Objednaná grafika

Grafika | Hannie, Lucis

2. března 2016 v 13:46 | Clawdia a Honey
Čauky žáby! Dnes vám přinášíme opět objednanou grafiku a to pro Hannie (tvary do článků) a pro Lucis (avatar). Tvary pro Hannie jsou s Dove Cameron - můžete jí znát z descendants neboli následníci. U všech je napsané little duckling jak Hannie chtěla a barvy jsme zvolily tak, aby ladily vždy k fotce.Jenže dvě fotky nejsou v moc dobré kvalitě, co si nám poslala. Lucis chtěla avatar s koněm a to nejlépe s nějakou fotkou co má na blogu a tak jsme taky udělaly. Doufáme, že s grafikou budete spokojeni.

Objednaná grafika | ♡Ludmila♡,Karolí Kůrková

28. února 2016 v 12:03 | Clawdia a Honey
Ahoj žáby, dnesa tu máme zase objednanou grafiku pro ♡Ludmilu♡ a Karolí Kůrkovou. ♡Ludmila♡ má oddělovač s Mercedes - tedy Ludmilou z Violetty :) Karolí má tři ikonky s Monster High a to s Jane B., Draculaurou a Viperine G,. Ikonky jsou trochu odlišné než ty předchozí. Oddělovač se nám líbí, snad je to dobře zvolená červená barva podle tvojí představy ♡Ludmi♡ :) Aby oddělovač nebyl jedno barevný, tak jsme dodaly ještě žlutou barvu na nápis Read More. U Karolí se nám líbí hodně ikonka s Jane, snad se budou líbit i tobě.

♡Ludmila♡

Objednaná grafika | Bunny, Butterfly

27. února 2016 v 16:03 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska tu máme objednanou grafiku pro bloggerku Bunny a Butterfly :) Objednávka je v podobě ikonek, Bunny chtěla s Lynou z LoliRock a Butterfly s Raven z Ever After High. Ikonky jsou sladěny do barev, jaké mají postavy na sobě. Snad se vám budou ikonky líbit a použijete je :)
Bunny
-

Objednaná grafika | Karolí Kůrková

23. února 2016 v 16:16 | Clawdia a Honey
Ahoj :) Promiňte že je tu článek tak pozdě... Dneska tu máme objednanou grafiku pro Karolí Kůrkovou, a to jeden buttonek a jeden oddělovač. Buttonek je s Blondie Lockes a oddělovač s Ashlynn Ellou :) Na oddělovači není nic napsáno, protože si adminka přála obyčejně čistý. Za Ashlynn jsme dali růžové a modré srdíčka, aby to bylo více barevnější. Snad se vám grafika bude líbit, a ty ji použiješ Karolí ! :)

Objednaná grafika | Hannie

21. února 2016 v 12:56 | Clawdia a Honey
Ahoj :) Dneska tu máme objednanou grafiku pro Hannie, a jsou to buttonky. Objednala si tři, a to s Rainbow, Isi a Ashlynn :) Buttonky zaborou málo času, takže jeden je hotový tak za 2-3 minuty. Snad se vám buttonky budou líbit a hlavně tobě Hannie !

Desing | Karolí Kůrková

13. února 2016 v 12:58 | Clawdia
Ahojky, dnes zde máme článek s objednanou grafikou pro Karolí Kúrkovou. Objednala si design s Elle Edee v tmavě modrých odstínech a v těch jsme ho teké podle jejího přání vytvořily a k Elle se vážně hodí! Dále jsme přidaly nějaké welcome message - které si ale vždy piště samy! :) My ho vymýšlíme jen sobě. Jako další vec co na designu hned uvidíte je nějaké brushe a to je nejspíše vše, co by jste měly vědět. Tak se na něj jdeme podívat ne? Doufáme, že se vám design bude líbit! ♥

Design | Kika

29. ledna 2016 v 14:38 | Clawdia a Honey
Ahoj, dnes trochu opožděně zde máme objednaný design pro Kiku :) Design měl být s Arianou Grande (máme ji rádi, takže se nám s ní design dělal dobře). PNG Ari na designu jsme dělali sami, protože jsme žádné pěkné nenašli a tahle fotka se nám líbila :) Design je sladěný do staro růžov a šedočerné barvy. Kika na design nic nechtěla, tak jsme tam něco doplnili a napsali něco o Arianě, aby byl více zaplněný, a myslíme si že se nám to povedlo. Pak také chtěla adminka ikonku s jednorožcem, ale ta ještě není hotová :( Ale budeme se snažit ji co nejdříve dodělat ! Jestli ho budeš chtít nastavit, tak nám na e-mail pošli přihlašovací údaje a my ti ho nastavíme. Snad se vám design bude líbit, a hlavně tobě Kiko :)

Design | Karolí Kůrková

26. ledna 2016 v 15:55 | Clawdia a Honey
Ahojky :) Dneska tu máme (zase) grafiku pro Karolí Kůrkovou, je to design, který je s Blondie Lockes Thromecoming. Design je sladěný do modrý a žlutý barvy. Udělali jsme dve verze, ta první je s Blondie a medvídkem, a ta druhá verze je s Blondie bez medvídka, takže si můžeš vybrat který se ti líbí víc :) Dess je jednoduchý, ale snad se ti bude líbit Karolí. Design záhlaví jsme ještě nenastavovali, tak snad ho umíš nastavit sama :D Tak pojďme se podívat jak vypadá !

Ikonky | Tecna a Stella

24. ledna 2016 v 11:16 | Clawdia a Honey
Čauky žáby! Zítra opět do školy, že jo ? >_< Dnes tu máme opět objednanou grafiku a to pro Tecnu a Stellu! Objednávka je v podobě dvou ikonek, s postavami winx a to přesněji s Tecnou a Stellou :) Ikonky jsou sladěné do batev, které mají víly na sobě, jinak jsou celkem jednoduché ale vypadají dobře, no posuďte sami! Tohle je už skoro předposlední objednávka (ještě máme dvě -.- :D) a pak už najedeme na fotkový týden jak jsme slíbily! ♥ Po tomhle článku vás čeká takové rozhodnutí ohledně nás, ale nebudeme zatím prozrazovat jaké, to je překvapení (jestli se tomu tak dá říct :D) !

Deisgn | Skelita

22. ledna 2016 v 14:18 | Clawdia a Honey
Ahoj, jak jsme říkali, že bude grafikový týden tak tu máme objednaný design pro Skelitu. Design je s Frankie Stein z edice Monstrózní splynutí. Je sladěný do modrých odstínů a je jednoduchý, jako ten s Violettou :) Skelita na něj nic nechtěla, takže je takový prázdný, ale i přes to vypadá moc pěkně. Teď máme grafiky hodně, a jako další článek s grafikou sem dáme ikonky pro Tëcnu :) Snad se vám design bude líbit !

 
 

Reklama