíc nás to vůbec nebaví :D Ale png i design dopadl podle nás dobře a líbí se nám. Je to opět simple design (takový jste zde mohli vidět už několikrát). Barvy měli být růžová + modrá ale ta růžová se tam vůbec nehodila a tak jsme místo ní použily fialovou a šedou :) A ještě jsme použily taková křídla, kterými jsme se inspirovali u Andie. Jak se líbí design vám? Katko, pokuď budeš chtít design nastavit tak nám na email pošli své přihl. údaje (email je uveden v menu). //Pokuď by někdo říkal, že srdíčka v horním menu jsou "inspirované" od Farrah, tak nejsou :) My je dělali už dříve a to třeba zde, kdo by se chtěl podívat.//

Grafika | Crystal

9. srpna 2016 v 11:41 | Clawdia a Honey
Ahojky bublinky, máme tu opět grafiku a tentokrát pro Crystal. Pokuď si pamatujete (jasně, že pamatujete :D) tak proběhl společný projekt s Hannie a také s Farrah Godfairy a Crystal vyhrála fruhé místo (gratulujeme) a tak si od nás či od holek mohla něco objednat. Objednávka byla na ikonku + popisek. Popisky jsme udělaly dva, aby sis mohla vybrat :) Ikonku jsme vůbec nevěděli jak sladit (barevně) a tak jsme jí udělali tak jak je, doufáme, že se ti bude grafika líbit. Pak čekejte grafiku pro Katku a náš nový design s Viperine G. :)
 
 

Reklama