Objednaná grafika

Icons | Karolí Kůrková

16. ledna 2017 v 17:10 | Clawdia a Honey
Ahojky, po trochu delší době se zase ozýváme. Momenálně nás blog nějak nebaví a nemáme žádnou inspiraci, takže na články nebyla nálada. Omlouváme se, že neobíháme, doufáme, že se to zlepší a zase najdeme chuť blogovat. Dneska přinášíme objednané ikonky pro Karolí Kůrkovou. Dále máme ještě v plánu udělat objednané designy. Ikonky jsou s herečkami, když to tak řekneme a nám se líbí, snad se budou líbit i tobě :)

Icons | Bloomy, Stell, Flor

4. ledna 2017 v 14:16 | Clawdia a Honey
Ahoj, dnes tu máme ikonky pro tři blogerky Bloomy, Stell a Flor :) Ikonek je celkem 6 a my jsme s nimi spokojené. Každá je s jinou postavou a v jiné barvě. Adminky si přály aby na ikonkách byl násev jejich blogu, tak ho mají na každé. Snad se vám ikonky budou líbit a dále čekejte vyhodnocení Fotosoutěže 2016 :) JINAK NEZAPOMĚŇTE NA NAŠÍ PRODEJNU

Design | Kitty Black Rose

23. prosince 2016 v 15:15 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska jsme tu jen tak narychlo, protože už připravujeme věci na zítra. Vánoce jsou zase tady, nějak to rychle uteklo, že ? :) Tak co, těšíte se? My ano! Hlavně až si rodiče rozbalí dárky od nás! Přinášíme design pro Kitty a omlouváme se, že to tak trvalo, ale Clawdia má angínu a nemá náladu sedět u počítače a vytvářet nějaké zvhledy..:) Doufáme, že to chápete. Na design se už podívejte sami.

Design | Newyorklove

8. prosince 2016 v 14:09 | Clawdia a Honey
Ahojky, konečně se nám nahrál obrázek designu pro blogerku Newyourklove a hned se vrhneme na design pro Kitty black rose aby ho měla do Vánoc :) Tenhle design je sladěn do růzové a modré zimní barvy. Design jsi chtěla se zimní krajinou a nebo s Anime, nám se lépe pracovalo s zimní krajinou. Přidali jsme ti tam i světýlke (které dáváme každou zimu na všechny designy, jak objednané tak i na naše ♥). Snad se ti design líbí a budeš ho chtít nastavit :)

Grafika | Kája K.

1. října 2016 v 9:01 | Clawdia a Honey
Čauky, máme tu objednanou grafiku pro Káju K. a to osm oddělovačů a osm popisků - Káji jméno. Popisky i oddělovače jsou sladěny do barev aby to k sobě ladilo :) Grafika je jednoduchá a nám se to takhle moc líbí. Popisky jsi chtěla aby to bylo ve stejném duchu (tak jak jsme ti je dělali minule) a my jsme ti je tak udělali ale v jiném přechodu. Snad se ti grafika líbí a použiješ jí ♥

Design | Nessie

29. září 2016 v 14:21 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes tu máme objednaný design pro Nessie. Design je s Rosabellou Beauty a je sladěný do žluté a růžové barvy. Nemohli jsme najít žádné kvalitní png tak jsme ho tam dali Rosabellky fotku :) Nám se design docela líbí. Přidali jsme tam nějaké informace o Ever After High a o Rosabelle aby nebyl tak prázdný. Snad se ti design bude líbit a budež ho chtit nastavit, jestli ano tak nám pošli na mail tvoje přihlašovací údaje a my ti ho nastavíme :)

Grafika | Katherine M., Angel, Ká Ča

25. září 2016 v 14:56 | Clawdia a Honey
Ahoj, dnes zde máme opožděnou grafiku a to pro Katherine M. která si přála ikonku, Angel pro kterou máme png srdíčko a také pro Káču která chtěla oddělovač. Grafiku máme hotovou již dlouho, ale neměli jsme ji jak zveřejnit, jelikož nešel počítač a došla na ni až teď. Doufáme, že se vám grafika bude líbit :)

Design | Kitty Black Rose

23. září 2016 v 17:10 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska zde máme konečně objednaný design pro Kitty Black Rose. Strašně se omlouváme, že si na design musela čekat tak dlouho kvůli nám (respektivě my kvůli nehybnému (:D) počítači). Design jsme sladily do barev, které sis přála a přidaly jsme černou :) Nám se design líbí a snažily jsme se ho udělat alespoň trochu odlišný než ten s Kitty, tak snad se nám to podařilo :) Další článek bude nejspíše grafika pro ghůlky!:)

Design | Katherine Merbnová

14. září 2016 v 14:02 | Clawdia a Honey
Ahojky, nejdříve se chceme omluvit za naší neaktivituj, moc jsme zde chtěli být jenže nám nefungoval pc a ještě teď je to s ním blbé a trochu blbne, ale snad už to bude teď lepší :( Také se omlouváme holkám, co měli objednaný design či ho potřebují nastavit - všechno to snad tenhle týden zařídíme (pokuď bude čas a půjde pc). A teď už k článku, konečně tu máme design pro Katherine Merbnovou. Design je sladěný do modré a fialové barvy. Adminka chtěla design s víly a tak, takže jsme jí udělali takovýhle :) Dále tam je horní menu a něco o kouzelných bytostech (hlavně o vílách). Snad se ti design bude líbit a budeš ho chtít nastavit. Mějte se krásně! 💕

Design | Angel :)

29. srpna 2016 v 11:27 | Clawdia a Honey
Ahoj, konečně tu máme objednaný design pro Angel který je s Emmou Watson. Lay je tu až dnes, protože se nám zase nechtějí nahrát obrázky na blog -_- No, takže, design je sladěný do takových podzimních barev - béžová, hnědá a oranžová. Černá, modrá ani červená se k ní moc nehodí tak snad ti nevadí že je v takových barvičkách :) Nám se design moc líbí a klidně bychom si ho nastavili. Jestli design budeš chtít nastavit tak nám napiš na email, který je v menu.
 
 

Reklama