Volná grafika

Signatures | pozastávko

3. července 2016 v 11:04 | Clawdia a Honey
Ahoj, konečně tu máme pozastavení! Ne jako pozastávení ale volné Signatures s nápisem pozastávení :) Už tu jednou na blogu byly , také v září (myslíme). Děláme je, protože každé prázdniny by je mohl někdo využít když jede někam na prázdniny - na dovolenou a tak. Tímto Vám chceme popřát krásné prožití na dovolených, my asi někam tyto prázdniny nepojedeme, asi jen na chatu :/ Snad volnou grafiku použijete - bude to na dvě várky!! Jedna várka s MH a druhá s EAH a dneska začneme s Ever After High :) P.S. Můžete si je i objednat, s kterou postavou Signaturesy chcete.

Volné oddělovače - 2.

23. června 2016 v 14:08 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska tu pro vás máme druhou várku již zmiňovaných volných oddělovačů. Jsou úplně stejné jako ty minule, ale s větším png. My obě máme rádi každá jiné oddělovače. Honey vetší a Clawdia menší a tak nás napadlo udělat i pro vás na výběr z menších a větších oddělovačů. Jak již víte, tak jsou oddělovače s monster high ale objevilo se tam i pár everek .. :) Užijte si a vybírejte, který použijete. // Nějaké nápady na články?//

Design | Batsy Claro

3. června 2016 v 17:26 | Clawdia a Honey
Ahojky, víme, že tu již dlouho nepřibyl nějaký design a tak tu dnes jeden máme. Popravdě jsme vůbec nevěděli co na blog dát a když jsme chtěli fotky tak se nenahráli opět na blog... Celkem často nám to blbne -_- Ale tak vraťme se k designu, design je s Batsy Claro a sladěný do zelených, černých a stříbrných odstínů. Design je celkem jednoduchý, ale je pěkný a nám se líbí :D Jak se vám líbí? Pokúď o něj bude mít někdo zájem, napište nám do komentářů, že si jej berete.

Volné oddělovače

31. května 2016 v 14:31 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes jsme tu s opět novým článkem a hádejte s čím, ten kdo si přečetl nadpis to jistě ví, ale kdo ne tak jsme tu s volnými oddělovačemi, které tu naposledy byli v březnu a najdete je zde. Tyhle jste mohli vidět už v některých našich článkách, takže jsme je použily i my a vy můžete samozřejmě taky. Oddělovače jsou ve dvou verzích, první je tahle a druhou uvidíte příště. Oddělovačů je celkem osm a budeme jen rádi, když je použijete.
-

Design | Stella

5. května 2016 v 16:05 | Clawdia a Honey
(Prosím, jo už zase, hlasujte pro nás zde (TVD), dostali jsme se do 2.kola soutěže a byli bychom rádi, kdyby jsme se dostali do 3.kola 💕)

Ahojky, jelikož mají být v květnu (nebo alespoň doufáme) sluneční dny, máme tu pro některé fanoušky winx volný design a to se Stelou, vílou solární záře. Design je sladěný do krásného odstínu žluté a růžové, která se k ní skvěle hodní. Design je opět do projektu 9.design a víte, který je již tento? Sedmý! Takže je před vámi již pár designů (je jich 9 ale dodělali jsme nějaké s winx, protože jste si o ně často psali). Doufáme, že se vám design bude líbit, a prosím nepište, že je moc jednoduchý, to byl účel! ;) Kdo chce může ještě vyplnit bleskovku :)

Volný design | Maddie Hatter

16. dubna 2016 v 12:36 | Clawdia a Honey
Ahojky, jelikož si ghúlky co mají blogspot řikaly o nějaký design (tedy záhlaví) tak jsme jeden udělali a to s Maddie Hatter z ever after high. Je to první volné záhlaví a doufáme, že dopadlo dobře :D Design je sladěný do vínové a stříbrné barvy - což se k Maddie celkem hodí, dále na designu najdete nějaké brushe a text. Nám se celkem design líbí a doufáme, že ho někdo použije. Jinak je celkem těžké dělat volné záhlaví, nikdy nevíte co na něj máte dát a tak :D Pokuď by jste chtěli i příště nějaké volné záhlaví, tak nám napište do komentářů :) Nějak víc se k němu rozepisovat asi nemusíme, takže se na něj pojďmě podívat.

Design | Tecna

25. března 2016 v 13:20 | Clawdia a Honey
Ahojky, jelikož vůbec nevíme co máme dát na blog a objednanou grafiku zrovna teď nechceme - dva dny za sebou je trochu divné a fotky by jste zrovna dneska asi také neuvítaly takže zde máme alespoň volný design s Tecnou z WINX - protože někteří psali že ty s monster high nevyužijí tak jsme jich pár udělali i z winx (někdo psal že by je chtěl, jenže si nemůžeme vzpomenout kdo). A když začíná jaro tak je samozřejmě růžový a ladí k Tecně. Tento design je opět do projektu "Devátý design" protože tu dlouho zase žádný nepřibyl. Design je jednoduchý což už asi víte, protože je opět na stejný styl těchto designů (v projektu jiné než tyhle momentálně nenajdete). Pokuď by měl o design někdo zájem může nám napsat buď sem nebo na email. Budeme rádi za každý komentář a názor ♥ Vaše aktivita taky docela klesla, jakto? :( A jinak, co by jste zde chtěli za další článek?

Volné oddělovače

9. března 2016 v 13:31 | Clawdia a Honey
Čauky, delší dobu tu nebyla žádná volná grafika až na design do projektu :) Dneska jsme pro vás udělali volné oddělovače s Monster High panenkami.Oddělovače jsou dělány k deníčkům.Jsou sladěny do barev které mají panenky na sobě aby to k sobě všechno hezky ladilo. Oddělovače jsou tří barevné aby nebyli mdlé :) Snad se vám budou líbit a někdo je využije.Při použití prosím uveďte zdroj, i když na nich je uveden.

Design | Amanita Nightshade

22. února 2016 v 13:52 | Clawdia a Honey
Ahojky, již dělší dobu zde nebyl přidán žádný design do našeho projektu devátý design a dnes zde jeden přibyde. Design je s úžasnou monsterkou Amanitou Nightshade! ♥ Design je opět do stejného stylu a tento je v barvách tak, aby ladil k Amy a to v světlounce zelené a ve fialové + takové zvláštní fialovo modré :) Jako brushe jsou to opět růže, které se hodí vážně všude! Dále by jsme vám chtěly zdělit, že objednaná grafika je už skoro všechna hotová a zítra jí dáme na blog - jen máme zase problém s nahráváním a už je to vážně otravné -,- Dokonce jsme jim už i psaly, ale řekly, že s tím nic nezmůžou -,- No nic, doufáme, že se těšíte a design se vám bude líbit! :)
[by: Sunsetshy, výhra za bleskovku]

Volný design | Isi D.

1. ledna 2016 v 12:26 | Clawdia a Honey
Ahojky, tak jak jste si užili včerejší večer ? :) My dobře. Dneska pro vás máme volný design (zase) s novou postavou Isi Dawndancer. Je sladěný do světle hnědé, červené, tmavě modré a černé :) Úžasné fotky co jsou na designu jsme si vypůjčily se souhlasem od laskavé Terý furt Nile Ještě jednou by jsme ti tímto chtěli poděkovat za to, že jsi nám fotky dovolila na použití tohoto designu - zdroj je samozřejmě i na designu (jenže na náhledu je blog omylem napsán špatně, na designu ale už ne - je opravený) :) Byli bychom rádi, kdyby ho někdo využil ! :) Snad se vám líbí.
 
 

Reklama