Objednaná grafika

Grafika | Kitty Black Rose

23. srpna 2016 v 12:45 | Clawdia a Honey
Čauky, dneska tu máme zase objdnanou grafiku pro Kitty Black Rose. Kitty si objednala jeden oddělovač s Bunny a popisek svého jména v tyrkysové barvě. Udělal jsme ti dva popisky na víc, ale ne v tyrkysové barvě (nemusíš je použít, jen kdyby si chtěla). Nám se grafika líbí a snad se bude líbit i tobě :) Užijte si zbytek dne pohádkově!

Design | Terynka

22. srpna 2016 v 11:22 | Clawdia a Honey
Čauky, opět tu máme objenanou grafiku a to design pro Terynku z blogu mikesacert.blog.cz. Design je s W.I.T.C.H. , konkrétně s hlavní postavou Haylin a v zadu jsou ostatní holky :) Design je trochu jednodušší, jelikož tam adminka nechtěla nic napsat tak jsme přidali alespoň horní menu a doufáme že ti to nevadí. Lay je sladěný do zelenkavé, takové fialové, šedé a stříbrné. Snad se ti design bude líbit a jestli ho chceš nastavit tak nám napiš na e-mail př. údaje a my ti ho s radostí nasavíme :)

Grafika | Kája K., MH Zuzka

21. srpna 2016 v 13:58 | Clawdia a Honey
Ahoj, konečně se včera večer nahrály obrázky na blog, tak tu máme konečně grafiku pro Káju K. a MH Zuzku :) Obě dvě chtěli oddělovače + Kája PNG srdíčko, které chtěla s Howleen a Clawdeen ale nikde nebyla fotka tak jsme ho udělali s Howleen a na oddělovač jsme také nenašli žádné PNG obou sester tak je na něm Clawdeen Basic. MH Zuzka chtěla dva oddělovače - jeden s Blondie Epic Winter a druhý s Cerise Wolf, ale my jsme si toho nevšimly a daly jsme ti tam Cerise Hood tak jestli chceš tak my ti uděláme nový :) Snad se vám grafika bude líbit ♥ 1. Září čekejte volné sigatury Autmn a Merry Christmas , které máme připravené asi už 2 měsíce ?! :D

Design | Miraculous

16. srpna 2016 v 12:25 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska jsme tu jen tak narychlo a máme tu opožděný slíbený design, který tu měl být včera, ale jelikož jsme byli celý den pryč tak je tu dnes. Design je pro blogeru Miraculious Ladybug, která svůj blog obnovila a hádejte s kým design je, ano také s Miraculious. Design je sladěný do modrých, černýc, červených a také stříbrných odstínů a my jsme s ním spokojené takže doufáme že i Miraculous :)

Grafika | Miraculous LadyBug & Butterfly

12. srpna 2016 v 9:45 | Clawdia a Honey
Čauky, teď jsme dodělali objednanou grafiku pro Miraculous LadyBug a také pro Butterfly. Miraculous si přála popisek s její přezdívkou a my jsme udělali tři v červeném odstínu. Butterfly si přála naopak něco jiného a to signaturu - pozastávko s Raven Queen v edici basic, takže jsme jí tak i udělali. Doufáme, že se vám grafika bude líbit a ghůlky budou spokojené :) A děkujeme za 50.000 návštěv! ♥

Design | Katka

10. srpna 2016 v 9:05 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska zde máme pro Katku objednaný design. Design je opět s Alicii Banit (děláme s ní už po druhé design) a tentokrát jsme si museli png udělat sami a teda, je to fuška a navíc nás to vůbec nebaví :D Ale png i design dopadl podle nás dobře a líbí se nám. Je to opět simple design (takový jste zde mohli vidět už několikrát). Barvy měli být růžová + modrá ale ta růžová se tam vůbec nehodila a tak jsme místo ní použily fialovou a šedou :) A ještě jsme použily taková křídla, kterými jsme se inspirovali u Andie. Jak se líbí design vám? Katko, pokuď budeš chtít design nastavit tak nám na email pošli své přihl. údaje (email je uveden v menu). //Pokuď by někdo říkal, že srdíčka v horním menu jsou "inspirované" od Farrah, tak nejsou :) My je dělali už dříve a to třeba zde, kdo by se chtěl podívat.//

Grafika | Crystal

9. srpna 2016 v 11:41 | Clawdia a Honey
Ahojky bublinky, máme tu opět grafiku a tentokrát pro Crystal. Pokuď si pamatujete (jasně, že pamatujete :D) tak proběhl společný projekt s Hannie a také s Farrah Godfairy a Crystal vyhrála fruhé místo (gratulujeme) a tak si od nás či od holek mohla něco objednat. Objednávka byla na ikonku + popisek. Popisky jsme udělaly dva, aby sis mohla vybrat :) Ikonku jsme vůbec nevěděli jak sladit (barevně) a tak jsme jí udělali tak jak je, doufáme, že se ti bude grafika líbit. Pak čekejte grafiku pro Katku a náš nový design s Viperine G. :)

Grafika | Hannnie 002

8. srpna 2016 v 10:10 | Clawdia a Honey
Čauky ghúlky, hádejte co zde máme dneska? Jo, zase grafiku - sice drobnou, ale to nevadí :D Máme zde objednané ikonky pro Hannie s PLL. Koukáte někdo na tento seríál? :P My ne :D Ikonek je celkem 5 a docela se nám i líbí, zkoušeli jsme něco nového a dopadlo to takhle :) Nevíte někdo kde se dá stáhnout či shlédnout ever after high v češtině či slovenštině? Máme na mysli bouřlivé jaro, dragon games, way to wonderland? :)

Grafika | Katka

4. srpna 2016 v 12:04 | Clawdia a Honey
Čaukyy, dneska jsme tu jen tak narychlo (jedeme na koupák), ale přinášíme tu pro Katku objednanou grafiku. Katka si přála fanclubovou ikonku a pak takovou fanclubovou signaturu dá se říci. Dělali jsme to včera, ale dalo nám to práci okolo hodiny :D Ikonky jsme udělali v takové šedo-kovové barvě. Vůbec jsme nevědily jak ikonky udělat aby byly alespoň trošku jiné než děláme a snad se nám to teda alespoň trochu povedlo, no to posuďte sami :D Doufáme, že budeš spokojená Katko :)

Buttons | Hannie

1. srpna 2016 v 14:50 | Clawdia a Honey
Čauky, dneska tu máme pár buttonků pro Hannie. Buttonky měli být s pretty little liars (kdo zná tak ví, že je to seriál, kdo ne tak si to teď přečetl :D). Buttonků je celkem sedm a dobré je to, že nedají moc práce a celkem nám trvali 5-8min. což je dobré :) Doufáme, že se ti budou líbit jako nám.
 
 

Reklama