Volná grafika

Volný design - Vánoční

27. prosince 2015 v 13:40 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska tu máme volný Vánoční design :) Víme že už je po Vánocích, ale zapoměli sme na něj tak ho tu máte dnes Rozpačitý Design je sladěný do červené, stříbrné a zlaté (žluté) barvy.Design je jednoduchý, tudíž nění přeplácaný - to byl záměr. Na designu je Vánoční png na kterém jsou Everky. Snad se vám design bude líbit a nastavíte si ho na svůj vlastní blog :) Jinak se nám někdo nejspíše naboural na blog, už včera zmizela opět půlka menu + se dnes nešlo přihlásit na blog - heslo jsme neměnily - takže pokuď uvidíte od nás nějaký divný komentář nebo něco podobného není to od nás ! :(

Volný design - Do projektu!

10. listopadu 2015 v 13:35 | Clawdia a Honey
Ahojky :) Dnes vám přinášíme další design a ano opět do projektu "devátý design" - designy jsou schválně jednoduché aby nebyly přeplácané.Tento design je již čtvrtý a je s novou postavou , která se objevila v posledním filmu a to v Boo york Boo york a je to Elle Eedee ! :) Design je sladěný do barev , které má na sobě , což je zajímavá fialovo-modrá a pak světle levandulová (jestli se tak dá nazvat , spíše levandulovomodrá :D) Design je zase na stejný "Styl" do projektu a jako další design do tohoto projektu bude s Winx a to Laylou - protože jste řikaly že někteří designy s MH nevyužijete tak je jich pár s Winx :) A až doděláme tenhle projekt , můžeme udělat i projekt s everkami - tedy volné designy jen s nimi , pokuď by jste tedy chtěli :) Doufáme , že se vám design líbí a , že ho někdo využije! Jinak se můžete podívat do rubriky "volná grafika" a tam najdete předchozí designy v tomto projektu ♥ (JINAK PAK JEŠTĚ ČEKEJTE VOLNÝ VÁNOČNÍ DESIGN)

Volný desigh - Luna Mothews

24. října 2015 v 15:09 | Clawdia a Honey
Ahojky zlatíčka, dneska pro vás máme další, již třetí design do našeho projektu který se jmenuje devátý design :) Už víte že designy jsou dělané když ještě nebyla škola, ale nestihly jsme je sem dát tak je budeme přidávat postupně a pomalu. Tento design je s Lunou Mohews a je sladěný do šedé, žluté, červené, bílé a černé barvy :) Design se nám osobně líbí, a byli by jsme rády kdyby jste ho využily. Co se týče naší aktivity, tak vidíte že moc atkivní nejsme. A důvod asi všichni znáte... škola. Sobotu neděle se musíme učit protože píšeme v ponělí a úterý písemku :( A po pondělí a úterý jsou konečně podzimní prázdniny ! ♥ Také by jsme se chtěly omluvit Hannince za objednanou grafiku kterou si u nás objednala. Oddělovač a buttonky už máme, ale co nám chybí jsou ikonky. Doufáme že ti to čekání moc nevadí :/ Pozítří nebo zítra možná vydáme článek s tvou objednávkou :) A až doděláme tvou Hanninko, tak se pustíme do tvoji Lotto :)

Pozastávko

20. září 2015 v 14:31 | Clawdia a Honey
Ahojky :) Už jsme vám tu jednou dávali první část editoriálů s textem pozastávko a teď vám se dáváme druhou část , kterou jsme sem ještě nestihli dát.Doufáme že tuhle část také využijete a bude se vám líbit.Na editoriálech jsou Monster High ale i Ever After High v různých edicích :) ...Teď trochu něco jiného , už připravujeme design na náš blog a bude tu menší rekonstrukce menu , které jsme ještě nedodělali - uděláme ho až bude design hotový a nastavený :) To je zatím vše! Mějte se voltážově! :)

Devátý design - Draculaura

16. září 2015 v 19:33 | Clawdia a Honey

Ahojky :) Aby to tu jen tak nestálo tak sem přidáváme volný design (k projektu devátý design).Design je s Draculaurou tedy v edici basic.Je jednoduchý jako ten předchozí a je sladěný do jemných růžových odstínů.Designy jsou dělané ještě když šel pc a nesmazali se všechny věci takže se neptejte jakto že je udělaný :) Jinak jste psaly že někdo třeba designy s Monster High nevyužije a tak je pár designů i s Winx - ty jsou těď na blogách také :) Pokuď by měl někdo o design zájem napište nám na email , který je uvedený v menu. Jako další informaci by jsme vám chtěli zdělit, že si opět stáhneme photoshop a bude zde nový design tak snad se máte na co těšit + se musí předělat to menu protože se půlka vymazala - nevíme proč :(
- Náhled je zatím takovýhle protože ho nemáme jak upravit , potom uděláme lepší :( hotovo design už má nový náhled!

Volná grafika | Oddělovače

24. srpna 2015 v 12:35 | Clawdia a Honey
Ahoj, dneska tu máme volnou grafiku a to oddělovače s EG :) Tohle je již druhá várka, první jsme dávali 21.května. Snad se vám budou líbit i tyhle jako tamty a použijete je, když je budete používat tak prosím uveďte zdroj ! :) Některé sou dělané i ve Slovenské verzi !
-

Volné designy

10. srpna 2015 v 10:40 | Clawdia a Honey
Ahoj :) Rozhodly jsme se že uděláme takový projekt a to "devátý design" , o tomto projektu už víte.Spočívá to v tom , že uděláme 9 volných designů , které budou stejné jen s jinou postavou a barvami + nějaké drobnosti.Bude to tu proto , že už vlastně dlouho nebyly žádné volné designy (kromě těch které si nikdo nevyzvedl - zde) s novými postavami ze světa Monster High , takže se máte na co těšit a prozradíme jen že tam budou ty nejnovější panenky + pak hlavní postavy :) První design který zde bude , je s myškou , která se jmenuje Mouscedes King ! tak se na něj podíváme ! Design je sladěný do barev , které má vlastně na sobě a hodí se k ní.Pokuď by tento design někdo chtěl tak si o něj může napsat a my mu ho nastavíme ! :) Jak se vám tento design líbí ? Chcete tento projekt ? (POPISKY A PODOBNÉ VĚCI K NĚMU NEJSOU!) !!! Jinak se omlouváme Maddie a dalším které si objednaly grafiku a zatím ji nedostaly , ale jak je teď velké teplo tak se nám přehřívá počítač a tím pádem se i seká :( !!!

Objednané designy - které si nikdo nevyzvedl

25. července 2015 v 13:06 | Clawdia a Honey
Ahoj :) Dnes jsme se rozhodly udělat tento článek - objednané designy , které si
nikdo nevyzvedl a tak padají do volných designů.Samozřejmě je smazána adresa
blogu a místo ní je tam vždy welcome to my blog a podobně (ale náhledy opravené
nejsou , jinak design ano nebojte).Pokuď by měl někdo o designy zájem , napište si.

Editoriály | Pozastavení

27. června 2015 v 13:13 | Clawdia a Honey
Ahojky :) jelikož nám začaly prázdniny,
tak plno blogerek odjede na dovolenou a
na blog dají pozastavení , tak jsme udělaly
pár těchlech koleček , třeba se budou hodit
a někdo je využije.Jsou s everkami ale i s
monsterkami , takže můžete vybírat.Jinak
vám přejeme dlouhé a krásně prožité
prázdniny :) Jede někdo z vás letos někam
k moři nebo na dovolenou od zahraničí ? :))
- 1.ČÁST
Volná grafika | avatary

30. května 2015 v 16:35 | Clawdia a Honey
Opět vás zdravíme , včera jsme udělaly volné avatary
s Everky , z edice Way Too Wonderland. Avatary jsou
docela povedené. A jeden z nich jsme dokonce použily
i my a to s Madeline :) Doufáme že avatary někdo z
vás použije. Udělaly jsme jich hotně , takže to dáme
na více částí :) Také sem musíme dát ještě ty MLP EG
oddělovače :D Měli tu být ve čtvrtek, ale nestihly jsme to..
Tak , a teď už k volným avatarům WTW :)
 
 

Reklama