Objednaná grafika

Grafika | Hannnie 002

8. srpna 2016 v 10:10 | Clawdia a Honey
Čauky ghúlky, hádejte co zde máme dneska? Jo, zase grafiku - sice drobnou, ale to nevadí :D Máme zde objednané ikonky pro Hannie s PLL. Koukáte někdo na tento seríál? :P My ne :D Ikonek je celkem 5 a docela se nám i líbí, zkoušeli jsme něco nového a dopadlo to takhle :) Nevíte někdo kde se dá stáhnout či shlédnout ever after high v češtině či slovenštině? Máme na mysli bouřlivé jaro, dragon games, way to wonderland? :)

Grafika | Katka

4. srpna 2016 v 12:04 | Clawdia a Honey
Čaukyy, dneska jsme tu jen tak narychlo (jedeme na koupák), ale přinášíme tu pro Katku objednanou grafiku. Katka si přála fanclubovou ikonku a pak takovou fanclubovou signaturu dá se říci. Dělali jsme to včera, ale dalo nám to práci okolo hodiny :D Ikonky jsme udělali v takové šedo-kovové barvě. Vůbec jsme nevědily jak ikonky udělat aby byly alespoň trošku jiné než děláme a snad se nám to teda alespoň trochu povedlo, no to posuďte sami :D Doufáme, že budeš spokojená Katko :)

Buttons | Hannie

1. srpna 2016 v 14:50 | Clawdia a Honey
Čauky, dneska tu máme pár buttonků pro Hannie. Buttonky měli být s pretty little liars (kdo zná tak ví, že je to seriál, kdo ne tak si to teď přečetl :D). Buttonků je celkem sedm a dobré je to, že nedají moc práce a celkem nám trvali 5-8min. což je dobré :) Doufáme, že se ti budou líbit jako nám.

Design | Hazel

18. července 2016 v 11:26 | Clawdia a Honey
Ahojky, předvčerejškem v noci okolo jedenácti jsme se vrhli na objednaný design pro novou blogerku pod přezdívkou Hazel. Trval nám přibližně dvě hodiny, ale jsme s ním spokojené :) Hazel si přála design s postavou, která je z Percyho Jacksona také jménem Hazel. Design jsme sladily hlavně do fialovo-hnědé a pak se tam objevuje sem tam oranžová a stříbrná. Také se Hazel omlouváme za to, že jsme nepoužili fotku co jsi nám poslala, ale byla malá a my jsme potřebovali větší a kvalitnější, takže jsme použili jinou... doufáme, že ti to nevadí :)

Design | Abi

14. července 2016 v 13:41 | Clawdia a Honey
Ahoj, konečně zde máme objedaný design pro VanesDance, který chtěla s Aliciu B. ze seriálu taneční akademie. Design měl být sladěný do modro fialové barvy tak snad jsou to dobré odstíny. Jenže jsme nemohli najít žádné dobré png a tak jsme napsali Vanes jestli o nějakém neví a ona nám zaslala na email nějaké png co se jí líbí jenže nebyli kvalitní a na designu by působili blbě a tak jsme nepoužili žádné png. Vůbec jsme nevěděli jak design udělat a nakonec jsme použily Aliciiny fotky a i takhle to vypadá dobře a je to opět nový styl designu. Pokuď se ti bude design líbit, napiš nám na email přihl. údaje :) JINAK PROSÍM POŠLETE FOTKY DO FOTOSOUTĚŽE DO 15.7!!!

Design / záhlaví | Kitty Black Rose

10. července 2016 v 12:50 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska jsme si pro vás připravili naše fotky s Rochelle, ale bohužel nám blog nepřeje (nechtějí se nahrát, protože mají velkou velikost) tak tu máme design pro Kitty Black Rose. Kitty si design/záhlaví přála s Kitty v edici Basic a měl být sladěný do fialovo modré barvy, tak snad jsme to sladili jak sis představovala :) Kittyino speciální přání bylo, aby jsme tam dali její fotky, které nám poslala na email. Snad se ti dess bude líbit a nastavíš si ho. Nezapomeňte hlasovat pro nejlepší blog 2016 ! (Best Blog 2016) - je to projekt, který máme s Hannie a Farrah GodFairy

Grafika | Karolí Kůrková, Kitty Black rose

9. července 2016 v 13:26 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes jsme tu jen tak na rychlo a přinášíme objednanou grafiku pro dvě ghúlky a to josu Karolí Kůrková a Kitty Black Rose! :) Karolí si přála ikonku s Isi Dawndancer a Kitty si přála oddělovač také s Isi. My jsme pro Kitty udělaly dva oddělovače, jsou sice stejné ale je změněná barva. Odělovače jsou trochu jednoduché, ale nám se líbí :) Ikonka se nám také moc líbí a doufáme, že budete s grafikou spokojeni i vy! ♥

Objednaná grafika | Kája K.

4. července 2016 v 10:58 | Clawdia a Honey
Čauky, máme tu objednanou grafiku pro Káju K. a jsou to čtyři popisky. Chtěla si je do modro fialové, růžovo fialové a tak.. tak jsme ti je udělali do přechodu aby to bylo podle tvé představivosti :) Přála sis aby to bylo napsané elegantním fontem nebo-li písmem tak jsme se to snažili udělat a snad se ti to takhle bude líbit. Popisek Tag jsi chtěla do veselých barev a my jsme nevěděly jaká barva by se ti líbila, nakonec jsme použili modro zelenou , která je v přechodu. Jestli si chcete něco objednat tak objednávka grafiky je stále otevřená , možná ji necháme přes celé prázdniny ♥ Snad se ti grafika líbí :)

Ikonky | Stella a Bloomy

28. června 2016 v 12:33 | Clawdia a Honey
Ahoj, původně tu dneska měl být náš nový letní design ale my jsme si nevšimly vaší objednávky tak to přehodíme aby jste nečekali dlouho. Máme tu tedy objednanou grafiku pro Stellu a Bloomy - ikonky. Ikonky jsou čtyři a s každou jinou postavou (Ever After High, Winx Club), snažili jsme se aby to všechno do sebe ladilo a snad se nám to povedlo :) Nám se ikonky líbí a snad se budou líbit i vám.

Design | Stella a Bloomy

28. května 2016 v 12:26 | Clawdia a Honey
Ahoj, dnes jsme tu s vyhraným designem za grafickou soutěž zde. Jak již víte, vyhrála Stella a Bloomy, takže vám znovu gratulujeme holky! Oba oddělovače byli krásné, ale hlasy rozhodly. Již zmiňovaný design měl být s postvami ze seriálu winx a ským jiným než s vílami Bloom a Stellou. Design jsme dělali cca 2h? Dal pořádně zabrat, předělávali jsme ho asi 2x :D Design je sladěný do žlutých, modrých a také oranžovo-růžových barev, které tam podle nás skvěle padnou! Png a tak jsme dali v edici enxantix, protože si to holky přály. Nám se design líbí a jsme zvědavé na vaše komentáře a názory. Pokuď design budete chtít holky, napište nám na náš email, který je uveden v menu.
 
 

Reklama