soutěže,bleskovky

Druhé kolo fotosoutěže !

4. prosince 2016 v 15:41 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes tu máme již druhé kolo Podzimní fotosoutěže :) Mělo tu být 30.11. ale omlouváme se, vůbec nic nestíháme, protože pořád píšeme samé testy a hlavně jsme včera jeli do nemocnice odvézt naší čivavu Šmudlu (má už 4. týdny tři štěňákta), protože nemá vápník a má kapačky.. Tak už pojďme na druhé kolo fotosoutěže do kterého postopila Kája K. se šesti hlasy a BeccyMonster se čtyřmi hlasy :) Oběma vám moc gratulujeme že jste v druhém kole. Je nám líto že si nepostoupila i ty Zuzko, ale měla jsi jen dva hlasy. Všechny tři fotky jsou krásné! A teď pojďme hlasovat za vašeho favorita v druhém kole. A ještě se omlouváme, že tu ještě není design pro Newyorklove a pro Kitty Black Rose, jenže nám sem zase nejdou nahrát obrázky :(

Podzimní fotosutěž

25. listopadu 2016 v 14:02 | Clawdia a Honey
Ahojky, konečně se zase hlásíme a přinášíme novou zprávu! Již zítra bude náš počítač plně fuknčí a můžeme se zase našemu blogu a vám plně věnovat! Dnes jsme však ještě v knihovně, ale snad už naposledy :D Dneska vám narychlo přinášíme tři krásné fotografie do podzimní fotosoutěžě a soutěžnicemi jsou Mh Zuzka, Kája K, Beccymonster ! Děkujeme za vaší úast ghůlky! Jako vždy je hlasování povoleno v komentářích a první kolo bude trvat do příští středy ted do 30.11! Přejeme hodně štěstí!

Podzimní bleskovka ♡

19. října 2016 v 16:19 | Clawdia a Honey
-

Ahoj, máme tu alespoň nějakou bleskovku, když už je ten podzim :) Jak vidíme už moc nepřidáváme články, ale je to tím že je asi škola, každý den máme nějaký test a vůbec nemáme čas chvilku pro sebe... Chceme se omluvit Angel za to, že jsme ji omylem vyřadili z AFFS ale kontrovali jsme to rychle, takže se nemusíš bát že tě vymažeme :) Dále máme připravený nový design, který nastavíme asi přes víkend, protože tenhle už se nám moc nelíbí :D Snad se zapojíte do bleskovky, jinak, už máme připravený Halloweenský plán jako předminulé roky na blogu ♡

Bleskovka!

24. srpna 2016 v 13:21 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska jsme měli trochu problém vybrat nějaký článek, který vám sem hodíme. Máme ještě udělanou nějakou objednanou grafiku, ale tu jsme sem už dávat nechtěli, jelikož by to bylo 4x za sebou a to by vás už si moc nebavilo. Dále máme také spoustu fotek mosnterek, ale ty tady byli taky nedávno, takže je to truchu blbý :D Nenapadá vás, co by jste zde chtěli? Jinak dneska tu moc nebudeme, jedeme do prahy na gelové nehty a pak ještě do bazénu a ke sestřenicím.. chceme si užít ještě poslední prázdninové dny než začne škola :) Takže po dlopuhém uvažování zde máme alespoň bleskovku (jinak ještě nemáme udělané cény za tu minulou >_< nebojte, budou! někdy..).

Vyhodnocení fotosoutěže !

13. srpna 2016 v 12:33 | Clawdia a Honey
Ahojky žabky, dnes je ten očekávaný den, kdy je zde vyhodnocení soutěže za letní fotosoutěž. Účastníků bylo osm a soutěžní kola byla tři. V prvním kole vypadla Crystal, Bloomy, Stella a Tec , Sunsetshy a Skelita, děkujeme za účast holky. V dalším kole se skvělou fotkou vypadla ghúlka Karolí Kůrková - gratulujeme, že ses dostala do druhého kola. První místo této soutěže za nejlepší letní fotografii získala blogerka MH zuzka s fotkou Kaly. Gratulujeme MH Zuzko, fotka byla vážně parádní :) Pokuď chceš, můžeš si něco objednat v objednávce grafiky, klidně něco drobného :) A vy ghúlky samozřejmě taky, pokuď budete chtít!

3. kolo fotosoutěže

5. srpna 2016 v 13:24 | Clawdia a Honey
Ahoj, tak tady máme třetí a poslední kolo fotosoutěže. V druhém kole vypadla Karolí Kůrková s fotkou Posei - gratulujeme že ses dostala až sem :) Do tohodle kola postupuje MH Zuzka s Kalou a BeccyMonster s Lagoonou. Tohle je poslední kolo , takže budete hlasovat jen pro tyto dvě fotky (pochopitelně :D). Držíme vám palce! ♥
(cena od Takuny)

Druhé kolo fotosoutěže

28. července 2016 v 12:28 | Clawdia a Honey
Ahoj zlatíčka, dneska tu máme druhé kolo fotosoutěže a postoupili jen tři lidi (dáme vám dolu výsledky). Myslíme si že čtyři dny stačí na hlasování v komentáří. My jsme daly hlas Karolí Kůrkové - její fotka se nám moc líbila :) Tohle bude asi poslední kolo fotosoutěže, když jste hlasovali jen na jeden den - byl ještě čas. Tak pojďme na výsledky !

Fotosoutěž - první kolo

24. července 2016 v 12:52 | Clawdia a Honey
Ahoj, máme tu první kolo fotosoutěže na téma léto :) Celkem se zapsalo osm lidí a z toho poslalo fotku sedm Všechny fotky jsou moc pěkné a každému (kdo se zapojil) přejeme vítězství :) Aby to bylo spravedlivé, tak hlasovat budete v komentářích!

Bleskovka - léto

11. července 2016 v 12:00 | Clawdia a Honey
Čauky žabky, dneska tu jsme tak narychlo, protože jedeme vyzvednout naší novou panenku a rovnou z pošty pojedeme k vodě do bazénu. Máme tu pro vás teda bleskovku na téma léto :) Příští článek čekejte fotky, novou panenku, nebo objednanou grafiku pro vanesdance. Snad se vám bleskovka bude líbit a zapojíte se! Užívejte si zbytek dne pohádkově :)

Competition - bleskovka

1. června 2016 v 13:54 | Clawdia a Honey
Hello! :) Přejeme všem krásný den dětí a užijte si ho, my tu pro vás máme Bleskovku, která je na téma MH i EAH. Snad se vám bude soutěž líbit a zapojíte se. Jinak dostali jste něco od rodičů ? :) Nezapomeňte si napsat co na cenu.
 
 

Reklama