Objednaná grafika

Design | Karolí Kůrková

26. ledna 2016 v 15:55 | Clawdia a Honey
Ahojky :) Dneska tu máme (zase) grafiku pro Karolí Kůrkovou, je to design, který je s Blondie Lockes Thromecoming. Design je sladěný do modrý a žlutý barvy. Udělali jsme dve verze, ta první je s Blondie a medvídkem, a ta druhá verze je s Blondie bez medvídka, takže si můžeš vybrat který se ti líbí víc :) Dess je jednoduchý, ale snad se ti bude líbit Karolí. Design záhlaví jsme ještě nenastavovali, tak snad ho umíš nastavit sama :D Tak pojďme se podívat jak vypadá !

Ikonky | Tecna a Stella

24. ledna 2016 v 11:16 | Clawdia a Honey
Čauky žáby! Zítra opět do školy, že jo ? >_< Dnes tu máme opět objednanou grafiku a to pro Tecnu a Stellu! Objednávka je v podobě dvou ikonek, s postavami winx a to přesněji s Tecnou a Stellou :) Ikonky jsou sladěné do batev, které mají víly na sobě, jinak jsou celkem jednoduché ale vypadají dobře, no posuďte sami! Tohle je už skoro předposlední objednávka (ještě máme dvě -.- :D) a pak už najedeme na fotkový týden jak jsme slíbily! ♥ Po tomhle článku vás čeká takové rozhodnutí ohledně nás, ale nebudeme zatím prozrazovat jaké, to je překvapení (jestli se tomu tak dá říct :D) !

Deisgn | Skelita

22. ledna 2016 v 14:18 | Clawdia a Honey
Ahoj, jak jsme říkali, že bude grafikový týden tak tu máme objednaný design pro Skelitu. Design je s Frankie Stein z edice Monstrózní splynutí. Je sladěný do modrých odstínů a je jednoduchý, jako ten s Violettou :) Skelita na něj nic nechtěla, takže je takový prázdný, ale i přes to vypadá moc pěkně. Teď máme grafiky hodně, a jako další článek s grafikou sem dáme ikonky pro Tëcnu :) Snad se vám design bude líbit !

Design | Violetta

21. ledna 2016 v 13:55 | Clawdia a Honey
Ahojky :) Dneska tu máme objednaný design pro novou blogerku Violettu. Design je s Violettou - jak nečekané :D Je sladěný do šedých a červených barev, takže se hodí k PNG s Vio. Dess je celkem jednoduchý, protože tam Violetta nic nechtěla napsat, a ani si neřekla jaké chce PNG, fotky či obrázky na design, tak napsala ať vybereme my. Nám osobně se design líbí. Když se ti design bude líbit tak nám na e-mail pošli tovoje přihlašovací údaje a my ti design nastavíme :) Chceme vám oznámit že tenhle týden a možná i příští týden bude grafikový a fotkový, takže se máte na co těšit :)

Design | Farrah GodFairy

18. ledna 2016 v 11:16 | Clawdia a Honey
Ahojky :) Dnes tu máme (sice opožděně ale nevadí) objednaný design a to pro Farrah GodFairy.Já Clawdia jsem nemocná a jsem doma a jelikož nemám co na práci, dám sem tento článek :) Design je s krásnou monsterkou a to Isi Dawndancer - měly jsme s ní mít také design ale nakonec z toho sešlo.Je sladěný do zelenomodrých,béžových a trochu hnědých odstínů.Nádherné fotagrafie jsme si vypůjčily od fotografky a grafičky Terý furt Nile a na design daly samozřejmě zdroj,ale na náhledu není protože jsme na něj zapoměly >_< ale na designu ho vidět už můžete.Design je trochu jiný než děláme ale takový už jste zde mohli vidět a to i nastavený na našem blogu zde ♥ Jinak design už je u Farrah dávno nastavený takže už jste jej mohli vidět, doufáme, že se vám líbí a hlavně tobě Farrah :) JINAK PO DNEŠKU TENTO DESIGN PADÁ DO VOLNÝCH - KDYŽ BUDE NĚKDO CHTÍT UPRAVÍME HO PODLĚ NĚJ (CO SE TÝČE TEXTŮ I BAREVNOSTI) - FARRAH HO NECHCE.

Objednaná grafika | Kája K.

13. ledna 2016 v 13:21 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska tu máme objednanou grafiku pro Káju Kůrkovou, a jsou to dvě ikonky. Ikonky jsou s Ever After High - Blondie L. a Monster High - Catty N. :) Jsou sladěny do barev které si si řekla, tudíž růžová a modrá. Také jsme se chtěli omluvit za naší neaktivitu... Ale ta škola. Píšeme samé pololetky a různé testy, takže na blog nemáme moc času a za to se strašně moc omlouváme. Omlvte nás prosím z obíhání a kontrol Affs ! :-|

Objedá grafika | Karolí K.

6. ledna 2016 v 16:37 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes jak jsme říkaly tu máme pro Karolí objednanou grafiku a to v podobě oddělovačů do článků.Oddělovače jsou celkem 3 a to s monsterkami ale i jednou everkou a to Cupid.Snažily jsme se je dát do barev jaké sis přála a myslíme, že se nám to povedlo :) Udělaly jsme je trošičku jiné než děláme a doufáme, že se vám takhle líbí víc, jsou takové zdobenější.Jinak se omlouváme, že moc nekomentujeme a na blog možná chodíme pozdě ale ve škole je toho teď hodně - pololetky a hlavně teď učitelky dohání známky aby jich bylo co nejvíce takže se furt jen učíme a hlavně Clawdia musí mít dobrý průměr na přijímačky na střední školu a Honey ještě dohání co to jde :) Ale hlavně, že sem nějaký ten článek vůbec dáme a nevykašleme se na blog, nebo ne ? Doufáme, že se vám budou oddělovače líbit, hlavně tobe Karolí :)
-

Objednávka grafiky | Skelita, Ella queen

4. ledna 2016 v 14:05 | Clawdia a Honey
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ.Ahojky, opět dnes škola že ? -_- Dnes tu pro dvě dívky máme objednanou grafiku a to v podobě ikonek.Pro Skelitu máme jednu v oranžovém odstínu se Skelitou (nečekaně :D) a pro Ellu máme celkem dvě a to s Gigi (MH) a Darling (EAH).Ikonky si jsou v celku podobné ale pěkné! :) Doufáme, že se vám budou líbit ♥ Jinak ještě čekejte poslední objednanou grafiku a to pro Karolí Kůrkovou a to oddělovače - teď si dáme nejspíše od grafiky nachvilku pauzu a zavalíme vás fotkami našich monsterek! :)

Objednaná grafika | Bunny

2. ledna 2016 v 13:15 | Clawdia a Honey
Čauky, máme tu objednanou grafiku pro Bunny, a jsou to ikonky :) Ikonku si chtěla jen jednu s Cupid Thronecoming v černé barvě. My jsme ti udělaly tři - béžovou, růžovou a černou. Nám se ikonky líbí, až na tu černou, tak snad se Ti ikonky taky budou líbit :)

Design | Nessie O´hair

30. prosince 2015 v 12:06 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska tu máme objednaný lay design pro Nessie O´hair. Na designu je Mal - následníci, Melody - EAH, a Clover - Star Darlings. Je sladěný do fialových odstínů a šedo stříbrné barvy :) Nevěděli sme kam máme dát Melody tak jsme ji dali do stránky, kde jsou napsány novinky na blogu. Snad se ti design bude líbit Nessie, když ano tak nám pošly na e-mail přihlašovací údaje od blogu a my ti ho nastavíme :) A když se ti nebude líbit tak ho dáme do nevyzvednutých dessů a bude volný.
 
 

Reklama