Vzhledy blogu

Design | Twyla

21. října 2016 v 14:21 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska tu původně měli být fotky naší monsterky (nebudeme zmiňovat jméno), lae rozhodli jsme se nastavit nový design s Twylou. Ten s Ghoulií se nám líbil, jenže jsme ho zde nechtěli mít, protože se nám okoukal a s návratem na blog po delší době to chtělo změnu, no ne? Jak vidíte, opět jsme se vrátili k simple designu a jsme spokojeni :) Popisky donastavíme nejspíše večer nebo možná i teď, ale musíme jít ven a hlavně vzít naší březí čivavku na procházku ♡ Doufáme, že se vám design líbí :) P.S. Fotky na designu jsou od Terý furt Nile.

Design | Ghoulia and Slow Moe

8. října 2016 v 15:28 | Clawdia a Honey
Ahoj, po dolouhé době jsme tu i s naším novým designem. Design je s Ghouliou a se Slow Moem. Je sladěný do takového toho deštivého počasí , jelikož teď jiný není než tohle, takže má tmavě fialové a černé barvy. Na listopad plánujeme design s Toralei nebo s Clawdeen , protože ty mají takové oranžové barvičky a budou se k listopadu určitě hodit :) Tento design není stejný jak obvykle děláme (tento je webový) a pak musíme dodělat ještě menu. Snad se vám design bude líbit tak jak nám :)

Design | Viperine Gorgon

30. srpna 2016 v 13:05 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska jsme nastavili náš nový design s úžasnou a krásnou monsterkou, která nese jméno Viperine Gorgon. Jak vidíte, tak design je sladěný do béžových, růžových a modrých odstínů, které k Viperine skvěle sedí. Popisky neboli menu je inspirované Andie a to samé i kosočtverce! :) Design jsme měli udělaný už hrozně dlouho a to vy víte.. nějak jsme se nemohli dostat k nastavení a pak blblo nahrávání atd.. Ale nakonec dostal šanci :) Další design bude s Ghouliou Yelps a Slowmoem !

Design | Marisol Coxi 48.

19. července 2016 v 10:18 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska jsme si nastavili nový design, který zdobí úžasná ghúlka jménem Marisol Coxi z monster high! Design jsme sice dělaly asi před týdnem, ale nastavili jsme ho až teď :) Barvy jak vidíte jsou sladěné hlavně do staro-růžové a dále modré a oranžové + se někde objevuje zelenkavá. Design je zase jiný než děláme a to zaplněný, nebo jsme se o to alespoň snažili :D To by bylo k designu snad vše.. líbí se vám? Dále k fotosoutěži, na blogu do galerie se už nahrály fotky od Sunsetshy (ale pouze jedna a né dvě jak jsi chtěla) pak také od Bloomy a dále od Skelity. Ostatní ještě bohužel ne, ale budeme to dále zkoušet a snad by tu mohla být už zítra :) + zpráva pro Hazel -> pošli nám přihl. údaje od tvého blogu na email, který je uveden v menu abychom ti mohli design nastavit.

Design | Posea Reef

29. června 2016 v 13:21 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes vám představujeme náš nový letní design, který zdobí nádherná mořská bohyně neboli dcera Poseidona a to Posea Reef! Design je sladěný do letních barev, ale hlavně do těch, které se k Posee hodí a také na něm můžete vidět i bublinkyyy, které na letních designech používám docela často (toho jste si už museli určitě všimnout :D). Nám se design moc líbí, jen mu dáváme mínus za to, že nevychází (stránka na články), jelikož je useklá a nám se to nechce znovu rozřezávat .. :/ A taky je trochu menší než ty velké bývalé, ale to nevadí :) Moc se nám líbí nové menu a taky horní menu 💕 Pro zajímavost-> tohle je náš již 47. design!

Design | Draculaura

21. května 2016 v 13:28 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes jsme tu s naším novým designem, který je s vampírskou kráskou Draculaurou v edici basic. Design jsme dělali asi 3 dny a jsme s ním opravdu hodně spokojené a to více než s bývalým designem, tedy s Castou. Design je sladěný do růžových černých a stříbrných odstínů, které vystihují tuhle krásku :) Dále k němu máme udělané bonusky - ikonka, oddělovač, popisky a podobné věci. Jako k pozadí jsme zvolily monster high pozadá, které jste mohli ale vidět už zde. A jak se líbí tento design vám ? Objednávka grafiky je otevřená!

Design | Casta Fierce #45

9. května 2016 v 13:20 | Clawdia a Honey
(Prosím, hlasujte pro nás v 3.kole soutěže zde, tohle je poslední kolo, do kterého jsme se dostali hlavně díky vám 💕)

Design | Venus Mcflytrap

10. dubna 2016 v 12:04 | Clawdia a Honey
Ahojky, dneska tu máme nový design. Podle nadpisu již víte, že se jedná o design s krásnou masožravou rostlinou a to Venus McFlytrap v edici gloom and bloom. Tento design je zase úplně jiný než jsme zvyklé dělat, ale moc se nám líbí! Je úplně jednoduchý, což tu dlouho nebylo a jsme rádi, že jsme udělali zrovna tuhle změnu. Zmizelo vlastně celé horní menu a nějaké ty věci k tomu, které se tam teď vůbec nehodili a chtělo to prostě změnu. Původně jsme udělali broskvovo-modrý s Lornou McNessie, jenže jsme ho potom nechtěli nastavovat a tak je zde tento, který se celkem hodí k jaru, protože je vlastně s takovou jarní zelenou a Venus se k jaru také hodí. Dnes tu měl být úplně jiný článek, jenže se nám chtělo udělat nový design a tak ho tu máme. Je to vlastně jen záhlaví + jednoduchý text. Minulý design zde byl skoro sedm týdnů! :D Tohle je snad první design kterému jsme dali 100% :D Doufáme, že se vám tenhle jednoduchoučký design líbí a přívítal vás tak příjemně jako nás ! Vaše Clawdia a Honey 💕

Design | Blob and Ice

25. února 2016 v 18:25 | Clawdia a Honey
Ahojky, dnes trochu později, ale přece jen. Dnes jsme dodělaly náš nový design a jak vidíte, je ve světlých barvách oproti tomu tmavému s ghúlkama. Už to chtělo změnu, nebo ne ? Design je s nádhernou monsterkou a to blob and ice jen má Ice na fotce jinou paruku než má mít. Tahle fotka s nám ihned zalíbila a jednou jste ji zde už mohli vidět - na jiné grafice. Rozhodly jsme se, že zrovna s ní bude náš jarní design, protože jaro už se blíží a přichází i sem ! :) Design se nám líbí a kupodivu šel nahrát i na blog, takže jsme happy ♥ Jinak tohle je již 43. nastavený design na blogu, to to letí! :) Ještě musíme dodělat popisky, ale ty až zítra. A jak se líbí nový design vám?

Design | Monster high

16. ledna 2016 v 15:31 | Clawdia a Honey
Ahojky :) Jelikož už máme po vánocích a u nás na blogu byl stále sváteční design s Apple White, jsme se rozhodli udělat nový a to s Elle E. ale nakonec jsme ho celý předělali a udělali design s monster high a to z edice roler maze :) Design je sladěný do odstínů jaké mají ghúlky na helmách a to celé dali do tmavé barvy - šedé aby ty ostatní barvičky hezky vynikly.Ještě nám chybí dodělat popisky ale ty budou buď dnes nebo zítra odpoledne, podle toho jak budeme stíhat.Jinak jak bylo v menu u site informations popisek order graphic tak jsme ho přesunuli do boxu news on blog :) Dále by jśme vám chtěli poděkovat za to, že na blog chodíte a komentujete, moc to pro nás znamená ♥ Doufáme, že se vám to tu stále líbí a tímto designem jsme vám to tu zas trochu zpříjemnili :)
 
 

Reklama