Objednaná grafika

Grafika | Karolí Kůrková

23. května 2016 v 17:42 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska tu jsme s objednanou grafikou a to pro Karolí Kůrkovou. Karolí si přála tři oddělovače, jenže se jí komentář hodil do spamu a my si toho vůbec nevšimly protože tu pak byli další a další komenty a ten Karolí se dal až na konec. Takže se ti Karolí omlouváme, že jsme je udělali až teď, moc nás to mrzí :( Oddělovače jsou s Venus, Isi a Briar. Jsou trochu jiné než jste zvyklé, ale nám se líbí a doufáme, že se budou líbit i vám :)

Objednaná grafika | Bunny

16. května 2016 v 15:58 | Clawdia a Honey
Nazdárek ! Konečně tu máme objednané ikonky pro Bunny. Když tak dlouho čekala tak jsme jí udělali rovnou dvě navíc :) Bunny chtěla ikonky s postavou z Lolirock, konkrétně s Iris. Ikonky jsou sladěny do barev které postava má na sobě - žlutá, růžová a fialová :) Nám se ikonky líbí a co na ně říkáte vy ?


Objednaná grafika | Kitty Black Rose, Miraculous Ladybug

26. dubna 2016 v 14:02 | Clawdia a Honey
Ahojky, taky u vás je taková zima jako u nás ? U nás dokonce sněžilo ! Ale k tématu článku :) Máme tu objednávku , ikonky pro Miraculous Ladybug a pro Kitty Black Rose. Ikonek je dohromady šest. Čtyři pro Kitty a dvě pro Miraculous. Jsou sladěny do barev které mají postavy na sobě , nebo které se k nim hodí :) Jestli chcete, tak si můžete stále objednávat grafiku dokud ji neuzavřeme ! Snad se vám budou ikonky líbit , a využijete je na svůj blog.

Hlasujte pro nás prosím ZDE (<-fotosoutěž) a (->soutěž | upíří deníky) ZDE :)
♥ Děkujeme předem ♥

Grafika | LPS Katshka, Butterfly

18. dubna 2016 v 14:02 | Clawdia a Honey
Ahoj, dnes tu jsme jen tak na rychlo a máme tu objednanou grafiku a to přesněji pro LPS Katshku a Butterfly. Katshka chtěla avatar,buttonky a ikonky. Butterfly chtěla buttonek s Poppy TTW, ale žádnej pěknej obrázek jsme nemohli najít a tak je to alespoň ten, který uvidíš. Katshka chtěla vše s lps zvířátky a tak jsme to také udělali :)) Grafika nám trvala cca 35-40min a jsme s ní spokojeni, doufáme, že se bude líbit i vám 💕 A jinak, co by jste zde chtěli za články? Třeba naše fotky monsterek ? :)

Design | Miraculous Ladybug

14. dubna 2016 v 14:55 | Clawdia a Honey
Nazdárek :) Nedávno jsme dodělali design pro novou blogerku Miraculous Ladybug. Design je s postavou ze seriálu jménem Miraculous. Lay je sladěn do černé a červené barvy, některé doplňky jsme dali i modré, čmajzli jsme tu barvu z vlasů postavy :D Je celkem tmavý, ale k té panence se nehodily světlé barvy. Na googlu se objevil obrázek nějaké příšerky nebo co to je, tak jsme ji přidali na design , je to její mazlíček ? :) Jestli ne, tak se omlouváme. Ty jsi nechtěla horní menu, ale my jsme ti ho tam daly aby byl design aspoň trošku zaplněný a ne prázdný tak snad ti to nevadí :) Doufáme že se ti bude design líbit, a budeš ho chtít nastavit, jestli ano tak nám napiš na email, který je v menu.

Grafika | Kája Kůrková, Skelita

13. dubna 2016 v 14:20 | Clawdia a Honey
Ahoj, dnes jsme tu jen tak na skok a máme tu objednanou grafiku pro dvě ghúlky. Asi vás napadlo pro které, protože je to napsané v nadpisu, ale kdyby přece jen tak je to pro Káju Kůrkovou a Skelitu. Kája chtěla oddělovač a to s Elissabat z monster high a Skelita chtěla ikonku s Raven Queen z ever after high (sice jen jednu, ale my jsme ti udělaly dvě :D) . Oddělovač je sladěný ve fialových a šedých odstínech a ikonka je také v těchto barvách. Nám osobně se grafika celkem líbí a budeme rádi za váše komentáře a názory 💕

Grafika | Bloomy, Ettelwane

29. března 2016 v 14:31 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes jsme tu jen na rychlo a máme tu objednanou grafiku pro Bloomy a Ettelwane - obě dvě ghúlky si objednaly ikonky a to s winx a monster high. Ikonky jsou opět sladěné v barvách, které se k postavám hodí. Nám se ikonky líbí a doufáme, že se budou líbit i vám a použijete je :) Jinak jste si říkali v kontrole affs o článek kde bude něco o nás (tedy nějaký osobní článek) a tak zde bude opět uspořádán článek s otázkami. Někteří si ho určitě pamatují a můžete nám dát opět nějaké otázky, které zde zveřejníme (prosím nepiště, že se nás můžete zeptat na viberu, to ne).

Ikonky 2. | Karolí Kůrková

27. března 2016 v 15:53 | Clawdia a Honey
Ahoj, dnes bude článek o objednané grafice pro Karolí Kůrkovou, objednala si druhou část ikonek a to s monster high. Ikonky jsou stejné, jen s jinými postavami a barvami - nevěděli jsme jestli chceš úplně jiné a nebo stejné a jelikož jsme měli uložené tamty ikonky v psd tvaru tak jsme udělali stejné, doufáme, že to nevadí :) Pokuď by si chtěla ještě jiné, můžeš si objednat nové :) Z těchlech ikonek se nám nejvíce líbí ta meruňková s Vandalou D. a jsme zvědavé, která se bude nejvíce líbit vám! ♥ |Jako další grafiku čekejte ikonky pro Bloomy !|

Ikonky | Karolí Kůrková

24. března 2016 v 19:15 | Clawdia a Honey
Ahojky, víme, že jsme zde poslední dobou nebyli a nekomentovali a za to se omlouváme. Je skoro konec školního roku a učitelky dávají opět testy aby jsme co nejvíce dohnaly známky a navíc máme týdně obě dvě odpoledky do 15:15 a to přijdeme domů uděláme si úkoly něco se naučíme na test a je 5 nebo 6 hodin. Potom už moc nemáme náladu na blog něco psát a jsme rádi když si odpočineme + Clawdia stále pracuje na absolventské práci a dodělává prezentace, které teď mají ve škole. A Honey se snaží si vylepšit ještě trochu známky. Ale konec keců o škole, to zná určitě každý. Dnes ikdyž trochu pozdě zde máme objednané ikonky pro Karolí Kůrkovou a omlouváme se, že musela chvilku počkat, ale hlavní je, že jsou hotové! Ikonek bylo celkem 5 a to s monster high a ever after high. A které to jsou to se dozvíte v celém článku. Nám se ikonky líbí a jsou zase o trochu jiné než děláme ♥ A pokuď by si někdo chtěl ještě něco objednat, tak zatím může, objednávku jsme otevřely ♥ Jako další článek čekejte volné nápisy a to "veselé velikonoce" a podobné věci :) Doufáme, že se vám ikonky budou líbit.

Design | Robelle

19. března 2016 v 13:57 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes tu máme pro Robelle objednaný design, idkyž trochu opožděně, ale nevadí :) Design je s Duchess Swan a Faybelle Thorne. Je sladěný do fialových,šedých a tyrkysovo zelených odstínů. Najdete na něm i brushe a nějaký uvítací text. Design je trošičku zase jiný než děláme, ale povedený (alespoň podle nás :D). Máme udělané dve verze, které se liší jen textem blogu - je jinde rozmístěný a ty si můžeš vybrat, který z těch dvou chceš nastavit :) A jinak je opět otevřená objednávka, kdyby někdo měl zájem a pak taky čekejte objednané ikonky pro Karolí Kůrkovou ♥ A to je asi dneska vše.
 
 

Reklama